Beni Bırakma 38. Bölüm Özeti 28 Şubat Tarık’a Büyük Oyun

Beni Bırakma 38. Bölüm Özeti

Hülya, Zeynep’in kalbini çok kırmıştır. Arzu’nun gösterdiklerine inan Hülya kızını dinlemeden suçlamıştır. Zeynep hayatta en çok güvendiği annesinden yediği darbe ile bir kez daha sert şekilde sarsılır ve evi terk eder. Hülya yalnız başına kalınca kızının gidişinden dolayı vicdan azabı çeker ve Zeynep’i aramaya başlar. Hülya Zeynep’i  her yerde arasa da Zeynep’in izine ulaşamaz. Zeynep’i tek başına bulamayacağını anlayan Hülya istemeye istemeye  Emre’den Zeynep’i bulmak için yardım ister.

Esin ve Cansu Zeynep’in yokluğunu kullanır ve Zeynep’i hastaneden kovduracak dilekçeyi Vedat’a imzalatmak ister; ancak Vedat ne karısını ne de kızına güvenmektedir. Zeynep’i görmeden Zeynep hakkında karar verme istemez. Esin ve Cansu farklı yollarla Zeynep’i hastahaneden attıracak belgeleri imzalatmaya çalışır. Zeynep’in ise güveni sarsılmıştır artık bu hayatta güvenecek kimsesi kalmamıştır.

Zeynep bunca sıkıntısının arasında Bora’ya karşı artık çok savunmasızdır. Bora ise yıllardır takip ettiği ve peşini bırakmadığı en büyük hayali Zeynep’e kavuşmak üzeredir. Zeynep çaresiz daha önce kendine yardım eden güvenilir bir insan olarak gördüğü Bora’ya sığınmıştır. Bora’nın eline düşen Zeynep için farklı planları vardır.

Meltem ise sonunda Sıla’yı Tarık’tan uzak tutmayı başarmıştır; ancak bu iftira Meltem’in de tahmin edemeyeceği kadar büyümüş ve kontrolden çıkmıştır. Sıla en sonunda kendisini kurtarması için Tarık’tan yardım ister; ancak Meltem sebebiyle artık her şey için çok geç olacaktır.beni bırakma yedek 27 şubat 7

Beni Bırakma’da Bu Hafta

Beni Bırakma dizisi 38. bölümü ile 28 şubat çarşamba günü 15:00’dan 16:20’ye kadar Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma dizisinin 28 şubat özeti yayınlanmadı; ancak ben sizlere Beni Bırakma 38. Bölüm ile ilgili bir kaç tüyo vereyim sonrasında zamanı gelince Beni Bırakma 38. Bölüm özetini de paylaşacağız.

Meltem yine hain bir plan yapar. Özellikle Seher’i de karşısına alan Meltem Tarık’ı sılaya kaptırmamak için bu sefer Tarık üzerinden bir plana kalkışacak. Tarık’ı kendisine bağlamak isteyen ancak bunu bir türlü başaramayan Meltem ve arkadaşı Buse bu sefer işin içinden kolay sıyrılamayacakları bir plana kalkışacaklar. Meltem Tarık’ın kimseyi yarı yolda bırakmayacağını ve hiç kimseyi mağdur etmeyeceğini bildiği için Tarık’ın karşısında mağdur rolü oynayacak ve Tarık’ı kendi ile evlenmeye mecbur edecek.

Beni Bırakma 38. Bölüm

Tabi ki bunun için önce Tarık’la bir gece planı yapacak. Tarık’ın o gece neler olduğunu hatırlamaması içinde Tarık’ın sarhoş olmasını sağlayacak. Peki Tarık bu kumpasa gelecek mi?  Tarık bir seçim yapmak zorunda kalmış ve kafasından Meltem’i silmiş ve Sıla ile bir gelecek kurmayı hedeflemişti. Peki Meltem’in bu planı Tarık’ın planlarını değiştirebilecek mi? Tarık bu oyun sonrası Sıla’dan vaz geçecek mi?

 

Aslı Emre’ye sonunda ses kaydından bahsetmiştir. Emre bu ses kaydına ulaşmak için harekete geçecek  Emre’nin ise ne yazık ki artık ses kaydına ulaşması çok zor. Ses kayıt cihazı hem bozuk hemde emanette. Bu durumda Emre’nin kafasında Zeynep’in suçsuzluğu ile ilgili bir şeyler olacak ancak ses kaydı ortaya çıkmadığı için bu suçsuzluk ispatlanamayacak; ancak Aslı Emre’ye Zeynep’i yıllardır tanıdığını asla düşündüğün gibi biri olamayacağını bunun bir kumpastan başka bir şey olamayacağını anlatacak.

Beni Bırakma 28 şubat

 

Emre inanmak istese de Bora meselesi işleri biraz daha karıştıracak. Bora gün be gün çocukluk aşkı Zeynep’e daha da yaklaşıyor. Bora aynı zamanca Sayarların hastahanesinin de artık resmi ortağı. Bakalım Bora’nın amacı ne hep birlikte göreceğiz.

Seher ise hem Tarık’ın hemde Emre’nin içinden çıkmadığı bu zor günlerde ikisinin de en büyük destekçisi olacak. Bir çok mesele yine Seher’in yardımı ile çözülecek; çünkü Seher hem Meltem’i hemde Esin ile Cansu’yu sevmiyor ve onların tehlikeli olduklarını yani gerçekleri düşünüyor

Beni Bırakma 38. Bölüm Özeti 28 Şubat Tarık’a Büyük Oyun (7 Yorum)

  1. COX GÖZƏL BİR DİZİ.. HƏR BÖLÜMÜNÜ İZLƏYİRƏM …TƏŞƏKKÜRLƏR ƏMƏYİ KEÇƏN HƏR KƏSƏ..

  2. Başka ne beklenirdi ki zaten hep aynı şey değişik bişey yazamaz asla bizim senaristler kafaları bu kadarına basıyo ne yazıkki…