Kördüğüm Avinash’ı Kim Öldürecek? Kördüğüm Avinash Nerede?

Kördüğüm dizisi ile ilgili ziyaretçilerimiz ilerleyen bölümlerde neler olacağını merak ediyorlar ve sürekli Avinash’ı soruyorlar bize. Avinash meselesi çok yakında yeniden ortaya çıkacak. Avinash her ne kadar İşça Ve Veer barıştıktan sonra bir süre ortalarda görünmese de İşça’nın kaybolan bebeğinin aslında Radhod ve Tapasya’nın bebeği Yuvraj olduğunu Avinash ortaya çıkaracak.

Avinash Puşkar ile alkol alacak ve Puşkar alkol alınca Avinash’a İşça’nın bebeğini kaçırdıklarını o bebeğin de Tapasya’nın oğlu olduğunu anlatacak. Avinash yeğeni Kanha karşılığında Yuvraj’ı almak için Radhod ve Tapasya’nın evinden Yuvraj’ı kaçıracak. Yuvraj’ın oğlu olduğunu İşça’ya söyleyecek Avinash Yuvraj karşılığında Kanha’yı isteyecek ancak İşça Kanha’yı vermek istemeyecek zira Kanha’yı verirse mirasın kendisine kalması için Avinash onu öldürecektir.Kördüğüm işça

İyi bir operasyon ile hem Yuvraj hem Kanha Avinash’ın elinden kurtarılacak ama Avinash belası yine polisten kaçacak ve İşça ile Veer’in başına büyük bela olacak. Avinash bir holi töreninda Kanha’yı kaçırmak için geri dönecek. Bu sırada Veer ona mirası sana bırakalım sende bizi ve Kanha’yı rahat bırak diyecek ama Avinash belasını arayacak ve Veer’i arkasında bıçaklayacak, bıçaklamayıp bırakmak ile kalmayacak Veer’i öldürmek isteyecek.

Kördüğüm Avinash ölmesi resimleri

İşça da tüm bunları görecek ve Veer’i öldürmemesi için bulduğu bir demiri Avinash’ın böğrüne saplayacak. İşça hırsını alamayacak ve Avinash’ın kalbine kalbine demirleri saplayarak Avinash’ı öldürecek; Veer ise ağır yaralı şekilde hastahaneye kaldırılacak. İşça ise polisler tarafından hapse atılacak. İşte Avinash hikayesi de böylece kapanmış olacak.

Avinash hikayesi bitecek pisliği ortadan kalkacak ama bizim aşıkladan biri hapishanede biri de hastahanede olacak. Bakalım bu olaylar nasıl devam edecek? Veer ölecek mi? İşça hapishaneden kurtulabiecek mi?

Daha fazla detay için lütfen tıklayınız KördüğümKördüğüm işça hapisahane resimleri

Kördüğüm Avinash’ı Kim Öldürecek? Kördüğüm Avinash Nerede? (2 Yorum)

  1. Men ailemle bu dizini izliyirik çox beyenirik amma içanin olmesi xeberi bizi cox uzdu reyal heyatda yaxsi insanlarin basina kötu seyler gelir bari dizide yaxsi insanlar ölmrsin

  2. Avinash illaki kendini öldürttün iççaya hakettin pislik. İççaya yazık oldu yıllaaaar yılı hapis yatcak maalesef kızını da hapiste doğurur kesin veer de hafızasını kaybetcek iççayı hatırlamıyacak ne üzücü ya içça veer ölmesin diye katil oldu kendini feda etti lakin veer bunu bilmiycek uzun yıllar ve Mai pisliği yine nankörlük etcek halbuki içça oğlunu kurtarmak için kendini feda etti sonuç yine hüsran ah içça vah içça Bahtı kara iççam ..