Kördüğüm 15 Mart Özeti 221. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 15 Mart perşembe günü 221. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak; biz sizler için uzun uzun Kördüğüm 15 Mart özetini yazdık. Bu özet Kördüğüm 15 Mart özetinin 2. kısmıdır. Kördüğüm 15 Mart özetinin 1. kısmı için tıkla Kördüğüm özet

Kördüğüm 15 Mart Özeti 2. kısım

Meeti’ye  Damini çok kızar.  Özellikle yabancılara yardım etmesi güvenlik açığı oluşturmaktadır ama Meeti Damni’ye bana herkese yardım etmeyi sen öğrettin der ve işin içinden çıkar.

Chanda ise Amla’ya Veer ile bu seramoniye sen de git romantik dakikalar geçirin der. Amla ise orada katiller var benim ne işim var der.

İşça eve gidince Aman’ın refakatçisi kalmaz. Mukta Aman’ın yanına gider bu sırada Aman uyanır ve başında Mukta’yı görünce büyük şok yaşar ve beni getirdğin için teşekkür ederim der. Mukta ise Aman’a önce cevap vermese de sonradan bana değil seni buraya getiren Meeti’ye teşekkür et der. Kördüğüm 15 Mart resimleri 3

Bu sırada Meeti evde Suraphi’nin işlerini yapmaya başlar; çünkü Suraphi Meeti yüzünden Damini’ye yalan söylemek zorunda kalmıştır Damini de Suraphiye fırça atmıştır. Meeti  Suraphi’ye kendini affettirmek ister. Kahvaltı sırasında telefon çalar hemen Meeti telefona bakar. Karşıda ki kişi İşça’dır ve annesi ile hapishane çocukları için verecekleri daveti konuşmak için aramıştır; ama Meeti ben Damini değilim deyince İşça susar. Damini hemen kalkar ve telefona bakar. İşça kızının sesini duyuğu için çok mutludur.

Bu sırada Veer’de çocuklar için verilecek davete gitmeye hazırlanır. Amla bende geleyim der ama Veer onu götürmek istemez. Mai ise Amla’sız bir yere gidemezsin der.

Rohini ve Puşkar ise Jogi ve Divya’yı karşısına alır ve bu kazanın tek sebebinin pahalı bir hediye olduğunu söyler. Jogi ve Divya konuyu kapatmasını ister Rohini’den ama Rohini yılanlık yapmaya devam eder ve benle, benim çocuklarımla bu kadar ilgilenmiyorsun der Jogi’ye. Ama Tapasya’nın kızına çok pahalı bir telefon almayı biliyorsun der.

Kördüğüm 15 Mart resimleri 2

Jogi, Divya’ya, Puşkar bize zor zamanımızda yardım etmedi ama bir yabancı hastane faturamızı kadar ödedi diyor ve Gidip Meethi’nin ailesi ile tanışacağım ve onlara  teşekkür edeceğini söyler.

Jogi Kanha’nın evini bulur ve kapıyı çalar. Kapıyı Suraphi açar. Jogi Meeti’y teşekkür için geldim der. Suraphi Meeti yok ama eve buyrun der. Jogi terlemiş ve yorulmuştur. Kanha Jogi’yi görünce şok olur. Hemen Damini ile Jogi’nin karşılaşmaması için tedbir almaya çalışır ama Damini Kanha’nınKördüğüm 15 Mart resimleri 1

Kördüğüm 15 Mart Fragmanı

Kördüğüm 15 Mart Özeti 221. Bölüm Fragmanı (2 Yorum)

  1. Jogi nasil fakir kaldi onu arastirip yazarmisiniz lutfen birde meethi annesinin olmefigini nasil ogrenecek anne kizin kavusma anini ney arastirip ozetini yazar misiniz?lutfen