Kördüğüm 20 Şubat Özeti 198. Bölüm Fragmanı Mai Vanş’a İşça’yı Söz Verir

Kördüğüm 198. Bölümü ile  20 şubat çarşamba Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak; Kördüğüm 21 Şubat Özetinde Vanş’ın gerçek yüzü ortaya çıkacak ve herkes gerçek amacının İşça ve Veer’i huzursuz etmek olduğu anlaşılacak. Peki bu Vanş’ı kim durduracak.

Kördüğüm 20 Şubat Özeti 2. Kısım

Mai de Vanş ve İşça arasında boşanmanın olmadığını destekler. Veer ise Vanş’ın Tapasya’dan boşandığını söyler. Veer annesine: sen eskiden oğlunun Tapasya ile evlenmesi için uğraşırdın şimdi neden İşça’yı oğluna layık görüyorsun diye sorar. Mai ise ortada bir sıkıntı olduğunu bu durumda İşça’nın karar vermesi gerektiğini söyler. İşça karar verecektir; Veer mi yoksa Vanş mı. İşça kimi seçerse onunla yaşamaya devam edecektir zira ikisi ile de nikahı vardır. İşça ise Vanş gerçek Vanş olmadığını bu adamla da nikahı olmadığını bir kez daha belirtir.Kördüğüm 21 Şubat 1

Mai çıldırmış gibi Vanş’ı desteklemektedir ve İşça ile Veer’e sizin evliliğiniz Vanş’a haksızlık der. Veer Vanş’ın gerçek olmadığını söylese de Mai Vanş’ı desteklemeye devam eder. Vanş ise sadece gülmektedir. Veer karısını alır ve o ortamdan uzaklaşır.  Veer yaşananlar için özür diler İşça’dan ancak İşça Mai’nin bir türlü kendisini sevmediğini ve ilişkilerine destek olmadığını söyler. İşçaMai’nin artık kendi tarafını seçtiğini söyler. Veer ve İşça kendisine bunları yaşatanın Tapasya olduklarından neredeyse emindir. Ancak İşça Tapasya ile bir sorunları olmadığını onun yapmayabileceğini de belirtir. Ama Veer emindir. Zira Tapasya hep iyi görünmüş ama hep arkalarından vurmuş oyun çevirmiştir.

Veer bir şüpheli listesi yapar; bu listede Nani Puşkar, Tapasya, Satya ve son olarak da Sanchi’ vardır. İşça ve Veer Vanş’a benzeyen bu adamı buraya getiren bunlardan biridir diye tahmin eder.

Vanş’ın üzgün olduğunu ve yemek yemediğini gören Mai üzülüyor ve sana İşça’yı geri getireceğim diyor. Vanş seviniyor. Veer ve İşça ise bu zorlu durumun üstesinden beraber olduklarında daha kolay geleceklerini düşünüyor ve bir birlerine sıp sıkı sarılıyorKördüğüm 21 Şubat 2

Nani ise bu sahte Vanş meselesini kendi çıkarkarı için kullanabileceğini düşünür ve yılbaşı akşamı Bundela evine Vanş ile tanışmaya gitmeye karar verir. Nani Radhod’a sahte Vanş’tan behseder. Radhod ise hemen İşça ve Veer’i telefonla arar ve sahte Vanş ile ilgili durumlarını sorar. İşça ailenin hatırı için onu evden atamadıklarını ancak her şeyin iyi olduğunu söyler. Bir sıkıntı olmadığını öğrenen Radhod yardıma ihtiyaç duyarlarsa her zaman onlara destek olmak için burada olduğunu söyler.

Nani sonunda Bundela evine gelir ve herkesin dışarıda olduğunu öğrenir. Bu Nani’nin istediği durumdur zira sahte Vanş ile görüşecektir. Sahte vanş’ı gören Nani şok olur. Ne kadar da benziyor der. Vanş ise onu tanır ve hoşgeldin Nani der. Nani bir kez daha şok olur ve onun gerçek olabileceğini düşünürKördüğüm 21 Şubat 3

Gelecek bölümden tüyo: Nani Vanş’ın evlilik gecesi oda da konuştukları şeyi söylemesi üzerine Vanş’ın gerçek olduğuna inanır.

Kördüğüm 20 Şubat Fragmanı

Kördüğüm 20 Şubat Özeti 198. Bölüm Fragmanı Mai Vanş’a İşça’yı Söz Verir (4 Yorum)

  1. Bunlari youtubedan da izlemiştim ama siz bir başka güzel anlatmışsınız Resul Bey kaleminize yüreğinize sağlık ?????? çok teşekkür ederiz..
    Ah Icca ya kimin ahını aldın böyle rahat bırakın artık şu kızcağızi..

  2. Ah veer şüpheli listesine ananı eklemeyi unutmuşsun ama sende haklısın ananın böyle adice bişey yapıcağı aklına gelmiyor anan çoook zalim çooook.