Ufak Tefek Cinayetler 16. Bölüm Özeti 13 Şubat Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 16. Bölümde Pelin yine ortalığı karıştıracak. Bu arada Merve’de Serhan’ın kendisini aldattığımdan şüphelenmekteydi. Merve zeki kadın ilk tahminde Serhan’ın kendisini sadece Oya ile aldatmış olabileceğini fark edecek. Pelin açık açık Serhan’la aranızda ne var diyecek ve Oya’nın el kol hareketlerinden aralarında bir iş döndüğünü anlayacaktrrr 1

Pelin zaten şüphelendiği Oya ve Serhan arasında ki aşkı kendi gözü ile görecek. Pelin dolabın içine girecek. Serhan ise Oya’nın yanına gelecek ve bir kaç gün onunla ilgilinememesinin sebebini açıklayacak ve onu öpecek bunların hepsine ise Pelin dolabın içinden şahit olacak.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve boşanmak için Arzu’nun avukatını seçerken Merve hala Serhan’ın kendisini aldatacağına inanmamaktadır. Avukat ise Serhan’ın kalbini biri doldurmuş der. Merve Serhan’a kimseye ayrılacaklarını söylememesini zira bu evliliğin dalgalı bir dönem geçirdiğini belki de her şeyin durulacağını söyler ama Serhan için bu evlilik zaten yıllar önce bitmiştir ve Serhan hiç bir şeyi kimseden saklamak istememektedir. Ufak Tefek Cinayetler boşanma resimleri

Ufak Tefek Cinayetler 16. Bölüm Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 16. Bölüm İlk Sahne

Ufak Tefek Cinayetler’de lise de büyük bir yangın çıkar. Bu yangın okulun müsamere salonunda çıktığı için minikler ziyaretçi olarak geldikleri okulun  alt katında mahsur kalır. Sarmaşığın lisesi yanmaktadır ve herkesin çocuğu o okuldadır.

Nilay ise kardeşini aradığı için okulu terk etmemiştir ancak Nilay’ın kardeşi Ayaz büyükler ile birlikte okulu terk etmiştir ancak Nilay, Pelin ve Taylan’ın oğlu Berk ile içeride okul tuvaletinde mahsur kalmıştır. İtfaiye minikleri gösteri salonundan sağ salim çıkarır ancak hala Nilay yoktur. Ufak Tefek Cinayetler 13 şubat resimleri

Müsamere salonunda bulunan çocuklar bir türlü itfaiyenin çabasına rağmen kurtarılamamıştır; zira okulun ön girişinde çok yoğun yangın ve duman vardır. Serhan ise hemen arka kapı ihtimalini değerlendirir ama Serhan bu okulu bilmemektedir. Oya ise bu okulun mezunudur hatta kurdurdur. Oya hemen Serhan’a arkadan bir giriş gösterir. Oya ve diğer gençler lise de okurken genelde o arka girişte kaçıp maça gittikleri için Oya o bölümü bilmektedir. Oya sonunda Serhan’ı arka kapıdan girdirmiş ve çocukları kurtarmıştır. Her kes sağ salim çocuklarına kavuşmuştur ancak Nilay ve Berk hala yoktur.

Nilay daha önce annesinden öğrendiği yangından korunma tekniklerini kullanmış ve Berk’i hayatta tutmayı başarmıştır. Nilay ve Berk sonunda kapana kısıldıkları temizlik odasının camı kırılarak son anda baygın şekilde kurtarılmıştır. Bu olay Mehmet’e aslında hayatta çocuklarından başka hiç bir şeyin öneminin olmadığını göstermiştir. 
Ufak Tefek Cinayetler 16. Bölüm

Diğer taraftan Mehmet artık sevgilisinden sıkılmış ve Arzu’ya ne kadar aşık olduğunu tekrar fark etmiştir. Mehmet ve Arzu arasında ki bu çaresizlik duygusu bir birlerine yaklaşmalarına sebep olmuştur. Mehmet Arzu’dan özür diler ve Arzu’ya onu çok sevdiğini söyler.