Kördüğüm 199. Bölüm Özeti 21 Şubat Fragmanı Sid Radhod’un Kardeşidir

Kördüğüm 199. Bölümü ile 21 şubat çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 199. Bölümde Tapasya’nın eski sevgilisi kayın biraderi olarak diziye girecek.

Kördüğüm 199. Bölüm Özeti

Nani Puşkar’ın gerçeğine ne kadar benzediğini düşünürken Puşkar Nani’ye seninle aramızda çok özel bir ilişki vardı. Düğün gecemde gelmiştin bana bir şeyler söylemiştin der. Nani sahte bir Vanş’ın bunu bilmesinin imkansız olduğunu düşünür.

Damini ise üzgündür; Divya ne olduğunu sorar. Damini Tanrı’nın İşça’yı cezalandırdığını düşünüyorum; yoksa bu yaşananlar normal bir durum değil der. Jogi ise böyle düşünmemesi gerektiğini, Veer’in en kısa zamanda bu olayı çözeceğinden emin olduğunu söyler.  İşça eve gelir tam o sırada Nani Budela evinden çıkacaktır ve karşılaşırlar. Nani İşça’ya bir hediye verir ve içinde oyuncak olduğunu söyler ve bu oyuncağın Yuvraj’ın eskileri olduğunu da belirtir. İşça teşekkür eder oyuncaklar ve çocuklar önemli der ama geçmişi hatırlar.Kördüğüm 199. Bölüm resimleri 1 1

Veer işe gitmek zorundadır ancak İşça’yı da bu adamla bırakmak istemez. Mai de Vanş’ı işe göndermek istemez; ancak Vanş kardeşim benim evde kalmamdan rahatsız oldu o yüzden beni de götürmek istedi diye laf sokar. Veer ve Vanş’ı da alarak ofise gider.

Damini bildiğiniz üzere Jogi ve Divya’dan farklı bir eve çıkmak istiyordu ve emlakçıya ev bulması için haber vermişti. Emlakçı Damini’yi arar iyi bir ev teklifi var der ama Damini işlerin karışık olduğu için şuan yeni eve geçmeyi rededer.

Veer Vanş’ın bahçede telefonla konuştuğunu görür ve onu gizlice dinler. Vanş birilerinden yapması gerekenler ile ilgili emir almaktadır.

Kördüğüm 199. Bölüm resimleri 2 1

RAdhod ise kardeşinin geleceği için hazırlık yapılmasını ister. Radhod’un annesi evi düzenler akşama yemek yapar ve misafir beklenmeye  başlanır. RAdhod daha önce hiç kardeşinden bahsetmemiştir bu konu Tapasya’yı şüphelendirir. Sid’in ucağı geç inince akşam yemeği işi suya düşer. Bu sırada beklemekte olan Tapasya uykuya kalır koltukta. Gizemli misafir gece RAdhod ile birlikte gelir. Tapasya gözünü açınca şok olur; zira gelen Tapasya’nın eski sevgilisi Sid’dir. Sid onu tanımıyormuş gibi davranır. RAdhod Sid ve Tapasya’yı tanıştırır. Radhod Tapasya’da ki garipliği sezer ve bir sorun mu var der ama  Tapasya uykudan uyandığım için garibim der ama işler karışacaktır.

Radhor kendisini armamasından dolayı s,tem eder kardeşine uzun zamandır görüşmemişlerdir. Sid ise geçmişi konuşacaklarına Tapasya ile nasıl başladınız nasıl aşık oldunuz diye sorar. RAdhod geçmişin karışık olduğunu söyler bu sırada Tapasya ise geçmişi sevmediğini bu yüzden de konuşmak istemediğini söyler. Sid ise kendisinin yurt dışında bir kıza aşık olduğunu o yüzden de yurt dışında kaldığını açıklar.

Kördüğüm 199. Bölüm resimleri 4 1

Damini ise eski bir dikiş makinasını çıkarır. Bu makinayı yıllar önce kullanmıştır. Damini gece gece Yuvraj kanha ve Muktha için elbise diker. Divya seslere uyanır ve Damini’nin dikiş diktiğini görür. Bu sırada İşça kocası için romantik ve güzel bir masa hazırlamıştır. Vanş İşça’nın arkasından gelir çok güzel olmuş der. İşça elinde ki mumu düşürür ve masa yanmaya başlar. Veer Vanş’a tepki gösterir. Vanş ben onun kocasıyım bu romantik masa benim için hazırlandı der. Veer öfke patlaması geçirir ve Vanş’tan haddini aşmamasını ister. Kördüğüm 199. Bölüm resimleri 3 1

Bu sırada Jogi Puşkar ve Nani’yi açık açık tehdit eder. Eğer sahte Vanş olayının arkasında siz varsanız bunun bedelini ağır ödersiniz der; Nan asla böyle bir şeyin olamayacağını söyler. Jogi ise bunu yapman için çok sebep var der.

Kördüğüm 199. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 199. Bölüm Özeti 21 Şubat Fragmanı Sid Radhod’un Kardeşidir (2 Yorum)

  1. Ektiklerini biçiyorsun tapu vay be Sid radodun kardeşi çıktı iyi fikir tapuya müstahak. .iççayla damini analı kızlı ne çektiler be halâdahada çekiyorlar.