Kördüğüm 8 Şubat Özeti 186. Bölüm Fragmanı Radhod Kızına Kavuşur

Kördüğüm 186. Bölümü ile 8 şubat perşembe günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm 186. Bölüm özetini daha kolay okunması ve hiç bir ayrıntının kaçmaması için iki parçaya ayırdık; bu Kördüğüm 186. Bölüm özetinin ikinci 40 dakikasının özetidir. Kördüğüm 8 Şubat özetinin ilk kırk dakikasının özeti için tıklayınız

 Kördüğüm 9 Şubat Özeti (2. Kısım)

Yuvraj ağlıyor ve tapu onu beslemeye çalışıyor. Bu arada Radhod İşça’nın Yuvraj’ı beslediğini  hatırlıyor. Nani rahatsız edici bir şekilde Yuvraj’ı beslemeye çalışıyor. Tapasya, hizmetçiye bebeği odaya götürmesini ve yanına kalmasını söyler.

Tapasya salsa dersleri almaya karar verir Nani ve Radhod’da bu kararı destekler ama Yuvraj ne olacaktır; zira bu dersler çocuktan uzakta 2 gün sürecektir.

Radhod ise İşça’yı Yuvraj’ın beslenemediği bu iki gün çağırmayı düşünür ve İşça’yı arar. İşça’ya her şeyin yolunda olup olmadığını sorduktan sonra doktora gittiklerini ve bebeğin normal süt içemediğini anne sütü istediğini söyler.

Kördüğüm 9 Şubat fotoğrafları 1

2 gün Tapasya yok sen gel bebeği emzir der. İşça ise bu durumun Tapasya’yı rahatsız edeceğini söyler ancak Radhod kendisinin Tapasya’yı ikna edeceğinden merak etmemesi gerektiğinden bahseder ve İşça emzirmeyi kabul eder.

Bu sırada Divya’nın bir daveti vardır ve hizmetlisi yoktur. Jogi ise Damini’nin bazen bu tür işlere gittiğini söyler. Divya ise jogi’ye sen nereden biliyorsıun diye sorar ve kıskançlık krizi yaşanır. Sonunda araba gider ve Divya çağırılır. Kördüğüm 9 Şubat fotoğrafları 3

İşça Radhod’a gelir ve gelirken de Muktha’yı da getirir. İşça Yuvraj’ı beslerken Rathod’ya Muktha’yı alır ve sever

Salsa sınıfındaki Tapasya dans eder Nani ise her zaman ki gibi koreografiye övgüler yağdırır. Tapasya ve Nani, alışveriş merkezindeki Veer ile karşılaşır ve yüzleşme başlar.
İşça bebeğini kaybetti çok üzgün siz bir de isim partisi daveti getirdiniz ayıp ettiniz der. Tapasya, bütün dünyada bebeği kaybeden sadece İşça değil bende kaybettim der. Tapu ise İşça’nın Yuvraj’ı izinsiz beslemesinden bahsederken Veer dinlemeden gider.

Kördüğüm 9  Şubat Fotoğrafları( Fotoğraf Galerisinde Kördüğüm dizisinin 10 şubatta yayınlanacak bölümü ile ilgili tüyolar var. Galeriyi gezmenizi tavsiye ederim)

Kördüğüm 9  Şubat Fragmanı

Kördüğüm 8 Şubat Özeti 186. Bölüm Fragmanı Radhod Kızına Kavuşur (2 Yorum)

  1. Asıl sen nan körsün Tapasya yapılan kötü sözler bana yapılmıştır çünkü ben gerçekten adım Tapasya eve ben bununla gurur duyuyorum