Kuzey Yıldızı Mine Kimdir? Aslıhan Kapanşahin Kimdir? Boyu Kaç Sevgilisi Kim?

Kuzey Yıldızı dizisi yayın hayatına başlıyor. Kuzey Yıldızı dizisinde karakter de belli oldu. Kuzey Yıldızı dizisinde Mine karakteri ile Aslıhan Kapanşahin  izleyicisi karşısına geçecek. Aslıhan Kapanşahin’in hayat vereceği Mine karakteri Kuzey’in ergenliğin zirvesinde ki küçük kızı olarak ekranlara gelecek.

İsmail Demirci ile Aslıhan Güner’in başrollerini paylaşacağı Kuzey Yıldızı dizisinde İsmail Demirci ile Aslıhan Güner Kuzey ve Yıldız karakterleri ile partner olurken  Aslıhan Kapanşahin ile Burak Can; Gizem Güneş ile de Özgün Karaman yardımcı başrol olarak bir birleri ile partner olacaklar.

Yıllar önce Ordu’dan İstanbul’a okumaya giden bir genç olan Kuzey’in İstanbul’a gidince sözlüsünü unutması ve ailesinin baskısına rağmen geri dönmeme hikayesini anlatacak. Bir kız için önce sevgilisinden sonra da ailesinden vazgeçen Kuzey yanlış yaptığını 20 yıl sonra anlayacak. Kuzey nasıl Yıldız’ı başka bir kadın için sattıysa Kuzey’in eşi de 20 yıl sonra başka bir adam için Kuzey’i satıp gidecek. Üstüne üstülük bir de dolandırıcıların eline düşen Kuzey yolunmuş tavuğa dönecek.

Kuzey Yıldızı hikayesi de tam da buradan sonra başlayacak. Gidecek yeri kalmayan Kuzey Gizem ve Aslıhan ile birlikte küçük kızını da yanına alacak ve Ordu’ya dönecek. Ordu da ailesinin yanına gelen Kuzey’e kimse selam bile vermeyecek. Ailesinin kendisini affedeceğine inancı tam olan Kuzey Karadeniz inadına denen şeyi sonuna kadar görecek. Üstüne üstlük Yıldız da Kuzey’in geri İstanbul’a dönmesi için elinden geleni yapacak.

Kuzey Yıldızı Mine Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde Mine Kuzey’in 16 yaşında ki aklı beş karış havada olan en küçük kızıdır. Mine lise ikinci sınıf öğrencisidir ve ergenliğin artık zirvesine çıkmıştır. Tam bir sosyal medya bağımlısıdır. Sosyal medyada ünlülerin hayatlarını takip etmektedir. Tam bir stalkcıdır. Tüm moda dergilerini takip eder.

Gerçek ismi Emine olsa da herkese kendini Mine olarak tanıtmıştır. Burnu beş karış havadadır. Ablaları ile hiç geçinemez aslında Mine tam bir baş belasıdır.

Mine havalı bir ailede büyümüş; ablası kadar olmasa da oldukça havalı ve güzel bir kızdır. İstanbul’da büyüdükleri için önce Ordu’yu ve Orduluları küçümseyecekler. Başta büyük sorunlar yaşasalar da sonunda asıl arkadaşlığın dostluğun Karadeniz’de olduğunu anlayacaklar ve Karadeniz’in gençlerine aşık olacaklar.

Mert ve güzel bir kız olan Mine aynı zamanda oldukça da akıllıdır ama ergenlik döneminin zirvesinde olduğu için başlarına gelenleri kabullenmekte çok zorlanacaklar.  blank

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu listesi ve karakter açıklamaları için tıklayınız Kuzey Yıldızı Oyuncu

Aslıhan Kapanşahin Kimdir?

2 Kasım 2000 yılında  İstanbul da  doğan Aslıhan Kapanşahin Lise  mezunudur.Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay rolü ile ismini dünyaya duyurmayı başaran Aslıhan Kapanşahin oyunculuk becerileri ile de yapımcıların beğenisini kazanmıştır.

Aslında Aslıhan Kapanşahin’in tanınması Paramparça dizisi ile olmuştur Dizi de Şeyda rolü ile yer alan oyuncu kendisinde yıldız ışığı olduğunu göstermiştir. Aslında Aslıhan Kapanşahin’in oyunculuk serüveni daha 9 yaşında çocuk oyuncu olduğu Güneşi Gördüm filmi ile başlamıştır. Daha sonra 11 yaşında Farklı Boyut ve Küçük Melek dizilerinde küçük küçük rollerde yer almış kendisini bir türlü gösterememiştir. 2014’e gelindiğinde Not Defteri dizisinde yine arka planda yer alan Aslıhan Kapanşahin bu dizi ile Paramparça yapımcısının dikkatini çekmiş ve ünlü olma yolunda en zor virajı dönmüştür.

Aslıhan Kapanşahin’in ailesi’nin Tekirdağ Çerkezköy’de yaşamaktadır Aslıhan Kapanşahin aslen Karabük’lüdür. Babası Şevket Kapanşahin’de bir dönem oyunculuk yapmışblank

Aslıhan Kapanşahin Boyu Kaç Cm?

Aslıhan Kapanşahin 1.55 cm boy uzunluğunda ve 47 kilodur. Güzel oyuncu yay burcudur.

Aslıhan Kapanşahin Sevgilisi Kim?

Aslıhan Kapanşahin’in bilinen bir sevgilisi yoktur.