Yemin 42. Bölüm 43. Bölüm Özeti 23 Nisan 24 Nisan Fragmanı

Yemin 43. Bölüm Özeti 24 Nisan

Reyhan Zeynep‘le konuşurken Emir kimle konuştuğunu merak eder. Cemre Cavidan‘a Reyhan ikinci bir hat ve telefon almış der. Cavidan şaşırır. Reyhan Zeynep‘i gizlice eve getirir ve onu misafir odasına yerleştirir. Sürekli Zeynep‘le mesajlaşır. Emir kimle mesajlaşıyorsa artık, ikinci hat ne demek diye merak eder. Leyla uykusunda dolaşırken Kemal onun bir yere çarpmasına engel olur. Yonca Kemal‘in salonunda uyuyordur ve sesleri duyar. Nigar Cavidan‘a Reyhan‘ın misafir odasından çıktığını bildirir. Emir ve Reyhan konuşurken Zeynep saklanır ve çok korkuyordur.Yemin 43. Bölüm resimleri

Yemin 24 Nisan Resmi Özeti

Zeynep’i konakta saklayan Reyhan, zor durumda kalır. Emir ise Reyhan’ın gizemli tavırlarına anlam veremez. Konakta herkesten gizli Zeynep’i saklayan Reyhan, tedirgin hisseder. Emir, Reyhan’ın davranışlarında bir tuhaflık olduğunu sezer ama sebebinden habersizdir. Cavidan ise konaktaki bu durumu lehine çevirmenin peşine düşer. Diğer tarafta Talaz’ın ziyareti Leyla’yı sıkıntıya sokar. Arada kalan Leyla nasıl bir yol izleyecek?

Yemin 24 Nisan Fragmanı

Yemin 42. Bölüm Detaylı Özeti

Reyhan parkta bulduğu kız(Zeynep) ile birlikteyken yaşlı bir dede Zeynep’e yiyecek getirir ve gider. Reyhan Zeynep’i eve götürmek ister. Leyla yeni işine çok sevinir ve Kemal‘e teşekkür eder. Masal da kreşe gidecektir. Reyhan kredi kartıyla Zeynep için telefon alır. Talaz ise Kemal ve Leyla‘yı izler. Leyla‘yı arayıp mekâna çağırır. Leyla mecbur gider. Reyhan Zeynep‘e telefonu verir ve gerektiğinde beni ara der. Talaz Leyla‘ya kızgındır. Leyla‘ya kesinlikle Kemal‘den ayrılmasını söyler. Leyla onu ikna etmek istese de Talaz ona eski Leyla değilsin değiştin der.

Leyla öyle değil derken Talaz o zaman ispatla ve o evden ayrıl diye kestirip atar. Emir Reyhan‘ı merak eder. Reyhan gelir ve parkta bir kız bayıldı diye açıklama yapmak ister. Emir öfkeyle dinlemek istemediğini söyler. Reyhan‘ın aklı Zeynep‘tedir. Cavidan‘ın korkusundan onu eve getiremedim der. Melike‘yi arar ve sen eve gelince konuşuruz der. Emir‘le Zeynep hakkında konuşmaya çalışır. Emir yine onu dinlemez ve tersler. Reyhan Hikmet‘i beklemeye karar verir. Masal Leyla ile sen işteyken benle kik oynayacak der. Kemal ona sen kreşte olacaksın bir şey değişmeyecek der. Masal sevinir. Reyhan Zeynep’i düşünmekten uyuyamaz. Sabah onu görmeye karar verir. Emir Reyhan‘ın açıklama yapma isteğini anlayamaz. Reyhan‘ın sabredeceğim falan dediğini hatırlar ve Reyhan‘ı denemeye karar verir.

Leyla eski bir bilgisayarı tamir etmeye çalışır. Kemal servis bile halledemedi der. Leyla Soner‘in Kemal‘le ilgili söylediklerini hatırlar. Olur, mu öyle şey diye düşünürken Kemal bilgisayar konusunda o olmaz der. Leyla Kemal‘in onu Soner‘den kurtarmasını düşünür ve ondan etkilenir. Sonunda bilgisayarı tamir eder ve Kemal‘in bir kadınla resmini görür. Sabah Zeynep Reyhan‘ı arar ve yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Üvey annem geldi gel kurtar beni der. Reyhan geliyorum bekle der ama Emir‘e haber vermeyi düşünür. Cavidan onu izler. Leyla Şehriye‘ye Kemal‘in resmini gördüğü kadını sorar. Şehriye, ismi Nedret, çok aksi bir tip Kemal‘in dadısıdır der. Kendisi yurtdışındadır. Kemal Leyla‘yı görünce etkilenir. Masal‘ı kreşe bırakıp şirkete giderler. Reyhan Emir‘i bekler ve ısrarla ona haber vermek ister.

Emir sertçe çocuk değilsin ne yaparsan yap der ve gider. Taci, Leyla ve Kemal‘i işe giderken görür ve Talaz‘a Kemal işe yalnız gitti diye yalan söyler. Talaz Leyla‘yı izlemeye devam et der. Cavidan Cemre‘ye Reyhan‘ı gizlice biriyle konuşurken gördüm der. Bir plan yapıp harekete geçeriz der. Sefer tefeciye borcunu verir ama tefeci 1 gün gecikme için 2 kat faiz ister. Sefer‘i tehdit eder. Cavidan ve Cemre Reyhan‘ı giderken görürler. Cemre Reyhan‘ı takip eder. Kemal Leyla‘yı personele tanıtır ve Yonca‘nın yanındaki odayı ona verir. Yonca memnun olmaz.

Emir ofiste Reyhan bana ne diyecekti diye merak eder. Aramak ister ama vazgeçer. Leyla‘nın ilk iş günü güzel geçer. Kemal ona uğrar ve evdeki bilgisayarı tamir ettiğini görünce etkilenir. Yonca onları kıskanır. Emir Reyhan‘a yüzük taktığını ve ona para verdiğini hatırlar. Cemre yolda Reyhan‘ın izini kaybeder. Cavidan‘ı arar ve durumu bildirir. Cavidan bozulur ama Emir‘i arar ve Reyhan telefonla konuşup bir telaş çıktı der. Acaba kimle konuştu ki der. Emir sinirlenir ve ne yapıyorsan bu kez hesap vereceksin der. Talaz Leyla‘yı arar ve o evde son günlerin diye hatırlatma yapar.

Leyla çaresizdir. Taci Leyla‘yı savununca Talaz ona da kızar. Sefer borcumu nasıl öderim diye düşünürken Nigar ona pahalı ev modelleri gösterir. Leyla işlerini çabucak halleder. Kemal Leyla ile eve giderken Yonca bir şey konuşmak ister ama Kemal sonraya erteler. Yonca bozulur. Talaz Leyla‘yı Kemal‘le eve dönerken görür. Kemal‘e bir şey belli etmeden Leyla‘ya laf sokar. Emir Reyhan‘ı evde olmamasına kızgındır. Cavidan alttan alttan onu dolduruşa getirir. O sırada Reyhan Emir‘e hoş geldin der. Cavidan ve Emir şok.

Yemin 42. Bölüm Özeti

Reyhan parktan eve geç gelince Emir‘e açıklama yapmak ister. Parkta bir kız bayıldı ona yardım ettim derken Emir beni ilgilendirmez diye kestirip atar. Reyhan‘ın konuşmasına izin vermez. Talaz Leyla‘ya o evde işin bitti diye Kemal‘in evinden ayrılmak için baskı yapar. Leyla çaresizdir ve Talaz‘ın neden böyle davrandığını anlayamaz.

Leyla Kemal ile çalışırken Soner‘in Kemal senden hoşlansa bile seni koluna takıp gezdirmez dediğini hatırlar. O sırada Kemal ona bir şey sorar. Leyla Soner‘in sözlerini düşünerek olur mu hiç öyle şey der. Kemal ise sorduğu soru için olmaz der. Reyhan‘ın parkta gördüğü kız onu arar ve yardım ister. Reyhan geliyorum deyip gider. Cavidan onu giderken görür ve Reyhan bir şey karıştırıyor diye düşünür. Bunu Cemre ile paylaşır. Cemre ya basit bir şeyse diye sorar. Cavidan basit olsa bile ben onu karmaşık hale getiririm der. Cavidan Emir‘e Reyhan‘ın telaşla çıktığını söyler. Emir öfkelenir ve her ne yapıyorsan bu sefer hesap vereceksin der. Reyhan parktan eve geç gelince Emir‘e açıklama yapmak ister.Yemin 42. Bölüm 23 nisan resimleri

Parkta bir kız bayıldı ona yardım ettim derken Emir beni ilgilendirmez diye kestirip atar. Reyhan‘ın konuşmasına izin vermez. Talaz Leyla‘ya o evde işin bitti diye Kemal‘in evinden ayrılmak için baskı yapar. Leyla çaresizdir ve Talaz‘ın neden böyle davrandığını anlayamaz. Leyla Kemal ile çalışırken Soner‘in Kemal senden hoşlansa bile seni koluna takıp gezdirmez dediğini hatırlar. O sırada Kemal ona bir şey sorar. Leyla Soner‘in sözlerini düşünerek olur mu hiç öyle şey der.

Kemal ise sorduğu soru için olmaz der. Reyhan‘ın parkta gördüğü kız onu arar ve yardım ister. Reyhan geliyorum deyip gider. Cavidan onu giderken görür ve Reyhan bir şey karıştırıyor diye düşünür. Bunu Cemre ile paylaşır. Cemre ya basit bir şeyse diye sorar. Cavidan basit olsa bile ben onu karmaşık hale getiririm der. Cavidan Emir‘e Reyhan‘ın telaşla çıktığını söyler. Emir öfkelenir ve her ne yapıyorsan bu sefer hesap vereceksin der.

Yemin 23 Nisan 24 Nisan Tahmini

Yemin dizisinde Reyhan Emir‘in tüm hakaretlerine rağmen yuvasını korumaya karar vermişti. Leyla ise Kemal ile şirkette de çalışmaya başlamıştı. Cavidan Reyhan‘ı ezmeye çalışırken Reyhan kendini savunmuştu. Reyhan parkta bir kız ile tanışmış ve kız bayılınca ona yardım etmişti.

Bu bölümlerde ise Reyhan eve neden geç kaldığını Emir‘e anlatmak ister ama Emir öfkeyle onu dinlemez. Parktaki kız Reyhan‘ı arayıp çağırır. Bence bu kız bir çete üyesi ve ya çetenin mağdur ettiği bir kızdır. Başka bir ihtimal daha ailesinden dayak yiyen bir kız olabileceği. Her üç ihtimalde de Reyhan‘ın başı belaya girecek. Reyhan kızı kurtarayım derken ona eziyet eden insanlar tarafından yakalanacak. Reyhan polise konuşmasın diye onu öldürmeye çalışabilirler.

Ancak Reyhan‘ı sonunda Emir kurtaracaktır. Emir her ne kadar Reyhan‘a kızgın olsa da eve gelmeyince onu merak edecek. Sonra Reyhan‘ın parkta bir kız bayıldı dediğini hatırlayıp peşine düşebilir.  Cavidan ve Cemre Reyhan‘ın başka biriyle buluştuğuna dair Emir‘in beynini yıkamaya çalışabilirler.

Bir ihtimal daha Reyhan, tutulduğu yerden Emir‘i arayıp yardım isteyebilir. Bu olay gerçekleşirse Emir Reyhan‘ı tam infaz edilirken bulacak ve kurtarmaya çalışacak. Bu sırada hayatı tehlikeye girecek ve Reyhan kendini Emir‘e siper edecek. Reyhan vurulacak.

Leyla ise Kemal ile ilk iş gününe başlayacak ve çok heyecanlıdır. Bir yandan da Soner‘in Kemal ile ilgili söylediklerini hatırlayacak. Talaz ciddi bir şekilde Leyla‘yı Kemal‘den uzak durması konusunda uyarmıştır. Leyla kabul etmeyerek Talaz‘ı kızdıracak. Talaz bazı planlar yaparak Leyla‘yı Kemal‘in gözünden düşürmeye çalışacak.

Cavidan ve Cemre Emir‘in Reyhan‘ı aramasını istemedikleri için buna engel olmaya çalışacaklar. Ancak Emir Reyhan‘ı merak etmekten kendini alıkoyamaz ve kimseyi dinlemeden onu aramaya gider. Emir Reyhan‘ı ve yanındaki kızı kötü adamların elinden kurtaracak. Bu esnada Reyhan‘a karşı yumuşayacak.

Hatta bir tüyo vereyim bu hafta olur mu bilmem ama Reyhan‘ın çok yakında hamile olduğunu öğreneceğini düşünüyorum. Eğer Reyhan Emir‘i kurtarmak için vurulursa o zaman hamile olduğunu öğrenebilir. Bu sadece benim öngörüşlerim. Kesin olarak yaşanacak diyemeyiz.

Yemin 42. Bölüm Fragmanı

Yemin Dizisi Özetlerimizi Okuyamayanlar veya Okumak İstemeyenler İçin Seslendiriyoruz.

Yemin 42. Bölüm 43 bölüm tahmini

Geçtiğimiz bölümlerde Emir Reyhan‘a unutulmaz bir gün yaşatmış, ardından onunla eğlendiğini söylemişti. Reyhan buna dayanamayıp evi terk etmeye kalktı ama vazgeçip her şeye rağmen yuvasını kurtarmaya karar verdi. Leyla Kemal‘e kızıp Soner‘in iş teklifini kabul etti ama hatasını düzeltmek isteyince Soner ona zorbalık yaptı. Neyse ki Kemal onu kurtardı.

Benim tahminime göre bu bölümlerde Leyla ve Kemal‘in arası düzelecek. Kemal ona yanında iş verecek. Leyla ofise gelip gittikçe Kemal‘i Yonca‘dan kıskanacak. Yonca da Leyla‘yı kıskanacak. Onu işten attırmaya bile çalışabilir. Kemal Leyla‘ya gittikçe daha çok bağlanacak.

Reyhan ve Emir tarafında ise Reyhan Emir‘in her hatasına dayanacak ama kendini ezdirmeyecek. Reyhan eskisi gibi hoşgörülü olmayacak. Emir onun davranışlarını anlamayacak ve onu pes ettirmeye çalışacak. Ama bir yandan da Reyhan‘ın onu bırakmaması hoşuna gidecek.

Cavidan ve Cemre bu duruma iyice sinir olacak. Cemre her zamanki gibi sinirini Cavidan‘dan çıkaracak. Şer ittifakı ikilimiz Reyhan‘ı canından bezdirmeye niyetlidir. Reyhan ise ne Cemre‘ye ne de Cavidan‘a pabuç bırakmayacak. Her onu ezmeye çalıştıklarında Reyhan yuvasına daha sıkı sarılacak.Yemin 42. Bölüm resimleri

Öte yandan Reyhan parkta genç bir kızla tanışacak. Bu kızın bir süre dizide oynayacağını düşünüyorum. Fragmandan anladığım kadarıyla iyi bir rolü olacak. Bu yeni kız Reyhan‘ın arkadaşı olabilir. Eğer öyle olursa ilerde Zafer‘in sevgilisi olacağını düşünüyorum. Bir ihtimal daha, yeni kız Reyhan‘ın başına bela açacak biri olabilir. Dilenci çetesinin üyesi olabilir.

Başka bir ihtimal daha, kızı Cemre ve ya Cavidan Reyhan‘ı gözetmek için parayla tutmuş olabilir. Eğer bu gerçek olursa bu kız Reyhan‘la arkadaş olma ayağına Cemre‘ye laf taşıyacak ve Reyhan‘a kötülük yapmakta ona yardım edecek. Reyhan ise Emir‘in onu ne sebeple açgözlü olmakla suçladığını öğrenmeye çalışacak. Ancak Emir bir süre daha “ben de senin gibi her soruya susup seni delirteceğim” diye düşünecek.

Yemin dizisi 9. haftasına da bomba gibi bir dölüm ile giriş yaptı. Yemin dizisinde bu hafta Reyhan’ın fendinin Emir’i nasıl yendiğiniz izleyeceğiz. Yemin 42. Bölüm özeti eklendiğinde sayfamıza eklenecektir. Şimdilik sizlere Yemin dizi 23 nisan tahminini ekliyoruz. Yemin 43. bölüm fragmanı çıktığında da sayfamıza ekleyeceğiz

Yemin 42. Bölüm 43. Bölüm Özeti 23 Nisan 24 Nisan Fragmanı (13 Yorum)

  1. Emir aslında her şeyi kıskançlık yüzünden yapıyor çünkü adam aşık aşkına karşılık bulamayınca bu yüzden öfkeli bu yüzden vulkan gibi patladı reyhanı başka biri ilə görmek başka biri ile düşünmek emiri deli ediyor sorun bu yani kısacası bu adam aşk acısı çekiyor

  2. gercege döndürün diziyi yeteri Kadar sacmaliklar izledik ne Kadar yemin olsada onun karisi bir erkek esinle bereber olmasi gerek her ne olursa olsun yeminin onunla alaski olamaz kari koca arasinda birsürü yeminler konusmalar atismalar olur ama kimse hatta seytan bile kari kocanin arasina giremez …güzelestirin diziyi Emir yaptiklarinin ve söylediklerinin ne kadar yanlis oldugunu artik anlamasi gerek ve kendini Reyhana affetirmesi gerekir .bence Reyhan sunayi aip köyüne gitmeli uzun zaman orda kalmalilar Emirin gelmemesini söylemeli emir kiskancligindan dayanamayip gelip uzaktan reyhani izlemeli sonra ona ne Kadar asik oldugunun farkina varmali dizi böyle olur insanlar artik Mutlu tablolar görmek ve gercege yansiticak olmali .cavidan ve cemrenin maskeeri düsmeli ve cemrenin annesi arik bir sekilde öyrenmeli kizinin ne Kadar kötülükler yaptigini cavidan cemrenin yasina uygunmu ne diye durmadan orda birkere bir sekilde ya suna yada Reyhan söylemeli annen yokmu senin devamli burdasin denmeli. lütfen tekrar söylüyorum diziyi güzelestirin.

  3. artik bunalmaya basladik bu kadar sacmaliklar yeter lütfen .artik cavidan ve cemrenin konusmalarini Emirin duymasi gerek yapilan tuzaklari Reyhana görmesi lazim kendisininde ne kadar yanlis yaptigini bilmesi gerek ayrica babasi emirle konusmasi gerek bir ve büyük oglu bu Kadar sacmalikla dolu olan dizi olmaya basladi 43 cü bölüm ve halen birsey yok yemininde sonu olur bir baska heyecanla devam eder bu diziyi böyle devam ettircekseniz bütün herkese tavsiyem izlemesin .

  4. diziye güzel basladiniz ama fazla etrakalar olmaya basladi yani bunaltmaya basladiniz insanlari ,varmi böyle sey gidip sokakta gördügün bir cocugu al babasina para öde öyle birsey olabilirmi insan iyice sorar sorsturur devlet kanun denen birsey var her ne olursa olsun ister dinlesin emir ister dinlemesin Reyhan bu konuyu konusmadan kendi basina hadecegi birsey deyil bunu adi düpe düz cocuk hirzizligidir.iki bölümde cok fazla sacmaliklarla dolu emir ise ne arastiriyor ne soruyor para verirken resim geiyor cep telefonuna kimden geliyor cep telefonu Aldi diye fatura cemreye geliyor onuda emire gönderiyor emir ise neden nicin hic sorusturmuyor her gördügüne duyduguna inaniyor bu nasil bir senaryodur bunaldik artik bir iki bölüm daha bakar böyle devam ederse size daha fazla sacma senaryo yazmalar.

  5. Hayırlı Akşamlar Diziseti tv Yorumcuları❤️Yemin❤️Reyhan Mesum Kız Çocuğuna Yardım Etmesi Gözel Kaşki Bütün Olanları Suna Emire Tez Söylese Çavidan Cemre❤️Reyhanın❤️Kölgesi Onlar Kötülük Yapdığça ❤️Reyhanın❤️İyilik Yapdığı İşler Gün Üzüne Cıkır Reyhan Zeynebe Yapdığlarına Göre Gözel Hediyeni Hak Edir Emir Bütün Olanları Bildikde Reyhanın Bir Daha Mesum Olduğun Öyreneçek Emir Vesiyatname Hakda Düşünçeleri Deyişeçek Cemre Kötü Birisi Anesine Kulak Verse İyi Olar Anesi Onu Düz Yola Kaytarır Cemre Çavidanın Çocuk Oyunçağına Benzeyir Çavidan İstediyi An Cemreni Kötülüküne Alet Edir Cemreni Emire Cok Yaklaşdırır Gelinim Sen Olaçaksan Deyir Gercek Gelinin Göremez Olur Bu Cok Kötü Çavidan Cemireni Sonunda Deli Edeçek Cemre Katil Olaçak Reyhanı Umarım Öldümek Planı Yapaçağ Sonunda Yenede Çavidan Ağlayaçağ Çavidan Cemre Yapdığı Kötülükün Kurbanı Suna Ola Biler Çünkü Kötülük Yapan Açını Özü Cekir Suna Cok Gözel Reyhana İyilik Yapmağa Davam Etmesi Onu Ölüme Aparaçağ Umarım Keza Olaçağ Reyhan Ölmeyeçek Suna Öleçek Bütün Hekayelerde Bunları Görmüşük Leyla Baba Dediyi Talazın Sevgisine Üzülür Leyla Talazın İki Üzlü Olduğun Öyreneçek Bütün Olanlara Üzüleçek Leyla Kemalın Aşkın Anlamaz Olup❤️Leylanın Kemalın❤️Mutluluğu Cok Zor Talaz Könçe Onların Mutluluğun İstemeyen Onlarda Çavidan Kimi Zerer Görmeseler Uzaklaşmazlar Yemin Hekayesinin Umarım Kötü Düşmenleri Cok Olaçak?Yemin?Kalbe Açı Yara Bekş Edir Bu Yaranı❤️Aşk Sevgi❤️Sarıyaçağ

  6. Emir yemin etti elini surmeyecegine ama yemin ederken dediki Bİ DAHA elimi surmicem .yani dugun gecesi olan olmus…

  7. Reyhan nasıl hamile olabilir?Emirle beraber olmadılar hiç,emir yemin etti elimi sürmeyecegim diye vs .saçmalık olur kısacası hamile olması

  8. ❤️Yemin❤️Reyhan Konağı Terk Edip Geri Kayıtması İyi Oldu Konağın Havası Deyişdi Güller Çiçekler Acdı Kokusu Kalplere Doldu Reyhan Konağda Gülü Gülüstana Cevireçek Mutluluğ Konağın Divarlarına Yansıyaçağ❤️Emir Reyhandan❤️Uzak Olduğun Düşünür Ama Yanılır Bakışları Reyhanı Sevdiyin Söyleyir Reyhanın Yapdığı Bütün İşler Doğru Kaşki Bu Doğruları Emirde Görse Emirin Görüm Bakışları Anesin Cemrenin Bakışıdır Reyhanın Senin Karınam Demesi Doğru Emir Bunlara Bakmaz Karşısında Karısın Olduğun Anlamaz Onun Ücün Sadeçe Para Pul Var Reyhan Para Ovcusuymuş Reyhan Düyünden Önçe Soyadın Deyişmemiş Bunları Emir Ferk Etmemiş Düyünden Sonra Emirin Soyadın Daşımış Hikmet Bey Umarım Son Anların Yaşayır Ölüm Günü Vesyatnamenin Tariki Üze Cıkaçak Vesyatnamenin Bir Kismi Şirketde Olaçak Gercekler Her Zaman Üze Cıkır Çavidanın Planları Kötülükleri Bitmez Reyhan Mensum Kücük Kıza Kömek Etmesin Bele Kötüye Kulanaçağ Emire Reyhanın Evden Tez Tez Getmesin Söyleyeçek Emir Reyhanın Hikmet Beyin Hastaxanade Kaldığı Günü Düşüneçek Ağlına Kötülük Tokumu Düşeçek Reyhanı İzleyeçek Sonunda Mesum Kızla Bulaçağ Emir Yene Yanılaçağ Reyhan Emirin Gözünde İyi Melek Olaçağ Vesyatname İse Kalbinde Bir Yara Bu Yaranı Gercekler Sağaldaçağ Hayat Bele Yalanla Doğru Bir Yürüyür Doğrunu Ezap Cekdikden Sonra Anlayırığ Leyla Kemal Aşkı Adımlayır Sunerin Sözleri Talazın Kalbine Tokum Saldı Kemalı İyi Olmadığın Düşündü Sanki Bir Baba Kimi Leylanı Koruyur Leyla Talazın Cörek Ağaçı Leyla Hırsızlığ Yaparağ Talazı Yemleyirdi İndi Özün Melek Kimi Aparıp Leylanın Namusun Korumak Yadına Neden Düşdü Leylaya Sevgisi Neden Oldu Bir Anlığa Leyla Kemalın Kölgesinde Mutlu Olaçağ Bu Kölge Kalkdığda Kemal Leyla Evleneçek