Kördüğüm Veer İşça’yı Ne Zaman Hatırlayacak? İşça ve Veer Ne Zaman Birleşecek?

Kördüğüm dizisinde işler hiçte sizin beklediğiniz gibi kolay olmayacak. Veer’in hafızasını kaybetmesi olayı uzayacak gidecek; Veer ve İşça bir türlü mutlu olamayacak. Önce hikayenin başından başlayalım sonuna gidelim.

Avinash Veer’i bıçaklar sonra kafasını defalarca duvara vurur. Veer hafızasını kaybeder. Veer için bu büyük travmadır. Sonra İşça Avinash’ı öldürür. Veer komadan çıkar ama İşça’sını hatırlayamaz. Öyle bir travmadır ki Veer her şeyi hatırlar sadece en sevdiği aşık olduğu kadını unutur.Kördüğüm 17 Mart fotoğrafları 2

Veer şahit olmayınca İşça 14 yıl hapis yatar; bu arada Meeti annesini öldü bildiği için İşça hapisten çıkar ama evine gitmez. Hapishane çocuklarına 4 yıl öğretmenlik yapar. İşça’nın öğretmenlik olayı işte buradan gelecek.

İşça ve Veer Mart ayı ortasında tekrar karşılaşacak. İşça öğretmen olarak hapishane çocuklarına bir gösteri hazırlatacak. Veer de o gösteriye şeref konuğu olarak gelecek. İşça Veer’in kendisini hatırlamadığını orada görecek. Bu noktadan sonra İşça oğlu Yuvraj’ı görünce onun ne kadar kötü yetiştirildiğini fark edecek. İşça kocasından  vaz geçecek ama oğlundan vaz geçemeyecek. İşça ve Veer yine aynı eve yerleşecek ancak Veer hala hatırlayamayacak öğretmen hanımın kendi İçşa’sı olduğunu.

İşça ve Veer ne zaman birleşecek?

Veer her yerde İşça’sını arayacak; ancak İşça onun kendisini bulmasına engel olacak. İşça Bundela evine girecek ancak bir yabancı bir öğretmen olarak. Nisan ayının sonunda ise İşça artık bir tapınakta Poaja için Veer’in artık kendisini hatırlaması için dua edecek. Bu sırada İşça’nın tapınakta  yaptığı dua  Veer’in önünde bir gölge olarak gösterilecek ve Veer her şeyi hatırlayacak. bu süreçten sonra işler çok karışmış olacak.

Kördüğüm 223. Bölüm resimleri 2

Meeti evlenmek üzeredir; babasına ihtiyacı vardır. Veer Meeti’nin düğününe yetişecek midir? …. Devamı için sitemizde bulunan Kördüğüm özetlerini okumaya devam ediniz; gelecekten bu kadar bilgi yeter.

Kördüğüm Veer İşça’yı Ne Zaman Hatırlayacak? İşça ve Veer Ne Zaman Birleşecek? (4 Yorum)

  1. Çok güzel oldu. Bu diziyi seviyorum. Ne zaman final olacağını bilen varsa lütfen söylesin