Beni Bırakma 80. Bölüm Özeti Beni Bırakma 27 Nisan Emre Gerçeklere Ulaşır

Beni Bırakma 80. Bölüm Özeti

Emre, Zeynep’in masumiyetini ispatlamak için karşısına çıkan bütün zorlukları tek tek aşar ve Yeliz’in yerini bir şekilde öğrenmeye çalışır ama bu hiç kolay olmaz.
Öte yandan Bora, Zeynep’i kendi yanında tutmak için büyük bir hamle yapar.

Esin ise yıllar sonra Vedat için Hülya ile karşı karşıya gelir. Hülya’ya karşı kinini bunca yıl diri tutan Esin, Hülya’nın hayatını değiştirecek çok büyük bir oyun oynar.
Meltem intihar olayını kullanarak Tarık’ı ve Sayar Ailesini parmağında oynatırken hiç beklemediği anda Sıla yanına gelir. Meltem’in oyunu ortaya çıkacak mıdır?

Beni Bırakma yedek 2

Beni Bırakma’da Bu Hafta

Beni Bırakma dizisi 80. bölümü ile 27 nisan cuma günü Atv ekranlarında olacak. Beni Bırakma 80. Bölüm Özeti şuanda yayınlanmadı; ancak biz sizlere Beni Bırakma dizisinde önümüz de ki haftalarda neler olacak bir kaç tüyo verelim. Beni Bırakma dizisi çekimleri şuanda 90 91. bölümde muhtemelen Beni Bırakma dizisi haziran 8 de 110. bölümü ile 1. sezon finalini yaparak ekranlara yaklaşık 3 aylık bir ara verecektir.

Beni Bırakma dizisinde Emre tek tek Esin’in tüm oynadığı oyunları ortaya çıkarmaya devam ediyor. Emre önce Pelin’e gitse de Pelin’den istediğini alamayan Emre Esin’in peşini bırakmasını ve rahat hareket etmesi için bir fırsat yakalar. Esin ve Bora ise Emre’nin Zeynep’in peşini bıraktığını düşünür. Emre Ankara’ya döndüğünde de Zeynep’e çok uzak ve kötü davranır. Beni Bırakma 80. Bölüm

Zeynep ise Emre için annesini karşısına almıştır ama Emre’den gördüğü bu tavırlar Zeynep’in bir kez daha Emre konusunda hayal kırıklığına uğramasına neden olur. Emre ise her şeyi Zeynep ile güzel bir gelecek kurmak için yapmaktadır. Emre Esin’den kurtulduktan sonra Yeliz’i bulur. Yeliz’in internet sitesini hazırlattığını öğrenen Emre Yeliz’in konuşması ve mahkeme de şahitlik yapması ile Esin’in hapse gireceğini düşünür. Peki Emre’nin Esin’e oynadığı oyun tutacak mıdır? Yeliz Emre’nin para teklifini kabul edecek midir? Emre Yeliz’i konuşturabilecek midir?

Meltem’in istediği olur. Tarık’ın tüm dikkati Meltem’in üzerine yoğunlaşır. Tarık Meltem’in gerçekten kendine ihtiyacı olduğunu düşünür ancak bunların tamamının Meltem’in oyunu olduğunu fark etmez. Meltem bu haldeyken  kimsenin Tarık ve Sıla aşkına rıza göstermeyeceği ortadadır; ancak Meltem bir taraftan da Buse ile Sıla’nın aklını karıştıracak bir işe kalkışır.

Beni Bırakma 27 nisan

Bora ise Emre Zeynep’e kötü davranırken Zeynep’in gönlünü tekrar kazanmak için Zeynep’in etrafından bir an olsun ayrılmaz; ancak Zeynep’in kalbi her şeye rağmen hala Emre diye çarpmaktadır. Zeynep Emre’nin yine neyi yanlış anlayıpta kedisine böyle kötü davrandığını anlamaya çalışır.

Beni Bırakma 80. Bölüm Özeti Beni Bırakma 27 Nisan Emre Gerçeklere Ulaşır (1 Yorum)