Kördüğüm 3 Şubat Özeti 181. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 3 Şubat cumartesi günü 181. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak ancak keşke çıkmasaydı. İzlediğim en acı Uttaran bölümlerinden biriydi Kördüğüm 181. bölüm. Nani büyük bir şerefsizlik ve ahlaksızlık yaptı ve yıllarca ekmek yediği kaba pisledi ve İşça ile Veer’in çocuğunu kaçırdı. Kaçırım Tapasya’ya verse götürüp çöpe attırdı.

Kördüğüm 3 Şubat Özeti 2. Kısım

Nani bekçiye çocuğun torunu olduğunu söyler ve doktoru görmeye geldiklerini ve işleri bitince yolunu kaybettiğini yanlışlıkla buradan çıktığını söyler. Nani daha sonra bir sıkıntı ile karşılaşmamak için o bekçiye bir miktar para da verir. Parayı gören bekçi Nani’nin gitmesine izin verir ve Nani’nin planı artık başarıya ulaşmıştır.

İşça ve tüm aile adeta perişandır. En başta da Veer çok kötü hissetmektedir ancak İşça’ya destek olabilmek için ayakta durması ve sapa sağlam olması gerektiğini düşünür.  Mai ise doktorlara bebeğin ölemeyeceğini bir kez daha kontrol etmeleri gerektiğini söyler ama nafiledir. Dadaji ise Veer’e destek olur.

Tapasya ise kocasına bir yemek sürprizi hazırlamıştır. Baş başa yemek yerken Radhod biraz üzgündür sonra Tapasya onu rahatlatır ve romantik dakikalar geçirirler. Bu anlar benim midemi bulandırdı açıkça söylemem gerekirse. Zira İşça hala baygın yatmaktadır.Kördüğüm 3 Şubat fotoğrafları 3 1

Puşkar, Nani’nin planına hayran kalmıştır. Nani, İşça’nın oğlunun ailenin zenginliğini asla alamayacağını ve sokaklarda ve yiyecek arayarak hayat geçirmesini istemektedir. Bu nedenle  Puşkar’dan bu bebeği çöpe atmasını ister. Puşkar da şaşkındır ve sakin bir çöp aramaya başlar. Puşkar kendisini ve bebeği bir battaniyeye gizler.

Puşkar tam çöpe atacakken yakınlarda insanlar olduğunu görünce kaçar ve bebeği bırakamaz. Bu sırada Nani oğluna bu işi yapması için güvenmesi konusunda büyük pişmanlık yaşar.

Puşkar ise bebeği bir yola koyar ama oradan da Dadaji geçmektedir. Dadaji bir kadının elinde bir bebekle  dilendiğini görünce ona çok özel bir altın bileklik verir. Puşkar kendini gizler ve o altın bilekliği alır.

Kördüğüm 3 Şubat Fotoğrafları

Kördüğüm 3 Şubat Fragmanı

Kördüğüm 3 Şubat Özeti 181. Bölüm Fragmanı (1 Yorum)