Kördüğüm Dizisinde Korkunç Tesadüf. İşça’nın Bebeğini Kim Bulacak?

Kördüğüm dizisinde şok gelişmeler yaşanıyor. Özetlerimizi okuyanlar ve bizi takip edenler bilirler Nani İşça’nın bebeğini kaçırır ve oğlu Puşkar’a çocuğu verip çöpe atmasını ister. Puşkar’da İşça’nın çocuğunun ailenin zenginliğine konacağı korkusu ile onu öldürmek istemiş ancak sonradan annesinin isteği ile onu çöpe bırakmak için yola çıkmıştı.

Puşkar defalarca denemesine rağmen bir türlü çocuğu çöpe bırakamamıştı. Tam bu sırada Tapasya ve Radhod ise araba ile hareket ederken Puşkar’ı görmüş ve durmuştur. Puşkar ise onları görünce kaçmıştır. Radhod ve İşça ise Puşkar’ı kovalamış ve battaniyeye sardığı çocuğu almıştır.

Radhod tam Puşkar’ı zorlayacakken Tapasya bebeği çok beğenmiş ve gerçekleri öğrenmemek için Radhod’un Puşkar’ı konuşmaya zorlamasına engel olmuştur. Radhod zaten bebek diye ölüyordu. Tapasya’da bebeği kucağına alınca annelik duyguları tekrar hoplamış ve bebeğe annelik yapmak istemiştir.

Radhod ve Tapasya çocuğun ailesini aramak yerine çocuğu sahiplenmiş ayrıca çocuğa da isim bile koymuştur. Bu sırada Nani İşça’nın bebeğinin öldüğü ile ilgili güzel haberi Tapasya’ya vermek için gelir ama gördükleri karşısında şok yaşar. Zira Tapasya bu bebeği Puşkar’dan almıştır. Nani bu bebeğin İşça’nın oğlu olduğundan emindir.

Kördüğüm 3 Şubat fotoğrafları 1 1 1

Tapasya bebeğini kaybedince ve bir daha anne olamayınca inanın ben bile Tapasya’ya üzülmüştüm. İşça ise bulduğu bebeği Tapasya’ya vermeyi bile düşünmüştü; ama bazen zalime merhamet mazluma zulümdür. Peki şimdi ne olacak?

Tapasya’nın kızı İşça’da İşça’nın oğlu Tapasya’da. Aslında kördüğüm dedikleri olayda tam da bu değil mi?

Kördüğüm Son Bölüm Fragmanı

Kördüğüm Dizisinde Korkunç Tesadüf. İşça’nın Bebeğini Kim Bulacak? (1 Yorum)