Adını Sen Koy 279. Bölüm Özeti 9 Şubat Salim ve Ömer İşbirliği Yapacak

Adını Sen Koy 9 şubat perşembe akşamı 279.  bölümü ile Star Tv ekranlarında olacak. Adını Sen Koy’da Salim ve Ömer Zehra’ya karşı ortak bir karar alacak. Bu tabi ki benim tahminim zira Adını Sen Koy dizisi ile ilgili her türlü detayı siz değerli ziyaretçilerime aktarmaya çalışıyorum.

Adını Sen Koy’da Ömer Zehra’ya karşı sonunda pes etmiş görüntüsü verdi. Zehra Ömer’in pes ettiğini artık şartsız şurtsuz hemen boşanmayı kabul ettiğini söylemesinin ardından adeta tutuştu; çünkü Zehra bu cevabı beklemiyordu. Ömer ise Zehra’nın babasına söylemekten çekindiğini düşündüğü için bence Zehra’dan önce Salim ile konuşacak ve Zehra’nın boşanma kararından ona bahsedecek.

Adını Sen Koy 9 şubat 2

Ömer Salim’in de desteğini arkasına aldıktan sonra Zehra’ya güzel bir oyun oynayacak. Bence Salim Zehra’ya sen bu adamı seviyor musun sevmiyor musun? diye soracak. Zehra tabi ki severek ayrılmak istediğini babasından saklamayacak. Sonrasında bence Ayşe de Zehra’ya karşı oynanan oyuna dahil olacak bilindiği üzere Ayşe Ömer’in çalışma odasında boşanma celbini bulmuş ve abisi ile Zehra’nın boşanma meselesinş öğrenmişti. Ayşe’nin de sürece dahil olması ile sevgililer günü  öncesinde Ömer ve Zehra barışacak ve güzel bir sevgililer günü bölümü izleyeceğiz.

Zehra asla babası Salim’in üzülmesini istemeyecektir; hatta Zehra babasının üzülmesindense her türlü çileye katlanmayı kabul edecektir. Benim tahminim Salim baba Zehra’yı karşısına alacak ve boşanma kararının gerekçesini ondan öğrenmek isteyecektir. Zehra’ya salim baba affetmenin önemini açıklayacak ve kocasının pişman olduğunu ve onu affetmesi gerektiğini anlatacaktır. Zira kendisi de Zehra’yı onca yalanına rağmen affetmişti. Adını Sen Koy 279. Bölüm

Adını Sen Koy 279. Bölüm Özeti 9 Şubat Salim ve Ömer İşbirliği Yapacak (1 Yorum)

  1. Ben bu diziyi trt deyken izliyodum şimdi sarmıyo izlemesi mıymıy mıy konuşuyolar .iyi akşamlar admin ordamısınız .?