Kuaförüm Sensin Sunucusu Neden Değişti? Özge Borak Kuaförüm Sensin’den Neden Ayrıldı?

Kuaförüm Sensin yarışmasının yeni sunucusu Çiğdem Batur oldu. Bilindiği üzere Özge Borak’tan sonra Kuaförüm Sensin’i Gözde Kansu sunmuştu. 1 sezon Gözde Kansu’nun sunduğu Kuaförüm Sensin’i 17 ağustos 2020’den sonra Çiğdem Batur sunacak. Peki Kuaförüm Sensin’in yeni sunucusu Çiğdem Batur kimdir? iğdem batur resimleri kuaförüm sensin

Kuaförüm Sensin 1 Nisan 2019 Pazartesi günü Show TV de yayın hayatına başlamıştı. Kuaförüm Sensin programı sezon içinde saat 10:00’da başlamış ve 12:00 olmadan yayınını noktalamıştı. Kuaförüm Sensin yayında olduğu 45 bölüm boyuca ortalama yarım milyon izleyici tarafından takip edilmiş ve ilk 100 programı sıralamasında 0.4 ile 0.8 reyting ile ortalama 80. sırada kendine yer bulmuştur.

Kuaförüm Sensin programının hem yapımcısı hemde kanalı olan Show Tv ne yazık ki sezon içinde alınan bu sonuçlardan çok da memnun kalmayarak Kuaförüm Sensin’e 2019 yaz sezonu için devam kararı verdi. Bu karar ile birlikte Kuaförüm Sensin yarışması 34. bölümü ile 10 haziran 2019 pazartesi günü yayın hayatına devam edecek ve yaz sezonu sonuna kadar yayında kalmaya devam edecek.

Show Tv Kuaförüm Sensin yarışması için 2019 yaz sezonda önemli değişikliklere imza attı. Öncelikle Kuaförüm Sensin  yarışmasına artık jüri üyeleri de dahil oldu. Artık değerlendirmede Jüri’nin de söyleyecek sözleri ve verecek puanı olacak. Ben Kuaförüm Sensin’e yeni gelen jüri konseptinin faydalı olacağını düşünüyorum en azından değerlendirmede tarafsızlık ilkesi olacak.

Show Tv Kuaförüm Sensin programının sunucusunda da değişikliğe gitti ve Kuaförüm Sensin’in yeni sunuculuğu için ise ünlü oyuncu Gözde Kansu ile anlaştı. Gözde Kansu son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisi kadrosunda yer almış ve oyunculuğu ile çok beğenilmişti. zge Borak Kuaförüm Sensinden Neden Ayrıldı

Kuaförüm Sensin Sunucusu Neden Değişti?

Kuaförüm Sensin yarışmasını ilk 45 bölümü Özge Borak sunmuştu. Özge Borak’ın Kuaförüm Sensin yarışmasına katkı sağlayamadığını düşünün Show TV ise reytingleri arttırmak için bu konulara daha fazla ilgili olan ve ağzı daha iyi laf yağan Gözde Kansu ile anlaştı. Kuaförüm Sensin yarışmasında tabi ki sunucu çok önemli. Program beklendiği reytingleri alamayınca suçluyu arayan Show Tv cezayı programın sunucusu Özge Borak’a kesiti. Bakalım Kuaförüm Sensin’de Özge Borak ve Gözde Kansu değişikliği sonrası reytinglerde değişme olacak mı?

Kuaförüm Sensin Yaz Sezonunda Daha İyi Reytingler Alacaktır

Kuaförüm Sensin yarışması sezon içinde kanalın yoğunluğu sebebi ile 10:00 da oldukça izleyicinin az olduğu bir saatte yayına çıkıyordu. Kuaförüm Sensin 10 haziran 2019 pazartesiden itibaren artık 13:00’da yayında olacak. Bu da Kuaförüm Sensin yarışmasının izlenme oranlarına oldukça iyi katkı sağlayacaktır.

Özge Borak Kuaförüm Sensin’den Neden Ayrıldı?

Özge Borak Kuaförüm Sensin’den kendi isteği ile ayrılmadı. Ne yazık ki programda sadece işini yapan Özge Borak programın izlenebilirliğini arttırmadığı için Kuaförüm Sensin sunuculuğundan alındı. Bakalım Gözde Kansu nasıl bir katkı sağlayacak yarışmanın reytinglerine. Özge Borak polemiğe girmediği için ve polemiğe girdirmediği için yani düzgün sunuculuk yaptığı için sunuculuktan alındı.

Gözde Kansu Kuaförüm Sensin’e stili ve görüşleri ile katkı sağlayacaktır

Kuaförüm Sensin’in yeni sunucu Gözde Kansu farklı tarzları ile dikkat çeken bir sanatçıydı. Kendi stilini kendi seçen Gözde Kansu Kuaförüm Sensin’de yarışmaya da yorumları ve görüşleri ile katkı sağlayacaktır.Kuaförüm Sensin Sunucusu Neden Değişti

Kuaförüm Sensin Sunucusu Neden Değişti? Özge Borak Kuaförüm Sensin’den Neden Ayrıldı? (43 Yorum)

 1. Lütfen şu sunucu değişsin özge hanım cok daha iyiydi ve o zaman izleniyordu suan izleyemiyorum sunucunun hal ve hareketleri sinir bozucu

 2. ozge borak sundugu zaman ızlıyodum sımdı bıraktım su bır haftadırda onculer var dıye ızlıyorum onlar gıdınce bırakırım gene :))

 3. adnan serter neden öncünün hakinin yiyon biraz vicdali davran oncunun saci hayatin topuzundan guzel olmustu

 4. ADNAN SEFER ÇOK HAK YİYOR ONLA AYŞE KARTAL GUZEL OLAN MAKYAJA 3VERİYOR ADNAN İSE 4VERİYOR

 5. Ozge boragi herbyinuyle seviyorduk yanlis kisiyi secmissiz keske bizlere soyleyseydiz biz secseydik

 6. Özge boragin sunuculugunu cok begenmisdim.ondan dolayi izliyordum artik izlemiycem yeni sunucunuzu hic begenmedim cok yapmacik

 7. Ozge Boragi coook seviyorum.Cok guzel karakterli bir oyuncu.onu tek gecerim.Gozde co igrenc yapay duruyor

 8. Biz özge Borağı çok sevdik geri gelsin kadını işinden ettiniz tüüü size kadının suçu neydi

 9. Ben de yeni sunucuyu çok beğenmedim. Cok yapay, ayrıca kuaförlük yarışmasında dip boyası gelen bir sunucu hiç de hoş olmuyor.

 10. Gözde Kansu, kesinlikle çok başarısız. Çok da yerinde olmayan bir seçim oldu. Çok kalitesiz bir program olmaya başladı.

   • Dizilerde izlemelisin gözde kansu hanimi banad. Yapay şeker görünmek icin oyunuyormş gibi ÖZGE BORAGI İSTIYORZ S…. BİR KARAR OLMUŞ Başkasını isiyle uğraşnak çok üzücü ?

 11. yeni sunucuyu hiç sevmedim öncekini yada daha düzgün birini tercih ederim şimdiki çok yapay davranıyo samimiyetsiz ayrıca güzelliği temsil eden bir programa daha güzel ve biraz daha genç birini görmek isterim programdan soğudum resmen bu uyarı olsun. programı bırakabilirim. Artık heyecanla beklemiyorum oğlumla kumanda kavgasıda yapmıyorum . olmasada olur yani artık