Kördüğüm İşça bebeğine Ne Zaman Kavuşacak? İşça Bebeğini Ne Zaman Bulacak

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Kördüğüm’de İşça’nın çektiği çile bitmek bilmiyor. İşça önce yolda Tapasya’nın bebeğini bulmuş ve ona bakmak zorunda kalmıştı. Sonrasında bebek doğduğunda İşça acaba onlara dengeli bir sevgi verebilir miyim diye düşünürken her zaman İşça’ya hainlik yapan Nani İşça’nın çocuğunu kaçıracak ve çöpe atayım derken Radhod ve Tapasya onu bulacak ve onu bebekleri gibi kabul edip evlatlık edinecekler.

Bu durumda İşça ve Veer’in bebekleri Tapasya ve Radhod’da iken Radhod ve Tapasya’nın bebeği ise İşça ve Veer’de. Bu durum da yine işler kördüğüme bağladı diyebiliriz. Peki bu kördüğüm nasıl çözülecek? Öncelikle bende ilerleyen senaryoyu bilmiyorum; sizlerle birlikte tahminde bulunmak istiyorum.

İlk olarak İşça ve Tapasya arasında yaşanan savaş büyüyünce Yuvraj(İşça ve Veer’in oğlu) Muktha(Tapasya ve Rashod’un kızı)Kördüğüm İşça arasında da yaşanacak. Benim tahminim Radhod ve Tapasya bebeklerine kavuşamayacak; iki çocukta Veer ve İşça’da kalacaktır. Veer ve İşça’nın bebeklerini  bulması ise bence Puşkar’ın gerçekleri açıklaması ile olacak. Kördüğüm 9 Şubat fotoğrafları 2

Radhod bence kaliteli bir insan; çocuğun İşça’nın kızı olduğunu bence hissedecek ve bebeğin gerçek ailesini aramaya başlayacak. İşça Yuvraj’a karşı çok farklı duygular besleyecek; İşça’nın 6. hissi çok kuvvetli. Zaten bebeği de emzirmeye başladı. Aralarında çok özel bir bağ oluşacak. Veer çocuğu bulan Puşkar’a yüklenince gerçekler ortaya çıkacak.

Bakalım Kördüğüm dizisi senaryosu bizim tahmin ettiğimiz gibi mi devam edecek? Yorumlarınızı bekliyorum; sizce İşça bebeğine nasıl kavuşacak?

Kördüğüm İşça bebeğine Ne Zaman Kavuşacak? İşça Bebeğini Ne Zaman Bulacak (4 Yorum)

  1. Lufend her seyi tam yazin bir sey anlayamiyoruz tum bolumleri sozle yazib verin

  2. o gözlüklü kadın varya buyukkanne elime bi geçse o gözlüğünü yediririm pislik kadın ne kadar gıcık ya

  3. Bence nani cadısı anlayacak bi şekilde mukhta bebeğin tapunun çocuğu olduğunu sonra veerde bi şekilde yuvrajın kendi çocukları olduğunu anlayacaklar .