Beni Bırakma 68. Bölüm Özeti 11 Nisan Sıla ve Mehmet

Beni Bırakma 68. Bölüm Özeti

Emre ve Cansu olay günü Esin’in düşürdüğü çanta amblemini bulur ve o markanın hangi mağazada satıldığını öğrenirler. İkili mağazaya giderek çantanın satıldığı müşteri kayıtlarından gerçek suçlu olan Esin’i bulmaya çok yaklaşmışlardır.

Öte yandan Bora kayıtları Esin’in elinden almıştır. Esin’i hiç çıkmamak üzere hapse göndermeye kararlıdır ama öncesinde Zeynep’e de kayıtları göstermek için dağ evine gidecektir.
Esin ise kayıtları Bora’dan geri alabilmek için beklenmedik bir hamle yapacaktır.
Tarık boşanma dilekçesini gördükten sonra Sıla’ya boşanalım demiş olsa da, Sıla’nın Tarık’tan vazgeçmeye niyeti yoktur. Uygun zamanı kollayıp Meltem ile ilgili gerçekleri Tarık’a söyleyecektir.

Beni Bırakma 68. Bölüm Özeti şuanda yayınlanmadı; kısa süre sonra Beni Bırakma 11 Nisan özeti sayfamızda olacak ancak ben size bir kaç bilgi vereyim.

Beni Bırakma dizisinde sonunda Zeynep’in namuslu olduğu üzerine atılan tüm iftiraların bir oyun tartışmasız bir şekilde ortaya çıktı. Zeynep Emre’nin bulduğu delille iftiralardan kesin olarak kurtuldu ama bu sefer de Esin’in Arzu’ya baskısı başlayacak gibi. Zira Esibn hapse düşmemek için elinde ki son koz olan o yıllar önce ki sırrı kullanacak.

Arzu da sırrının ortaya çıkmaması için muhtemelen Esin’i koruyacak. Esin hapse girse bile yakın zamanda çıkacaktır; zira Arzu’nun ipini elinde tutuyor. Esin’in çıkış yolu aslında Arzu’dan değil Zeynep’in annesi Hülya’dan çıkıyor. Beni Bırakma 68. Bölüm 2

Yıllar önce Esin bire oyun oynayıp Vedat ve Hülya’yı ayırmayı başarmıştı. Esin’in yıllar önce Hülya’ya oynadığı oyun tutsa da  yıllar sonra Zeynep’e oynadığı oyun tutmayacak.

Hülya’yı hastahanede gören Esin kıskançlık krizlerine girecek ve Vedat’ın neden kendisine bu kadar kötü davrandığını anlayacak. Bora ise Esin’nin elinde ki kamera görüntülerini geri almak için harekete geçecek.

Bora’nın amacı Esin’i hapse attırmak değil Zeynep’e attığı iftiraları canı ile ödetmektir. Zira Bora az daha Esin yüzünden Zeynep’i kaybedecekti.

Tarık ve Sıla arasında ise yeni bir döneme girilmiştir. Sıla her ne kadar Tarık’a ben seni Meltem’e verdiğim söz yüzünden üzdüm yoksa bende sana deliler gibi aşığım dese de Sıla’nın geçmişi bir türlü peşini bırakmayacaktır. Tarık bir kez daha Meltem’in oyununa gelecek midir?

Mehmet ve Sıla arasında gerçekten neler yaşanmıştır? Hepsi ve daha fazlası Beni Bırakma 68. bölüm özetinde Beni Bırakma 68. Bölüm 1

Beni Bırakma 68. Bölüm Özeti 11 Nisan Sıla ve Mehmet (1 Yorum)