Mehmetçik Kut-ul Amare Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak

Güncelleme 12 Aralık: Mehmetçik Kutlu Zafer ismi ile 2. sezon yayına devam eden Mehmetçik Kut-ul Amare dizisi 31 ocak perşembe akşamı 33. bölümü ile final yapacak. 

Mehmetçik Kut-ul Amare dizisi ilk sezonun sonunda da zaten çok düşük reytingler alıyordu; ancak Trt 1 Mehmetçik Kut-ul Amare dizisine bazı değişiklikleri yapması karşılığında 2. sezon onayını vermişti. Mehmetçik Kut-ul Amare dizisi Mehmetçik Kutlu Zafer ismi ve yeni oyuncu kadrosu ile ne yazık ki beklenenin altında kaldı ve sürekli reyting kaybederek ilk sezonun da gerisinde kaldı.

Trt 1 Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi için sonunda zarara daha fazla katlanamadı ve final kararı aldı. Mehmetçik Kutlu Zafer final resimleri 2019

18 Ocak 2018 Perşembe günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Mehmetçik Kut-ul Amare dizisi aldığı reytingler ve duygu dolu sahneleri ile izleyiciyi büyülemeyi başardı. Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından ekranlara getirilen Mehmetçik Kut-ul Amare  dizisi aldığı reytingler ile hem kanalını hemde yapımcısını sevindirdi.

Mehmetçik Kut-ul Amare Dizisi Reytingleri

Mehmetçik Kut-ul Amare dizisi son yılların en iyi başlangıcını yaptı. Mehmetçik Kut-ul Amare dizisi son yılların en pahalı yapımlarından biri oldu. Sadece çekimler için hazırlanan setin kirası bile milyonlar ile ölçülüyor. Mehmetçik Kut-ul Amare  dizisini sete çıkarmak için yaklaşık 2 yıldır hazırlık yapılıyordu.Mehmetçik Kut ul Amare final

Mehmetçik Kutulamare 2. Bölüm  25 Ocak 2018 Perşembe 6.67 Reyting ile 3. sırada

Mehmetçik Kutulamare 1. Bölüm 18 Ocak 2018 Perşembe 7.45 Reyting ile 2. sırada yer aldı

Mehmetçik Kut-ul Amare dizisi bir Trt dizisi olduğu için final yapma gibi bir durum asla söz konusu değildir. Trt 1 özellikle tarihi ve büyük yatırım yaptığı dizilerde finali asla düşünmemektedir.

Mehmetçik Kut-ul Amare Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Mehmetçik Kut-ul Amare dizisi her hangi bir reyting sorunu yaşamasa bile tarihe uygun bir dizi olması sebebi ile uzun süre ekranlarımızda olamayacak. Mehmetçik Kut-ul Amare dizisinin tahminlerimize göre 2 sezon ekranlarda olacak. Zira dizi Kut-ul Amare  savunmasından sonra ki dönemde final yaparak ekranlara veda edecek. Bu durum daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde de görülmüştü Diriliş Ertuğrul dizisi reyitnglerin zirvede olmasına rağmen 4. sezon sonunda tarihi dönemin bitmesi sebebi ile ekranlara veda edeceğini açıklamıştı. Mehmetçik Kut ul Amare

Mehmetçik Kut-ul Amare Ne Zaman Final Yapacak?

Mehmetçik Kut-ul Amare dizisi için şuanda herhangi bir final tehlikesi görünmüyor; Bozdağ Yapım’da her şey yolunda görünüyor. İzleyici Mehmetçik Kut-ul Amare dizisini oldukça sevdi. Perşembe akşamları gibi tutunması zor bir akşamda rahatlıkla ilk 3 sırada yer alabiliyor. Mehmetçik Kut-ul Amare dizisi bakalım sezon sonuna doğru bu performansını gösterebilecek mi? Eğer Mehmetçik Kut-ul Amare dizisi sezon sonun da yani haziran ayında 3 ve üzeri reyting alırsa 2018 2019 sezonunda da izleyicisi karşısına çıkacaktır.

Mehmetçik Kut-ul Amare Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak (1 Yorum)