Kördüğüm 272. Bölüm Özeti Kördüğüm 5 Mayıs Fragmanı Mukta Kanıt Peşinde

Kördüğüm dizisinin 272. bölümü 4 Mayıs günü Kanal 7 ekranlarında olacak.  Sevilen dizi Kördüğümün (Uttaran) 272. bölümünde bir önceki mutluluk patlaması yaşayan Thakur ailesi ve İşça-Veer çiftini bekleyen yeni tehlikeler konu edilecek. Kördüğüm dizisinin 271. bölüm özetini sizlere sunuyoruz.

İşça ve Tappu uzun zaman sonra görüşmenin verdiği heyecan ile eskileri yad etmek üzere odalarına çıkarlar. Muhabbet derindir ve kah ağlar kah gülerler. BU arada Damini İşça için yaptıklarından dolayı Tappuya nasıl teşekkür edeceğini bilemez.

Mukta evde yaşanan mutluluk deryasından kendini sıyırıp Visnu olayı ile ilgilenmeye başlar. Polisi arar ve ödev projesi ile ilgili ölen arkadaşının laptopunu sorar. Polis olumsuz yanıt verir. Ne de olsa incelemeye tabi tutulan kanıtlar hükmündedir. Bu arada Mukta arkasından yine bir gölgenin geçtiğini hisseder, bakar ama kimseyi göremez.

Meeti hem babasını bulmuş, hem de anasıyla barışmış olmanın verdiği huzurla kendisini Visnunun aşkına atmakta ve bazı olumsuzlukları dahil görmemektedir. Visnu karanlık tipli adamlarla bir bilgi alışverişi yaparken Meetiye yakalanır ama heyhat Meeti aşktan kör kesilmiştir. Tek isteği Visnu ile evlenmektir. Visnuya konuştuğu kişileri ve evrakların ne olduğunu sorar ama Visnu Tapınağın işleri diyerek geçiştirir.

kördüğüm 272 1Amla eşyalarını toplarken bu sefer de Chandanın direnci ve ayartma girişimiyle karşılaşır. Amla tüm dürüstlüğü ve temizliği ile Veerin kendisine bakma sözüne fit olmuş evden bir an önce ayrılmak istemektedir. Chanda ile konuşurken de araya girer ve yine Amlaya güven verir ve artık kalmamasının doğru olacağını söyler ve bakacağına dair teminat verdiğini yineler. Amla geçirdiği onca günden sonra oldukça duygulu anlar geçirirkördüğüm 272 2

Artık İşça için Thakur evine veda zamanı yaklaşmaktadır. Veer Bundela evinin eski gelini olarak İşçayı geri getirmek için hazırlıklara başlar. İşça da her ne kadar istemese de Tappunun isteği ile güzelce giyinir ve makyaj yaptırmak zorunda kalır. Eve yeni gelin adetlerine göre girmeden evvel Tapasya Guwanti ile yine kapışır.

kördüğüm 272 4Guwanti ayak üstü Tapunun bu evdeki hayatını cehenneme çevireceğini söyler. Tappu ise yine ağzının payını verir. Umed İşçanın geri gelmesi ile eski mutlu günlerine dönecekleri için sevinçlidir. Meeti de evlenmeden önce bir süre babası Veerin evinde yaşayacaktır. Evdekilerle tanıştırılır. Guwanti Meetiden haberi olmadığını söyler, Veer geçiştirir.kördüğüm 272 5

Mukta İşça ve Meetinin evden ayrılmasının ardından daha seri bir şekilde sonuca ulaşması gerektiğini ve Visnu ile ilgili olayı açığa kavuşturması gerektiğini düşünür. Kanha ile bu konuları görüşürken Surabhi de hep yanlarındadır ve fikir paylaşır. Mukta en son kaygılarını Jogi ile paylaşmaya karar verdiğini söyler. Kanha ve Surabhi onu durdurmaya çalışırlar zira Joginin bu konularla rahatsız edilmesini istemezler.

kördüğüm 272 7Mukta tam Visnu hakkındaki çekincelerini anlatacakken kapı çalar. Gelen Visnu dur. Elinde resmi evrakları ve nüfus cüzdanı vardır pasaport için. Tüm bunları gören Mukta şaşırır. Evdekilerle konuşan ve farklı gerekli evrak olursa onları da ayarlayabileceğini söyler ve evdeki mutluluk coşkusunu duyduğunu falan anlatır. İzin isteyip kalkmak istediğinde Mukta onu geçirmek ister. Visnu bir ara Muktanın kendinden şüphelendiğinden bahsedince Mukta “yok birader öyle bir şey” modunda cevap verecekken Visnu ciddi bir hal takınır ve kendisinin Visnu değil Akash olduğunu söyler. Hadi bakalım nasıl ispat edeceksin benim Visnu olmadığımı der…Mukta şok olur!kördüğüm 272 8

Mukta çok şaşırsa da derdini kimseye anlatamaz. Kanha ile bu konuları tekrar konuşmaya çalışsa da artık Knaha da ona çıkışır. Az kalsın sana inanıp suçsuz adamı sıkıntıya sokacaktık der. Kanha ölen arkadaşının seremonisi için başka bir arkadaşı için çağrılır. Shadranın babası Shadranın eşyalarının eve taşınması ile alakalı yardım ister. Muktanın arayıp da bulamadığı fırsat ayağına gelmiştir.kördüğüm 272 9

Hemen odasına girer arkadaşının laptopunu bulur ve kurcalamaya başlar. Maillerine bakarken Visnu hakkında yazdıklarını bulur ve esas isminin Akash olduğunu ve abisinin okuldan arkadaşı olduğunu falan anlatmaktadır. Mukta bu yazılanların ardından somut bir bilgiye ulaşmış olur. Visnu yetimhanede büyüyen bir çocuk ama Meetinin evleneceği kişi Akashtır.

Kördüğüm 5 Mayıs Fragman

Kördüğüm 272. Bölüm Özeti Kördüğüm 5 Mayıs Fragmanı Mukta Kanıt Peşinde (1 Yorum)

 1. of.of.icca.veer.kavuştu
  şimdi.mukta.bu.akaşh.
  belası.nerden.cıktı.
  bu.ajanlık.oyunu.
  muktanın.başina.bela.
  olmaz.umarım.saten.
  icca.veer.aşkını.izledim.
  ama.iccadan.sonra.bu.dizı ye.bakmam