Survivor 2018 26 Nisan Kim Kazandı? Survivor 2018 55. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018’de 25 nisan perşembe akşamı yeni haftanın ilk ödül oyunu oynanacak. Bilindiği üzere Survivor 2018’de haftanın ilk oyunları genelde İletişim ödülü oyunları oluyordu; muhtemelen Survivor 2018 55. bölümde  iletişim ödülü oynanacak.

Survivor’larda iletişim ödülünün önemi çok iyi biliniyor; bunun için de Survivor 2018 55. bölümde ki iletişim ödülü hem haftaya iyi başlamak hemde sevdiklerinden haber alarak moral ve motivasyon kazanmak için çok önemli olacak.

Survivor 2018 55. bölüm

Survivor 2018’de birleşme partisi öncesi 25 nisan ve 26 nisan da yayınlanacak bölümler yarışmacılar artık takımlarından çok bireysel performanslarına daha çok önem verecekler. Zira Survivor 2018’de Dominik adasında yapılan son oylama 24 27 Nisan arasında gerçekleşecek büyük sms oylaması ile sonuçlanacak. Oylama sırasında oynanacak oyunlarda ki yarışmacıların performansları ve hal ve hareketleri aldıkları oyları çok fazla etkileyecektir; zira Survivor 2018 büyük sms oylamasında en faza oy  26 nisan perşembe ve 27 nisan cuma akşamı verilecektir. Yarışmacılarda bu oylardan nasibini almak isteyecektir.

Survivor 2018 26 Nisan

Survivor 2018’de 26 Nisan akşamı oynanacak ödül oyununda iki takım da öfkesini kontrol etmekte çok zorlanacak zira oyun Bench’de bulunan diğer yarışmacıların oyuna karışmalarına çok müsait bir oyun. Bu durumda da oyun sırasında sinirlerde oldukça gerilecek.

Survivor 2018’de 26 Nisan akşamı iletişim ödülünü muhtemelen Ünlüler kazanacaktır; zira Ünlüler takımı gerçekten kazanmaya aç bir takım durumuna düştü artık; zira iki haftadır sevdikleri ile iletişim kuramıyorlar. Ben Survivor 2018’de 26 bölümde verilecek iletişim ödülüne Ünlüler’in daha fazla yükleneceğini düşünüyorum. Oyun biraz atışlara dayalı bir da bireysel perofrmans ve hıza dayalı bir oyun…

Survivor 2018 26 Nisan akşamı ödülü kazanacak takım ile ilgili bir tüyo aldığımızda siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmaya çalışacağız. Kazanan taraf Gönüllüler ta

Oyuna hızlı başlayan taraf Gönüllüler oldu. Ünlüler ilk etapta bir tepki puanı alsalar da gerisi gelmedi. Gönüllüler durumu Damlanın da sayısı ile 5-1’e kadar taşıdı. Bu arada Adem ve Semanın da içinde bulunduğu Ünlüler takımı ne yazık ki umduğu potansiyel güçlerden puan çıkaramadı.survivor 26 nisan

Beklendiği gibi Hakan su oyunlarında oldukça iyi…Bu oyunda da muhtemelen parkur rekoru kırarak atışlara geçti. Sonradan yetişen Ümit Karan atışlarda beraberliği sağlasa da Hakan parkur da yakaladığı avantajı sayıya çevirmeyi başardı ve durumu 6-1 yaptı…Oldukça avantajlı olan taraf Gönüllüler…

survivor 26 nisan2

Gönüllüler tempoyu arttırarak yarışmada sınırlarını zorluyorlar Damla 2/2 yaparak durumu 9-2 ye taşıdı.

survivor 26 nisan 3

Son oyun Anıl ile Hakan arasında oldukça çekişmeli geçti. Su sporlarında oldukça iyi performans sergileyen Hakan bu sefer de rakibini affetmedi. Yorucu parkur sonunda 26 Nisan 1. ÖDÜL OYUNUNDA kazanan taraf GÖNÜLLÜLER takımı oldu.

survivor 26 nisan 4

Kazanılan ilk ödül hamburger menü oldu. Diğer oynanacak olan oyunun ödülü İletişim olacak.

İletişim oyununda oyun kurgusu genel olarak denge ve güç-dayanıklılık olarak belirlenmiş olduğunu görüyoruz. Oldukça iddialı olan taraflar bir önceki ödül oyunu sonrası gerilen ortamdan dolayı ayrıca hırslılar. Oyuna dengeli başlayan takımlar durumu 2-2 yaptılar.survivor 26 nisan iletişim 2

Daha sonra Ümit ve ardından Semanın ağırlıklara dayanamaması nedeniyle erken bırakmaları sonucu Gönüllüler durumu 4-2 ye taşıdı. Gönüllülerin 4-2 öne geçmesi Ünlülerdeki stresi daha çok arttırdı. Ümit Karan-Hilmi Cem karşılaşması bu anlamda kilit öneme sahipti. İkiliden galip gelen Ümit karan oldu ve durumu 4-3’e taşıdı.

survivor 26 nisan iletişim 1

4-3 lük skorun ardından çekişme bir kat daha artarken Gönüllüler pes etmedi ve tekrar aradaki farkı 2 ye çıkararak durumu 5-3’e taşıdı.

survivor 26 nisan iletişim 4Ardından parkurda yerini alan isimler Hakan-Hilmi Cem ikilisi oldukça iyi işler çıkararak durumu 6-3’e taşımayı başardılar.

survivor 26 nisan iletişim 3

Ünlüler son bir atak ile 7-3 e kadar açılan farkı 7-5’e getirmeyi başardı.Son iki iletişim ödülünü alamayan Ünlüler Yiğitin de sayı almasıyla durumu 7-6’ya getirdiler. Gönüllüler moral olarak yarışmanın bu bölümünde düşüşe geçti. Nagehan Damla ikilisinin takıma derin bir nefes kazandıran galibiyetiyle durum 8-6 oldu.

Son ana kadar çekişme içinde geçen yarışmada durum 9-8 Gönüllülerin üstünlüğü ile devam etmekte iken Birsenin üstün gayreti sonunda kazanan taraf GÖNÜLLÜLER oldu…! 10-8 sonuca göre İLETİŞİM ÖDÜL’ü de GÖNÜLLÜLER takımının oldu.

Survivor 2018 55. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018 26 Nisan Kim Kazandı? Survivor 2018 55. Bölüm Fragmanı (2 Yorum)