Kördüğüm 4 Şubat Özeti 182. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 4 Şubat pazar günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 182. Bölüm özeti çok uzun olması ve daha kolay anlaşılabilmesi sebebi ile iki parçaya ayrılmıştır.  Kördüğüm 182. Bölüm özetinin 1. kısmı yani devamı için tıklayınız

Kördüğüm 3 Şubat Özeti 2. Kısım

Puşkar ve Nani bebek hakkında konuşurken içeri Divya gelir ve konuşmalarına kulak misafiri olur. Puşkar Nani’ye yalan söyler ve bebeği çöpe attığını ima eder. Divya her şeyi duyar bu arada içeri Jogi gelir ve Damini ile telefonda konuşarak hayırlı olsun der ama Damini bebeğin öldüğünü söyleyince Jogi çok üzülür. Kördüğüm 3 Şubat fotoğrafları 1 1 1

Bu sırada Radhod ve Tapasya evde çocuğu babaanneye gösterirler ve çocuğu iyice sahiplenirler. Evde çocuk için hazırlık olmadığından Radhod eksikleri alır gelir ve çocukla yakından ilgilenir. RAdhod’un bir bebeğe ne kadar hasret olduğu bebek ile ilgilenmesinden anlaşılmaktadır.

Babaanne RAdhod’un uzun zamandır bu kadar hiç mutlu olmadığını söyler ve Tapasya hak verir. Radhod bebeğe mama yedirir ama beceremez. bu sırada bebek ile fotoğraf bile çekinirler; tek sorun bebeğin ismidir. hemen Radhod ve Tapasya bebeğe isim aramaya başlar.

Bu sırada İşça eve gelir ve bebek için hazırlanan odaya çıkmadan önce Veer o odayı temizlemek ister; çünkü o odada ki her eşya İşça’ya bebeğini hatırlatacaktır; ancak İşça oda temizlenmeden gelir ve bebek odasında bir kere daha yıkılır.

Bu sırada Nani Tapasya’nın evine gider  ve İşça’nın bebeğinin öldüğünü haber verecektir; ancak gördükleri karşısında şok olur. Nani bebeği sorunca Tapasya onu Puşkar verdi bize der.n

Nani Puşkar’ı arar ama ulaşamaz. Puşkar karısı ile vedalaşır ve bir hata yaptığını ve kaçması gerektiğini söyler. Puşkar’ı Nani kaçtığı yerde bulur.

Koankta ise sıkıntı büyüktür ve sinirler gerdindir. Mai çocuk seslerinden bunalır ve Kanha ile Mukta’nın aynı evde durmaması gerektiğini Kanha’nın Mukta’yı ağlattığını ve kendilerinin rahatsız olduğunu söyler.

Mai, bu çocukları evde istemediğini açık açık söyler, Kahna işça’yı bırakmayacağını söyler. Veer Mai’nin bunu kızgınlıkla söylediğini söylese de Mai hayır ben başkalarının çocuklarına bu evde bakmak istemiyorum der. İşça çok üzülür. İşça eve erkek çocuk getirseydi değerliydi ama bebeği ölünce İşça’nın da değeri kalmadı.

Kördüğüm 3 Şubat Fotoğrafları

Kördüğüm 3 Şubat Fragmanı

Kördüğüm 4 Şubat Özeti 182. Bölüm Fragmanı (1 Yorum)