Kuaförüm Sensin Ferit ve Can Neden Yok Ferit ve Can Kimdir

Kuaförüm Sensin yarışması bütün heyecanı ile devam ederken 22-26 Nisan haftasına bir sürprizle başlandı. Kuaförüm Sensin’e ilk hafta başlayan Ferit ve Can çiftinin 22 Nisan Pazartesi günü katılmadıkları görüldü. Kuaförüm Sensin sunucusu Özge Borak yarışmacıların sağlık sebeplerinden katılmadıklarını söyleyerek herkesi üzdü.

Kuaförüm Sensine 3 hafta boyunca katılan renkli kişilikler Ferit ve Can çifti 3. haftaya gelindiğinde aldıkları 58 puanla birinci olmuşlar ve 10 000 liralık ödülün de sahibi olmuşlardı. 4. Haftaya gelindiğinde ise Ferit ve Can çiftinin katılmadıkları görüldü. Açıklamada bulunan Özge Borak çiftimizin sağlık durumlarından dolayı katılmadıklarını söyledi.

Kuaförüm Sensin 1-5 Nisan haftasında aldıkları 54 puanla Selami-Tuğba çifti birinci olmuş, Nuray ve Emel çifti ise elenerek evlerine gitmişti. 2. Haftaya gelindiğinde yarışmaya İsmihan-Alev çifti dahil olmuş ve aynı hafta yapılan değerlendirmede sürpriz bir şekilde Selami-Tuğba çifti elenmişti. 2. Haftanın birincisi ise Öncü-Özlem çifti olmuştu. 3. Haftaya gelindiğinde elenen çiftimiz Selami-Tuğba çiftinin yerine Ramazan-Saadet çifti dahil olurken 3. haftanın sonunda yapılan değerlendirmede renkli kişilikler Ferit ve Can çifti birinci olmuşlardı.ikili

Kuaförüm Sensin 4. Haftaya gelindiğinde herkes yeni yarışmacı çifti merak ederken yeni haftaya 2 yeni yarışmacı çiftin dahil olduğu görüldü. Çünkü Ferit ve Can çifti sağlık durumlarını bahane ederek yarışmaya katılmamışlardı. Bu durum şaşkınlık oluştururken 4. Haftaya Kuaför Evrim Çiğdem-Makyöz Çiğdem Yaman ile Kuaför Güven Ayhan-Makyöz Emel Kızıltan dahil oldu.

Kuaförüm Sensin Ferit Tural Kimdir?ferit

Kuaförüm Sensin’e 3 hafta boyunca ktılan ve katıldıkları son haftada birinci olarak 10 000 liranın sahibi olan Ferit Tural kuaför olarak çalışmaktadır. 38 yaşındaki kuaför Ferit 1994 yılından beri bu mesleği yaptığını söylüyor. Bugüne kadar 9 tane kuaför salonu kurduğunu ancak kapatmak zorunda olduğunu belirten Ferit 10. kuaför salonunda halen kuaförlük yaptığını söylüyor. Kazandığı parayla büyük bir salon açacağını belirtiyor.

Kuaförüm Sensin Can Özen Kimdir?can

Kuaförüm Sensin yarışmasına makyöz olarak katılan Can Özen 40 yaşında. Yarışmaya İstanbul dan katılıyor. 14 yıldan beri makyözlük yapan Can şeytan marka giyer biz marka yaparız diyerek iddialı olduklarını belirtmişti. Renkli kişiliği ile dikkat çekiyor.

Kuaförüm Sensin 3. haftasında birinci olan çiftimiz 10 000 liranın sahibi olmuşlar. Dördüncü hafta ise sağlık durumlarından dolayı yarışmaya katılmayarak büyük bir sürpriz yapmışlardı. Yarışmaya renkli kişilikleri ile damga vuran ikiliye acil şifalar diliyoruz.

Kuaförüm Sensin Ferit ve Can Neden Yok Ferit ve Can Kimdir (2 Yorum)