Kördüğüm 255 Bölüm Özeti 18 Nisan (Part 2)

18 Nisan 2018 de Kanal 7 ekranlarında 255. Bölümü ile yayınlanacak olan sevilen dizi Kördüğüm’ün 2.kısım özetini sizlere sunuyoruz.Kördüğüm 255 Bölüm resimleri 1

Kördüğüm 255 Bölüm Özetinin ikinci Kısmı

Nani eve bir rol takınarak tekrar girmiş ve bu sefer her zamankinden daha profesyonel oynamıştır rolünü…O kadar ki ev ahalisinden herkes Naninin kötü yürekli bir cadı olduğu konusunda hem fikir olmasına rağmen yelkenleri ister istemez suya indirmişlerdir. Naninin ağına düşen nöbetçi sazanların başında da Mukta gelmektedir. Mukta İşça’nın eski statüsüne kavuşması ve mutlu olabilmesi için bir çok aksiyona girmiş fakat hepsi de sonuçsuz kalmıştır.Bu sefer Mukta’ya düşmanlığını göstermek için kızı Tapasyanın fotoğrafı önünde yeminler eden Nani’nin elinde koz olarak kullanacağı bir husus olmuştur İşça’nın mutluluğu…Mukta ilk başlarda Nani’nin neden İşça ile ilgili bu kadar ilgilendiğini sorar. Nani ise ona çok haksızlık ettim ondan vicdan azabı duyuyorum demesi Muktanın Naniye inanmasına neden olmuştur.Mukta Nani’nin İşça için nasıl bir program hazırladığını ve nasıl olup da tekrar Bundela evine döndürebileceğini merak etmektedir.

Tej uçkura bağlı mal-mülk sevdasında rotayı genç kızlara doğrultsa da evdeki Chanda belasından sıyrılamamaktadır. Bu durumu sürekli geçiştirse de Chandaya şimdilik bir şey çaktırmamaya çalışıyordur ta ki dolaptaki resimleri Chanda görene kadar. Evlilik ofisinden beğenilen kızların fotoğrafını gören Chanda bunları Tej’e sunmuş ve onun kıvırdığını anlamıştır. Chanda bu sefer Tej’i çarpmak üzere sinsi planını devreye sokra. Canımı acıtanın aklını alırım ulen havasındaki Chanda dolabındaki kamera ve kaseti koz olarak kullanacaktır. Benim hayallerimi yıkanın, başına dünyayı yıkarım felsefesiyle Tej’i hedef almıştır Chanda…Kördüğüm 255 Bölüm resimleri 2

Nani planını devreye koyar ve Mukta’yı bir yerde yemeğe götürür. Bundan hemen önce Tej ile görüşüp onu da ayarlaya Nani, Muktaya ayar vermeye başlar. İşça’nın Bundela evine girebilmesi için tek yardım edebilecek kişi olarak Tej’i gösterir Nani. Mukta git Allahı seversen, potansiyel ırz düşmanı kılıklıdan nasıl yardım alacaz modundaki ilk tepkisinden sonra onun nasıl yardım edebileceğini sorması üzerine kendince bir mantık manzumesi sunar Nani…Nani Muktaya Tej hakkında Bundela evinin yarısına sahip olduğu yönündeki bilgi verir. İlk önce sen ona yardım edeceksin sonra da O İşça bacıyı Bundela evine sokacak mealindeki açıklamasından sonra Mukta kendisinin Tej denen potansiyel ırz düşmanına nasıl yardım edeceğini sorar.Nani bombayı patlatır ve evlenerek der…! Mukta kayışı sıyırır, kulaktan dumanlar yükselir, arkasını sağlama alarak ŞOK olur…!

Tej Mukta ile buluşmaya gitmeden evden çıkmadan Yuviye rast gelir. Moralinin neden çok bozuk olduğunu soran Tej’e Yuvi mahkemeyi işaret eder. Bu konuşmalar arasında Veer bu ikilinin yine yakınlaştığını ve konuştuğunu görünce yine Tej’e sert uyarıda bulunur. Araları iyice gerginleşir. Yuvi de Tej’in kendisi için çaba harcadığını falan söylemesi Veer’in kafasını iyice bozar. Ayak üstü bir nutuk atar Yuviye…Tej’i de Yuvi’den uzak kalması için uyarır.

Kördüğüm 255 Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 255 Bölüm Özeti 18 Nisan (Part 2) (2 Yorum)