Kördüğüm 230. Bölüm Özeti Kördüğüm 24 Mart Fragmanı

Kördüğüm 230. Bölüm ile 24 mart cumartesi günü 16:10’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 230. Bölüm özetine geçmeden önce Aman ile kavga eden Yuvraj’ın hapishanede olduğunu; diğer taraftan Yuvraj’ın da Mukta’dan etkilendiğini ve ona aşık olduğunu hatırlatalım. Kördüğüm 230. Bölümde ise İşça’nın sihirli eli ile Yuvraj serbest kalır.

Kördüğüm 230. Bölüm Özeti

Gunwanti Yuvi ile görüşmeye gider ve kendisine serbest kalmasını sağlayamadığını söyler. Yuvi, ne olursa olsun serbest kalması gerektiğini yoksa hapishane şartlarında delirebileceğini söyler.230. bölüm uttaran veer

Gunwanti görüş sonrası eve gelir ve burada Veer’den Aman’la konuşması nedeniyle onu fırçalar. Gunwanti, Yuvi’nin büyükannesi olduğunu ve onun için her şeyi yapmaya hakkı olduğunu söyler. Veer’e, Aman’a rüşvet vermeye bile çalıştığını söyler, ancak reddetti der. Veer şok olur. Veer de biraz Aman kafasındadır. Rüşveti insanlara hakaret sayar ve Aman’ın reddetmesine şaşırmadığını söyler. Dadaji de Gunwantiye bozuk çalar, en azından Veer’in statüsünü düşünmesi gerektiğini ifade eder. Aslında Veer üniversitede önemli güvenilen bir konuma sahip fakat nüfuzunu kullanarak oğlunu bu şekikde kurtarmak istemez.

Veer, Yuvi’yi bu kadar el üstünde serbest bırakarak, her yanlışını para karşılığında insanları satın alabilerek halledileceğini sandığını söyler. Tam o zaman telefon çalar arayan İşça’dır. İşça Veer’in çektiği sıkıntıların yanında oğlu Yuvi’nin böyle bir işe karışmış olması nedeniyle çok yıprandığını düşünür ve ona yardım etmek ister.

230. bölüm uttaran işçaBir gece Aman’ın yaşadığı eve giderek ona bir mektup bırakmak ve onun bu konuyla alakalı düşüncelerini esnetmek ister.
Aman gece karanlığında birilerinin dolaştığını fark eder ve dışarda gizemli şahısı yakalar…İşça…İşça ile Aman Yuvi olayı konusunda konuşur.Yuviye son bir şans tanıması gerektiğini rica eder İşça. İşça Yuvi’ye babasının güvenini kazanması için son bir şans olarak değerlendirmesi gerektiğini söyler Aman’a. Fakat Aman aynı şeyleri düşünmemektedir. Bu tür insanların ceza çekerek yola geleceğini söyle. Konuşma detaylandıkça Aman yumşar ve İşça’nın dediklerine kulak asmaya başlar. Ve sonunda İşça Aman’ı şikayetini geri çekmesi konusunda ikna eder.

230. bölüm uttaran karakol amanAman karakola gelerek Veeri ve aile bireylerini şaşırtır. Sizden yaşlı bir bayan rüşvet vermek istedi fakat ben bunun için burada değilim. Beni buraya getiren başka bir bayanın duygularına duyduğum saygıdır der. Herkes bu şahsın kim olduğunu sorunca Yuvi’nin annesi diye cevap verir. Bu cevap Veer başta olmak üzere herkesin aklını karıştırmıştır. Veer öncelikle Amla’ya bakar ve onun gidip Aman ile konuştuğunu sanar. Fakat doğrusunu öğrenemeden Aman’ın gittiği görülür.

Nani Mukta’nın Meeti’nin kullanıp vermiş olduğu kırmızı elbiseye kafasını takar ve Damini’nin yüzüne bu elbiseyi fırlatıp bir çift laf söylemek ister. Damini’nin evine gittiğinde orada Meeti ile karşılaşır. Oldukça sert bir şekilde Meeti’yi de azalar ve benim torunum sizin uttaranınızı giyemez ancak biz kullandığımız giysileri sizin gibilere giydiririz der. Meeti ne olup bittiğini anlamaz ve o sadece bir elbise bunun onuru gururu olmaz falan der. Nani çok gerilmiştir.

Kördüğüm 230. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 230. Bölüm Özeti Kördüğüm 24 Mart Fragmanı (1 Yorum)