Savaşçı Çeto Kimdir? Ne Zaman Ölecek? (Tevfik Erman Kutlu Kimdir?)

Savaşçı dizisinde bir dönem bitti yeni bir dönem başladı. Doktor; Doktorun oğlu derken sonunda Temo’da öldü ve Savaşçı dizisinde Kılıç timi ile uğraşan bir çete kalmadı. Bordo Bereli bir Özel harekat timi Ankara’da bekleyecek hali yok ya; şimdi de Kuzgun Çeto Contes ve Seyfi isminde dört kötü karakter Savaşçı dizisinde yerini alacak ve savaşon daha eni başadığını Kaan yüzbaşı ve Kılıç timine gösterecek.

Kılıç timi bence bu sezonu Kuzgun ve adamları ile mücadele ile bitirir diye düşünüyorum. Öncelikle Kuzgun korkusuz bir savaşçıdır. Amerikan istihbaratı destekli güçlü bir savaşçıdır. Kuzgun kimseyi hafife almaz. Geleli Seyfi’ye Seyfi Kuzgun’un korkusu ile her türlü pis işe girecek ve devleti kana bulamaktan çekinmeyecek bir teröristtir.

Tevfik Erman Kutlu fotoğrafları

Roza ise Kuzgun’a aşık bir kadın teröristtir. Kuzgun’a olan aşkı nedeniyle ölümü bile göze alacaktır. Gelim Contes karakterine. Conteste yine CIA ve bir çok devlet istihbaratı ile çalışan Amerikan’ın Irak Özel Güvenlik şirketleri temsilcisidir.

Savaşçı dizisinde sizlere yakından tanıtacağımız önemli karakterlerden biri de Tevfik Erman Kutlu’nun hayat vereceği Çeto karakteridir. Çeto Bosna savaşında Müslümanları gözünü kırpmadan öldüren en azılı Sırp’tır. Çeto Bosna’da minareye çıkıp ateş etmiş ve bir çok suçsuz ve günahsız Müslümanı öldürmüş bir katildir.

Savaşçı Çeto resimleri 3

Savaşçı Çeto Ne Zaman Ölecek?

Çeto Kılıç timinin radarına ilk takılacak isimdir. Çeto’nun yaptığı zulümler onun katlini vacip kılmıştır.  Çeto’nun ölmesi tahminimce Kılıç Timi’nin elinden olacak; ancak Çeto büyük şeytan o yüzden kısa sürede Çeto belasından kurtulamayacağız. Savaşçı Çeto resimleri 1

 Tevfik Erman Kutlu Kimdir?

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tevfik Erman Kutlu 39 yaşındadır. Son olarak İçerde dizisinde hayat verdiğin Barbaros karakteri ile ekranlarda yer almıştır. İlk önemli projesi ise Kurtlar Vadisi Pusu dizisidir. Kocaeli Üniversitesi Mezunudur. Bana Sevmeyi anlat dizisinde canlandırdığı İrfan karakteri ile tanınmıştır.