Kördüğüm 8 Mayıs 275. Bölüm Özeti-Radhor Etkisi

Kördüğüm dizisinin 275. bölümü 7 Mayıs günü Kanal 7 ekranlarında olacak.  Sevilen dizi Kördüğümün (Uttaran) 275. bölümünde Visnu ve Surabhinin kurduğu oyunu bozmak üzere Radhor girmektedir. Mukta ayrıca kötü niyetli Tej’in tuzağından bir haberdir…Kördüğüm’ün 275. bölüm özetini sizlere sunuyoruz.

Nikah töreninde büyük bir sürpriz olarak yer alan gerçek Visnu, bir türlü İşça ile bire bir görüşemez. Zira İşça zaten gerçek Visnu olarak Akashı bildiği için Visnuyu görse de sallamaz. Bu hengame içinde Surabhi gerçek Visnuya denk gelir. Tam İşça ile görüşmeye ramak kalmışken gerçek Visnu’yu köşeye çeker ve aman sakın şimdi bu tören esnasında İşça ile görüşme der. Kimse İşça’nın hapislik hayatını bilmiyor şimdi duyulursa hiç iyi olmaz diye de ekler. Gerçek Visnu uyarısı için teşekkür eder ve Bundela evinden ayrılır. Surabhi oldukça önemli bir tehlikeyi daha bertaraf etmenin verdiği sevinçle düğüne geri döner.

visnu gerçek

Salona yürüyen karizma Radhor hızlı bir giriş yapar. Karizmanın yürüyen hali Radhor seyircilere bir dans şov yapar. Kumarcı, gazinocu, dansçı Radhor’u izlerken Tapasyanın heyecanı dışardan belli olmaktadır. Guwanti Tej ile otururken Tej’e “bak seninki ex-kocasını  nasıl da coşkuyla izliyor” babında bir şeyler söyler. Radhor sahneden sonra Muktayı görür ve onunla dertleşir.radhor kızıyla2

Surabhi atlatılan tehlike-gerçek Visnu- olayından çakma Visnunun haberi olması için onu telefonla arayıp bir yerde acil buluşma teklif eder. İkili buluştuğunda çakma Visnu olayın vahametini anlar ve gerçek Visnunun geri dönmesi halinde planlarının bozulabileceğini söyler. BU arada Visnu yeni gelen saçlı-sakallı karizma kim acep diye sorar. Surabhi ise Radhor olduğunu ve çok tehlikeli birisi olduğunu ekler. Visnu çok ciddiye almaz fakat bu arada Mukta ve Radhor ayrı bir yerde detaylıca Muktanın şüphelerini konuşmaktadır.

radhor kızıylaMukta tüm delilleri ve olanları Radhor babacığına anlatır. Radhor onun doğru söylediğini kani olur ve “ben o dalaksızı tenhada sıkıştırırım sen canını sıkma kızım” modunda yaklaşır. Hediyeler verilmeye başladığında Radhor çakma Visnu’ya göz dağı vermeyi ihmal etmez…

radhor visnunun peşinde

Tapasya ile de teke tek konuşmak isteyen Radhor Tapasyanın anlattıkları karşısında ona desteğini belirtir. Meeti ve Mukta arasındaki kıskançlık meselesini de konuşan ikili konuşmanın sonunda Visnu olayını da konuşurlar. Tapasya Muktanın neler yaşadığını Radhorun kendisine Meetinin evleneceği adamın gerçek Visnu olmadığını söylemesiyle anlamış olur.

radhor visnunun peşinde2

Artık Tapasya da Mukta’ya inanmaktadır. Meetinin yanlış kişi ile evlenmesini engellemek için ne yapılması gerekiyorsa yapma taraftarıdır. Mukta Radhor için 24 saat sürede gerçek Visnunun bulunması gerektiğini söyler.Radhor kararlıdır.

İşça da düğün hazırlıklarını sürdürmektedir. Gece oldukça kötü bir rüya görür. İşça hemen Meetinin evliliği ile ilgili kaygıya düşer. İşçanın yüreğine düşen yangını yine kendisi söndürmeye ve kendini teskin etmeye çalışır.

radhor visnunun peşinde3

Mukta ve Surabhi Joginin isteği ile sabahtan hazırlıklara yardımcı olmak üzere Bundela evine giderler.Guwanti Muktayı bir yere bir şey alması için göndermeye çalışır. İlk başkta çekimser davransa da Surabhi ile gitmeye karar verirler. Bu arada Guwanti Tej’e haber eder. Muktanın kaçırılması için plan işlemektedir. Yolda giderken Muktaya telefon gelir. Arayan gerçek VİSNU’dur…!!

Kördüğüm 8 mayıs fragmanı

Kördüğüm 8 Mayıs 275. Bölüm Özeti-Radhor Etkisi (4 Yorum)

  1. Ee Radhot biliyor da noluyor sanki hickimse bu düğüne engel olamıyor ki..
    Meethi Akashla evleniyor ve başına gelmeyen nane felâket kalmıyor ???
    Ama niye şaşırıyorum ki hepsi birbirinden salak..