Survivor 2018 Turabi Diskalifiye olacak mı?

Survivor 2018 de Turabi’nin durmu çok kritik.

Survivor 2018’de Turabi Çamkıran 8 haziran akşamı oynanan oyunda düşerek belinden sakatlanmıştı. Bel sakatlığı bildiğiniz üzere ömür boyu acısı çekilen zor bir hastalık. Survivor 2018 96. bölüme Turabi’nin sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı Turabi’nin sağlık durumunun tahmin edilenden de kötü olduğu bundan sonra Turabi’nin oyunlarda yer almasının oldukça zor olduğunu açıkladı.

Bu açıklama üzerine çok üzülen Turabi bel benim kemik benim sizlere ispatlayacağım oynayabileceğimi ben çok iyiyim yalvarırım beni Survivor 2018’den diskalifiye etmeyin dedi. Bu açıklama sonrası Acun Ilıcalı kimseyi şahsi olarak göndermediğini hatta alınan her kararı yapım ekibi ile yapılan toplantı sonrası aldıklarını açıkladı.

Survivor 2018 doktoru Metin Kuş’un Turabi konusunda her hangi bir çalışmasının olmadığı. Metin Kuş’un Survivor 2018 de değil İstanbul’da olduğu çok önemli ameliyatlarını yaptıktan sonra Survivor 2018’e yani Dominik’e dönüp Turabi Çamkıran hakkında ki son kararı vereceğini açıkladı; ancak Survivor 2018’de Turabi dönemi kapanmış gibi görünüyor. Survivor 2018 Turabi devam edecek mi

Survivor 2018 8 Haziran Turabi Diskalifiye olacak mı? Sağlık durumu nasıl?

Survivor 2018 Turabi kavgadan diskalifiye olmaz ama sakalıktan diskalifiye olabilir zira vücudu son zamanlarda yağ kaybetti ve kas yapısı çok fazla. Bu da sakatlıkların ağır olması anlamına gelir.

Survivor 2018 de Turabi 8 haziran akşamı oynana iletişim oyununda düşerek sakatlandı ama bu Turabi’yi yıkamaz. Turabi çok güçlü bir oyuncu bu sakatlıklar onu durduramaz. Turabi’nin durumu şuanda çok iyi 9 haziranda oynanacak dokunulmazlık oyununa ağrı kesiciler ile çıkacak.aa

KARAR TURABİNİN ÖDÜL OYUNLARI DA DAHİL OLMAK ÜZERE 5 MAÇTA OYNAMAMA VE BENCHTE DE BULUNMAMA CEZASI VERİLDİ.

Acun ayrıca Turabinin parkur malzemelerine verdiği zarar ve son olarak seramiğe vurarak kendisini sakatlama girişimini de değindi. Daha önce uyarı planladığını fakat oylamaların başlamış olması nedeniyle erteleme kararı aldığını ve hata ettiğini söyledi. Turabi’ye söz veren Acun’a Turabi’nin protestosu vardı. Turabi sakallarının içinde kaybolarak verilen söz hakkını kullanmadı.Survivor 2018 Turabi ceza aldı

Survivor 2018’de sonunda Acun Ilıcalı Turabi’ye sert çıktı ve haddini bildirdi. Turabi artık büyük sms oylamasının bittiğini anlayınca saçma hareketlerine yeniden başladı.

Survaivor 2018’in 28 nisan cumartesi akşamı yayınlanacak 57. bölümünde Turabi kendine hakim olmadı ve Hakan Hatipoğlu ve Günüllüler takımına adeta zulüm etti. Acun Ilıcalı ise Turabi’nin yaptığı bu zulme sessiz kalmadı ve Turabi Survivor 2018’de bence büyük bir uyarı alacak; bu uyarı ise ilerleyen günlerde bence Turabi’yi diskalifiyeye götürecek. Survivor 2018 Turabi elendi mi

Survivor 2018’de genel kurallar arasında önemli olan yarışmacıların bir birlerine temas etmeleri yasak; kavga sırasında eğer bir temas yaşanırsa Acun Ilıcalı ve ekibi hiç bir şekilde bu yarışmacıya acımıyor ve onu Survivor adasından uzaklaştırıyordu.

Survivor 2018’de artık Acun Ilcalı’nın kafası kavgayı kaldırmıyor; Alp Kırşan varken Turabi’nin yaptığı hatalar ve yaptığı tartışmalar çok önemli değil ama Acun Ilcalı’nın müdahale etmesine rağmen durmayan bir laf dalaşı ve kavga var.Survivor 2018 Turabi Diskalifiye

Turabi Çamkıran Survivor 2018’de 28 nisan akşamı Hakan Hatipoğlu’na fiziksel bir temasda bulunmadığı için ben  2 sezon yarışmış ve ikisinde de şampiyon olmuş bir Turabi’nin böyle sudan sebepler ile diskalifiye olacağın düşünmüyorum ancak bu Acun Ilcalı’dan Survivor 2018’in geriye kalan günleri için Turabi Çamkıran’a özel bir uyarı ve sıkılama olarak bakılabilir.

Survivor 2018’de Gönüllülerin kazanması ve Ünlüler’i adeta rezil etmesi Turabi’nin hoşuna gitmedi. Turabi ne kadar zorlarsa zorlasın Gönüllülere karşı takımı bir türlü yenemiyor. Açlık durumunun da sinir yaptığı gerçeği ortada. Belki Survivor 2018’de Ünlülerin hep kazandığı ve karnı tok olduğu dönmede Turabi ve Hakan arasında bir tartışma olsa asla bu kadar büyümezdi.

survivor 28 nisan TURABİ

Yayınlanan ikinci fragmanda konsey ortamında Acun Turabi için verilen kararı üzülerek açıklayacağını söylemesi her ne kadar Diskalifiye sonucunu akıllara getirse de bence Turabi’ye oyunlar yönünden bir kısıt getirilmesi ihtimalini daha çok mümkün kılıyor. Zira Acun Medya’nın klasik fragman politikası ve Survivor reyting kaygılarından dolayı diskalifiye kararının çıkması çok mümkün değil. Zaten diskalifiye olacak bir fiziki müdahale, kavga veya aleni küfür gibi somut verilerin olmaması da Turabinin yarışma dışı kalma ihtimalini bizce zayıflatıyor.

survivor 28 nisan TURABİ ELENDİ Mİ

Survivor 2018 28 Nisan Fragmanı

Survivor 2018 Turabi Diskalifiye olacak mı? (7 Yorum)

  1. Acun bey vetdiyiniz ceza cok komik nici tirabi diskalifiye edilmiyor 2 kere sampiyon olmus boyle bir kisiligi survivora almaniz buyuk hata daha once berna ike sahranin kavgasindan hemen berns diskalufiye oldu turabi neden tutuluyor inun yuzunden seyredesim yok survivori malesef

  2. Acun ılıcalı bu sene çok büyük hata yaptı.önce nihat doğan adında bütün Türkiyenin nefretini kazanmış birini yarışmaya almış,neyseki Türk halkı onu yarışmadan çıkarmıştı,zaten o varken etrafımdaki kimse sırf onun yüzünden yarışmayı izlemiyordu.şimdi ise bu turabi denen acaip yüzünden yarışmanın zevki kalmadı…..her hareketi insanı sinir edici…yarışma kazandığında yaptığı haraketler normaldeğil,kendini gülünç duruma düşürüp dikkat çekmeği,aslında hemen kanal değiştirmeye sebeb oluyor…yarışmacılar seçilirken karakterleride iyi olmalı….

  3. Iyi akşamlar:)
    Bir izleyici olarak Turabinin bu tavırlarından bıktım artık onu izlemek istemiyorum. Istese o kendini kontrol edebilecek birisi ama parkuru sökmesi birilerine omuz atması …. her yaptığı şeyi bilinçli olarak, belli bir kitle ona “vay be ne delikanlı çocuk” desin diye yapıyor. Zaten genel olarak Turabinin hitap ettiği kitle çocukça güç gösterileri yüzünden onu seviyor? Geçen All starda da en son bir daha olursa diskalifiye olursun denildiği için bir daha yapmadı öyle saçmalıklar? çünkü zaten hep kendini frenleyebilen biriydi o. Asi, arıza çocuk dedirtmek için bu kadar uğraşması çok komik. Bir kendin ol be adam!
    Neyse zaten Turabinin son 4 e kalacağını hiç sanmıyorum.
    Benim tuttuğum isme gelirsek Güdümlü füze Anıl Berk Baki. Ilk Gönüllülerden kalan son erkek. Inşallah şampiyonda Anıl olacak. All Star senesinde çoğu All stardan daha fazla kitle kazandı maşallah?