Kördüğüm 9 Şubat Fragmanı 187. Bölüm Özeti İşça Yakalanacak mı?

Kördüğüm 9 Şubat cuma günü 187. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kördüğüm 9 Şubat özetinde İşça bebeği emzirirken Tapasya eve Radhod’u kontrol etmeye gelecek. Peki İşça yakalanacak mı?

Kördüğüm 9 Şubat özetinin ikinci kısmını okumaktasınız. Kördüğüm 9 Şubat özetinin 1. kısmı için tıklayınız.

Kördüğüm 9 Şubat Özeti 2. Kısım

Veer ise bir avukat çapırır ve Kanha’ya mal varlığından miras bırakmak için bir sözleşme yapmak ister. Mai ve Dadaji ise bu sözleşmeye karşıdır; zira Kanha aileden olmadığı için mirasta hakkı yoktur; Dadaji bu sözleşmeyi imzalamak istemez.

Polis iş yerinde Radhod’u göz altına alır. Radhod avukatını aramak istese de hafta sonu olduğu için ulaşamaz. Radhod göz altındadır suçu ise bebek kaçırmak veya çalmaktır. İşça ise Radhod’u arar ve Divali için bugün emzirmeye geç geleceğini söyleyecektir ancak telefonu polis açar ve Radhod’un tutuklu olduğunu söyler. Bu sırada İşça hemen Tapasya’yı arar ama Nani açar ve İşça’yı dinlemeden kapatır.

İşça hemen karakola gider ve polislere Radhod’un iyi bir insan olduğu konusunda taahhüt verir ve Radhod’u hapisten kefaletle çıkarır. RAdhod İşça’ya teşekkür eder; İşça ise bunların hiç birinden Veer’e bahsetmemesini ister. Kördüğüm 187. Bölüm resimleri 2 1

Radhod emzirmesi için İşça’yı çağırır; İşça bebeği emzirecekken içeri Nani ve Tapasya gelir. Tapasya’nın dans hocası hastalanınca ders ertelenmiştir. Tapasya bebeği görmek ister; ama bebek miüsat değildir. RAdhod bu durumu gizlemek istese de Tapasya içeri girer ama sadece Yuvraj’ı görür. Bu duruma RAdhod’da şaşırır.

Tapasya gittikten sonra tekrar geri gelir ve İşça’yı bulur. Nasıl oldu da Tapasya’nın geleceğini tahmin ettin diye sorar. İşça ise beraber büyüdüklerini ve onu çok iyi tanıdığını söyler. Bu sırada İşça evden ayılırke Muktha’nın oyuncağını koridorda düşürür. Tapasya bu oyuncağı bulur ve kimin olduğunu sorar; Nani ise hizmetlilerin çocuklarının olabileceğini söyler.

İşça tam eve dönecekken araba bozulur ve yolda kalırlar. Veer ise eve dönmektedir ve yolda İşça ile Muktha’yı görür.  İşça’ya neden burada olduklarını sorsa da İşça lafı geveler ve Veer’e gerçekleri anlatmaz.

Damini ise oturduğu evinden yeni bir inşaat yapılacağı gerekçesi ile çıkarılır. Damini evsiz kalır. Damini nereye gideceğini bilemez ama İşça’ya gitmek istemez

Kördüğüm 9 Şubat Fotoğrafları

Kördüğüm 9 Şubat Fragmanı

Kördüğüm 9 Şubat Fragmanı 187. Bölüm Özeti İşça Yakalanacak mı? (2 Yorum)