Adını Sen Koy 278 279 280. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 7 Şubat 9 Şubat

Adını Sen Koy da 56. haftanın son fragmanı yayınlandı. Adını Sen Koy 278 279 280. Bölüm Fragmanında yeni müteahhit Abidin Cevher Salim’in başına iş açıyor.  Bilindiği üzere müteahhit Abidin Cevher  evlerin mutfak dolap işlerini Salim’e bırakmıştı. Salim çok istemese de bu işi kabul etmek zorunda kalmıştı arada Cana olduğu için. Canan yine istemeden Zehra’nın ve Ömer’in başına iş açtı.

Salim’i müteahhit Abidin Cevher’in adamları güzel bir dövdü. Ömer Kervancıoğlu müteahhit Abidin Cevher’in kayın babasını dövdürdüğünü öğrenince  Ayhan Işık’a döner ve müteahhit Abidin Cevher ve adamlarını güzel bir benzetir. Salim Ömer’e kendisini bu adamdan kurtardığı için teşekkür eder ve damattan ötesin sen sen benim öz oğlumsun der. Zehra tam Salim’e Ömer’den boşanacağını söyleyecekken Salim’den duyduğu bu güzel sözler Zehra’nın işini biraz daha zorlaştırır. Adsız

Bu sırada Ayşe Zehra’nın gönderdiği boşanma davası celbini görür ve Zehra ile abisinin boşanacağını öğrenerek büyük şok yalar. Bahşende’nin ise Zehra üzerinde baskısı her geçen gün artmaktadır. Ömer Bahşende’ye açık açık çizmeyi aştığını ve suyunun ısındığını söylemekten çekinmez. Bahşende Zehra ve Ömer’in boşanacağını öğrenince hemen hem Zehra’yı hemde Ömer’i tahrik ederek boşanma işini hızlandırmaya çalışır. Zehra Bahşende’ye tarihi bir cevap verir. Zehra’ya para teklif eden Bahşende’ye  İnsanların sevgi vicdan ve Merhamet gibi değerlerle mutlu olacaklarını ancak siz insan olmadığınız için bunu anlamanızı beklemiyorum der.

Zehra ise sonunda babası Salim’i karısına alır ve Ömer’den boşanacağını söyler. Salim ise bu haber karısında çok üzülür ancak yapacak bir şey yoktur Zehra çok kararlıdır. Salim Zehra’ya neden bu güzel yuvayı dağıtmak istiyorsun diye sorar ama Zehra’nın bu soruya cevabı  yoktur.

Adını Sen Koy 278 279 280. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 7 Şubat 9 Şubat Fragman Analizi

Adını Sen Koy’da 7 Şubat ‘ta yayınlanacak fragmanda Zehra Ömer’in yazdığı mektubu sonun okuyacak ve Ömer’i affetmeye karar verecek. Ömer’in geçmişten gelen annesi ile ilgili korkuların bugün kadınlara güvensizlik olarak cereyan ettiğini artık anlayan Zehra kocasından boşanmak kararının çok acımasız olduğunu ve bir eş olarak bu durumu aşması için Ömer’e yardım etmesi gerektiğini fark etmiştir. Zehra tam boşanma konusunda geri adım atmaya karar vermişken Ömer’den gelen boşanmayı kabul ediyorum mesajı her şeyi allak bulak edecek. Tabi bir de Bahşende meselesi var.

Belki de bu mektubu Zehra değil Bahşende okuyacak. Bahşende mektubu okursa gerçekten iki aile için önemli bir konu yani sıkıntı çıkarabilir zira artık Zehra’nın Ömer’den boşanmak istediği gerçeğini öğrenmiş olacak. Zaten Bahşende’nin istediğiyde buydu.Bu durumda Bahşende boşanma sürecini hızlandırmak için yine bir hainlik planlayabilir. Bahşende Ömer’e sürekli zehra seni bırakmadan sen onu bırak diye öğütlerde bulunuyordu belki de Bahşende Ömer’in kafasını çelmek ve Zehra’nın para için burada olduğunu ispat etmek için bir plan yapacak. Adını Sen Koy koray ve kerem

Her ne olursa olsun benim hoşuma giden Ömer ve Zehra’nın arasında ikinci bir erkek veya ikinci bir kadının olmaması. bu çok önemli bir şey; zira bu güveniyor güvenmiyor yada babaanne istiyor istemiyor meselesi çözülebilecek dertler.

Adını Sen Koy 278 279 280. Bölüm Fragmanı yayınlandığında ilk olarak sitemizde sizler için paylaşacağız. Bir de Bahşende’nin ilerki bölümlerde Ömer’in aklını çelmek için bir kız getireceğini biliyoruz bakalım Bahşende Adını Sen Koy severlere daha neler yapacak hep birlikte göreceğiz