Kuzey Yıldızı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2. Sezon Onayını Aldı

Süreç Film ve Show Tv yetkilileri sonunda anlaşmayı imzaladı. Atılan imzalar ile Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 2. sezonu ile de Show Tv ekranlarında yayın hayatına devam edecek. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 27. bölümü ile son olarak 4 Nisan 2020 Cumartesi günü izleyici karşısına çıkmış daha sonra da Korona Virüs arası vererek seti iptal etmişti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Ordu’ya seyahat yasağının kalkmasının ardından 20 mayıs 2020’de tekrar yeni bölümleri çekmek için sete çıkacak ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile 6 haziran 2020 cumartesi günü yayında olacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları ve set ekibi her an için sete çıkabilecek gibi beklemekteydi ancak özellikle büyük şehirlerde alınan ulaşım yasağı ve 65 yaş üstü insanlarının sokağa çıkamaması yasakları nedeniyle bir türlü set yeniden başlayamamıştır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi eğer haziran ayına kadar sete çıkamaz ise ağustos ayından itibaren yaz dizisi olarak izleyicisi ile buluşmaya devam edecekti Korona Virüs Ordu’yu terk edince yapımcı da haziran sonuna kadar yayında kalmayı tercih etti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Çok İyi Başladı

Kuzey Yıldızı dizisi ilk bölümü ile 14 eylül cumartesi günü ekranlara geldi. Zayıf bir gün olan cumartesine konulabilecek en güzel dizi olmuş Kuzey Yıldızı dizisi. Senaryosunu Ersoy Güler’in yazdığı başrollerini İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Zeynep Kankonde, Toygan Avanoğlu ve Aslıhan Kapanşahin gibi çok başarılı isimlerin paylaştığı Kuzey Yıldızı dizisi ilk bölümü ile beklenin üstünde bir başlangıç yaptı.

Kuzey Yıldızı dizisi ilk bölümü ile 3.82 reyting alarak ilk üçte kendine yer buldu. Erkenci Kuş dizisinin final yapması ile yeni sezonda cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi de Kuzey Yıldızı dizisi olacakmış gibi görünüyor.

Özellikle geçen sezonda çok beğenilen tarzı ile Yeni Gelin’e benzeyen Kuzey Yıldızı dizisi en az Yeni Gelin kadar eğlenceli olacak ve içinde çok daha fazla aşk barındıracak. Kuzey Yıldızı dizisinde akıllanan Kuzey ile Yıldız’ın aşkının yanında Ömer ile Feride aşkı ve Kamer Poyraz aşkı da çok sevilecek. blank blank

Kuzey Yıldızı Reytingleri

Kuzey Yıldızı dizisi ilk bölüm sonunda 3.45 reyting ile dördünce AB de ise 3.82 reyting ile 3. oldu. Kuzey Yıldızı  dizisinin ilk bölümü sosyal medyada da çok sevildi ve çok konuşuldu. Genelde olumsuz yorumlar içerse sosyal medya Kuzey Yıldızı  dizisinin reklamını çok iyi yapacak ve Kuzey Yıldızı  dizisi 2. bölümünde çok daha yüksek reytingler alacaktır.

Kuzey Yıldızı Dizisi Çok Eleştirildi

Özellikle sosyal medyada izleyici Kuzey’in üç kızı olmasına çok şaşırdı. Daha 1984 doğumlu olan ve 35 yaşında olan bir adamın nasıl üç kızı olur diyen izleyici daha çok 34 yaşında olan bir adamın 21 yaşında kızı olmasına şaşırdı ve izleyicinin aklı ile dalga geçildiği yazıldı. Bende Kuzey’in bu kadar büyük kızı olmasını doğru bulmadım ama senaryo da Kuzey’in kızları ile Ordulu oğlanların aşkı da anlatılacağı için mecburen yaşlar bu kadar büyük tutuldu. Özellikle dizi de kızların senaryo da ki etkisi ve kızlar sebebiyle gelişecek olaylar düşünülmüş ve kızların yaşı büyük tutulmak zorunda kalınmıştır.

Kuzey Yıldızı dizisinde Ordu çok öne çıkarıldı. Hal böyle olunca izleyici Ordu’nun ağzını bekledi; özellikle Ordulular Ordu’nun ağzını bekledi oyunculardan ama daha çok Rize ağzını görünce çok şaşırdılar. Kuzey Yıldızı dizisinde en çok eleştiri alan bir diğer konu da Yıldız’ın 20 yıl beklemesi oldu. 20 yıl gerçekten uzun bir süre bence abartılmış da. Aradan 20 yıl geçmiş ama Kuzey ve Yıldız daha dün sevgiliyken kavga ediyorlarmış gibi samimi. Kuzey ve Yıldız’ın ilk bölümden büyük bir patlama yaparak yüzleşmesi bana çok inandırıcı gelmedi. Öfkelerini biraz daha içinde yaşasalardı daha iyi olurdu.

Her ne kadar Kuzey Yıldızı dizisi çokça eleştirilse de Karadeniz’in yeşilliği havası böyle güzel gösterildikçe Kuzey Yıldızı dizisinin tutmama gibi bir ihtimali yok. blank

Kuzey Yıldızı Ne Zaman Final Yapacak?

Kuzey Yıldızı dizisi çok uzun ömürlü olarak planlanan bir dizi. Şuana kadar 7 – 8 bölümün çekimi yapıldı. Ordu’nun yaylalarına kar yağana kadar 10 15 bölüm daha çekilecek. Sonrasında Ordu’nun doğası ve havası düzelirse çekimler mümkün odluğu kadar kapalı alanlarda devam edecek. Tahminimce Kuzey Yıldızı dizisi 33 bölümden sonra sezon finali yapacaktır. Ben Kuzey Yıldızı dizisinin erken final yapacak bir dizi olacağını düşünmüyorum

Kuzey Yıldızı Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Benim tahminlerime göre Kuzey Yıldızı 30 33 bölüm arası ekranlarda kalıp sezon finali yapacaktır. Kuzey Yıldızı dizisi hem Show TV de yayınlanması hemde düşük maliyetli olması sebebi ile 4 reyting bile alsa hayatını devam edecek bir proje. Zaten Kuzey Yıldızı cumartesi akşamı çok dişli bir rakip gelmezse ki gelmez gün birinciliğini elinde tutacaktır.

Kuzey Yıldızı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (20 Yorum)

 1. Kuzey Yıldızı çok komik ve eğlenceli insanı kendinden alıyor bence final olmamalı olmasın da sevgiler saygılar

 2. İnşallah en yakın zamanda final olur herkes arka sokakları seviyor kuzey yıldızı aşk meşk ama arka sokaklar uyuşturucu adam yaralama tecavüz gibi bazı şeyler yaparsan sonun bunlar gibi olur kuzey yıldızını bırakın arka sokakları izleyin hafa içi 16 30 da kanal dede yeni bölümler cuma günü 20 15 te kanal d de tavsiye ederim şimdi arka sokaklarmış yoksa kuzey yıldızı ilk aşk boşuna uğraşmayın hiçbir kişi sizi izlemiyor içimden bir ses en yakın zamanda final olur şimdi kararınız nedir söyleyin sizde boşu boşuna uğraşmayın herkes arka sokakları izliyor aşk meşk büyüklere göre arka sokalar ise de her yaş şimdi bakalım hangisi arka sokaklar 553 bölümü kuzey yıldızı ilk aşk ise de 28 arka sokakları izlemenizi tavsiye ederim birde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz da tavsiye ederim o da salı günleri 20 00 geçe ATV de daha yeni dediğim gibi tavsiye ederim arka sokalar ile eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

 3. dizide kuzeyin kızlarını oynayan karekterlerin anne ve babalarıyla girdiği diyolakları tekrar gözden geçirilmesi gerekli, ortanca
  kız gökçenin babasına karşı yapmış olduğu hareket ve davranışlar türk aile örf ve adetlerine hiç uygun değil. genç nesil bunları izlerse geleceğimiz ne olur yorumu sizlere. hayırlı seyirler.

 4. Kuzey yıldızı gerçektende çok güzel ve komik bir dizi cumartesi günleri kuzey yıldızı sayesinde daha güzel umarım hic bitmez…

  • Mükemmel ötesi bir dizi ben de Ordu’luyum ve Çiseli de çekim yaptılar çok güzel dizi. Bitmesin mükemmel

   • Lütfen final olmasın filmdeki kimsede çıkmasın Aslıhan Güner çıkıcak diyorlar ama kimse çıkmasın muhteşem bir dizi