Kördüğüm 182. Bölüm Özeti 4 Şubat Fragmanı Radhod Bebek Bulur

Kördüğüm 182. Bölüm 4 şubat pazar günü izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm dizisi izlenme rekorları kırarken sitemizde sizler için  Kördüğüm dizisinin detaylı özetini sunmaktadır.  Kördüğüm dizisi ile ilgili aklınıza takılan her şeyi yorum olarak sorabilirsiniz; yorumlardan çalan müziklere kadar her şeyi sizler için bulmaya çalışırız.

Kördüğüm 182. Bölüm özeti çok uzun olması ve daha kolay anlaşılabilmesi sebebi ile iki parçaya ayrılmıştır.  Kördüğüm 182. Bölüm özetinin 2. kısmı yani devamı için tıklayınız

Kördüğüm 182. Bölüm Özeti 1. Kısım

Kördüğüm  dizisi çok ağır drama bağladı; inanın İşça için bende çok üzüldüm sizler de Kördüğüm 182. bölümü izlediğinizde İşça’nın bebeğini kaybettikten sonra ne kadar üzüldüğüne şahit olup ağlayacaksınız. Veer ise karısının yanındadır ona destek olmaya çalışır ancak evlat kaybetmenin acısı çok başkadır. (Allah kimsenin başına vermesin)

Puskar, çocuğu bir türlü bir yere atamaz tam başka bir çöpe bırakacakken bir polis minibüsü geldiğini görür ve hemen çocuğu bırakamadan oradan da kaçar; bazı gizli güçlerin çocuğun terk edilmesine izin vermediğini düşünür.

Bu sırada Radhod ve Tapasya bir araba yolculuğu yapmaktadır ve telefonda Divya ve Jogi ile konuşurlar. Yolda Rathod, Puşkar’ı görür ve durur. Rathod, Puşkar’a yanında ki çocuğu sorar. Belli ki bebek yeni doğmuştur ve Puşkar’ın eline ne işi vardır. Kördüğüm 182. Bölüm fotoğrafları 3

Bu durum Rathod’u şüphelendirir. Pushkar, bebeği yol kenarında bulduğunu ve çocuk bakım evine bırakmayı düşündüğünü söyler. Radhod ise neden önce karakola götürmedin diye sorar. Puşkar kendisine inanmayacakları için korktuğunu ve bebeğin başına kalmasından korktuğunu söyler.

Rathod, Tapasya’ya bu bebeği bekledikleri çocuk olabileceğini söyler. Puşkar ise bebeği burada bırakmalarını ve birinin ona bakacağını söylese de Radhod bebeği bırakmaz ve alarak evine götürür. Radhod yolda Puşkar’ın bir şey bildiğinden emindir ama Tapasya Puşkar’ı daha fazla sıkıştırmasına engel olur.

Eve gelen Puşkar’a Nani ne olduğunu sorar; Puşkar ise olanları anlatmak yerine her şeyin yolunda olduğundan bahseder.

Kördüğüm 182. Bölüm Fotofragmanı

Kördüğüm 182. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 182. Bölüm Özeti 4 Şubat Fragmanı Radhod Bebek Bulur (6 Yorum)

    • 200 cü bölüm lerde falan bulacaklar degiş tokuş yapcaklar nani cadısı anlıyor bebeğin tapunun olduğunu ve içça yı polise şikayet ediyor fakat sonrada veer naniyi şikayet ediyor

  1. Sayın yönetici Kördüğüm dizisiyle ilgili takıldığınız bisey varsa sorabilirsiniz yazmışsınız dizinin bazı sahnelerini kesiyorlar galiba tv de göstermedikleri yerler var meselâ veer tapuyla bebeği doktora götürceklerdi internette gösteriyor gittiklerini lakin tv de göstermediler galiba ya zaman yetmiyor yada göstermek istemiyorlar sizin bi fikriniz varmı acaba?

    • ben özette yazdım o sahnede sıkıntılı hiç bir şey yoktu zaman yetmediği için kesiyorlar bence bazen 22 dk bir part bazen 20 dk

      • Kesiyorlar belli bazı yerleri göstermiyorlar vakit yetmeyince demekki. Teşekkürler sayın yönetici.

  2. İçça ya kızın yüreğini pare pare ettiler ya, kahrolasıcalar nani tapu puştkar pislikler.