Kördüğüm 221. Bölüm Özeti 15 Mart Fragmanı Jogi Kaza Geçirir

Kördüğüm 221. Bölüm ile 15 mart perşembe günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile birlikte olacak. Kördüğüm 221. Bölüm’de Jogi’ye araba çarpacak; Meeti ve Mukta ise hastahanede karşılaşacak.

Kördüğüm 221. Bölüm Özeti

Amla(Üvey anna) ve Mai Yuvraj’ın evlenmesi ile biraz daha kendine çeki düzen vereceğini düşünür ve başlarlar Yuvraj’a kısmet aramaya. Sonunda bir akraba bazı kızların resmini getirir. Mai o kızlardan birini seçer ve Amla’da Yuvraj’a evlilikten bahseder. Yuvraj asla evlenmem dalga mı geçiyorsunuz benimle der ve fotoğraflara bile bakmadan evlenme işini reddeder. Mai ise tuvraj’ın tavırları karşısında kızların fotoğrafını getiren kadına rezil olur.

Meeti ise vakit kaybetmeden bir taksi çağırır ve Aman’ı hastahaneye yetiştirir. Doktorlar Aman’ın çok geç kaldığını biraz daha geç kalsaydı havale geçirip  ölebileceğini söyler. Hemşire Meeti’nin Aman’a bakışlarından ikisinin sevgili olduğunu düşünür ve Meeti’ye sevgilin mi diye sorar. Meeti önce utansa da hemşire çok şanslı senin gibi bir kız arkadaşı olduğu için der. Bu sırada Meeti eve geç kalır ve Damini hemen Meeti’yi aramaya başlar ancak ulaşamaz. Damini telaşa kapılır ve Kanha’yı arar. Kanha endişe etmemesini önemli bir şey olmadığını birazdan Meeti’yi bulup geleceğini söyler. Meeti telefonuna bakar ve Kanha’nın defalarca aradığını görür ve Kanha’ya mesaj atar.Kördüğüm 221. Bölüm resimleri 3 1

Merak etmeyin bir arkadaşım hastalandı bende  onun başında hastahane deyim 2 saate geleceğim der. Bu sırada Meeti Aman’a su almaya gider ancak yolda başka bir hastanın su diye kıvrandığını görür. Meeti kendide olmayan bir adama da su verir. Bu su verdiği adam ise Jogi’dir.

Jogi Mukta’ya yeni bir telefon alabilmek için kendi köstekli saatini satar ve yeni telefon alır. Jogi manevi değeri olan bu saati satmak zorunda kalacak kadar nasıl fakir kaldığını düşünürken Jogi’ye araba çarpar. Jogi elinde ki hediye telefonu bırakmadan hemen hastahaneye kaldırılır. İşte Meeti’nin su verdiği adam Jogi’dir. Jogi kendisine su vereni görmek için gözünü açmaya çalışır ancak narkozun etkisi ile Meeti’yi göremez. Bu sırada Mukta evde ki telefona bakar. Arayan polistir. Jogi’nin bir kazaya karıştığını ve hastahaneye kaldırıldığını söyler. Mukta ve Divya büyük yaşar ve hastahaneye koşar.

Kördüğüm 221. Bölüm resimleri 1 1

Nani, Jogi’nin durumunu doktora sorar; doktor iyi olduğunu söylüyor, ancak dinlenmeye ihtiyacı var der. Mukta Jogi’nin başında bakıcı olarak kalır. Bu sırada kapı önünde Meeti ile karşılaşır. Meeti Aman’ın hasta olduğunu anlatır ve gel sende onu gör der ama Mukta dedesinin kazasından bahseder ve şimdi gelemeyeceğini söyler.

Doktor Jogi’nin hastahanede kalması için para ister. Mukta’da para yoktur. Meeti tüm bunları dinler. Jogi eve gitmek ister ama hastahanede kalmak zorundadır. Meeti hastahane masraflarını öder ve Mukta’nın sıkıntısını çözer.Kördüğüm 221. Bölüm resimleri 2 1

Damini Meeti’yi arar ve artık eve gelmesi için onu azarlar. Meeti Aman’ın gerçekten hasta olduğunu ve başında kalmak istediğini söylemeye çalışsa da Damini  çok kızar ve Meeti Aman’ı yalnız bırakarak eve dönmek zorunda kalır.

Kördüğüm 221. Bölüm Özetinin devamı için tıklayınız https://diziseti.tv/kordugum-15-mart-ozeti-221-bolum-fragmani/

Kördüğüm 221. Bölüm Fragmanı

 

Kördüğüm 221. Bölüm Özeti 15 Mart Fragmanı Jogi Kaza Geçirir (3 Yorum)