Ufak Tefek Cinayetler Merve Edip’e Aşık mı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan boşanmak isteyince olan  Merve’ye oldu. Merve abisi Serhan için satmış ve şu hayatta ki tek akrabası olan abisini de hapse attırmıştı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve Serhan’ı da kaybederse adeta yalnız ve parasız kalacak. Her ne kadar Serhan Merve’ye boşanmak içi para verse de Merve bu para ile yetinecek değil güce tekrar kavuşmak için Edip’e yaklaşacak. Merve belki Edip’e yaklaşarak paraya kavuşamayacak ama Serhan’a tekrar kavuşma şansı kazanacak.

Aslında Merve Edip’e zorunda kaldığı için yaklaşmayacak Merve Edip’i zaten lisede çok sevmiş ancak Edip evli olduğu için Merve’ye yüz vermemişti; yani Merve’nin lise aşkı edip. Merve Edip’e yaklaşarak geçmiş hayallerine de yıllar sonra kavuşmuş olacak.  vfff

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Meriç Acemi’nin senaryo oyunları bitmiyor. Flash Bacak sahneleri ile dikkat çeken Star Tv’nin Ufak Tefek Cinayetler  dizisinde geçmişe bir kez daha ışık tutuldu. Bilindiği üzere Ufak Tefek Cinayetler  dizisinin 30 ocak salı günü ekranlara gelecek 14. bölümünde Oya ve Edip Serhan ve Taylan’a gerçekleri açıklıyor. Serhan ve Taylan gerçekleri öğrenince Merve ve Pelin’i terk ediyor. Adeta sarmaşığın altına dinamit koyup patlatıyorlar.

Sonrasında sorgu sırasında Merve’nin abisi Rıza geçmişe bir dönüş yapıyor ve Edip Hoca ile Oya arasında yaşanan o kara günü anlatıyor. Merve’nin Edip Hoca’ya lise yıllarında aşık olduğunu Oya’ya da bu yüzden iftira atıldığı ortaya çıkıyor. İzleyici Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve’nin neden en iyi arkadaşına iftira attrıdığını ve hayatını yaktığını anlayamamıştı. Ufak Tefek Cinayetler Merve 2

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 14. bölümünde de izleyeceğimiz üzere Edip hoca o yıllarda Merve’nin kendisine olan duygularını anlamış ve Merve’den uzaklaşmıştı. Merve ise gençlik yıllarından itibaren istediği her şeyi elde etmeye alışmış bir gençti ama Edip Hoca onun için erişilmez olmuştu. Edip Hocanın Oya’ya olan ilgisini fark edince kıskançlık yaşamamış ve iftira atmıştı.

Peki Edip ve Merve Arasında Yeni Bir Aşk Başlar mı?Ufak Tefek Cinayetler rıza

Merve gücü sever; Merve Edip’te bir güç olmadığını biliyor; lise yıllarda Edip öğretmen olması sebebi ile Edip’i ele alırsa gücü ele alacağını düşündüğü için Edip’e ilgi duymuştur; şuanda Edip’in bir gücü yok. Bu nedenle Merve Edip’i istemez. Edip zaten Merve’yi hiç istememişti bu nedenle ben Ufak Tefek Cinayetler’in gelecek senaryolarında Edip ve Merve aşkını olası görmüyorum; ancak bir ittifak birlikteliği yapabilirler. Zira ikisi de çok hırslı ve tehlikeli iki insan. Edip Oya’yı Serhan2a kaybedince saldırganlaşıp böyle bir ittifaka girebilir.

Ufak Tefek Cinayetler 30 ocak Fragmanı