Kuzey Yıldızı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı 17 Nisan 2021 de 60. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinin Fişi Çekildi

Show Tv yönetimi ile Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yapımcısı Süreç Film final konusunda anlaştı. Toplamda 60 bölüm sözleşmesi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde sözleşme uzatımı olmayacak.

Çekimleri Ordu’da gerçekleşen bu nedenle de yüksek maliyeti ile her zaman dikkat çeken Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi reyting sıralamasında ilk 3 içinde yer alamayınca fişi çekildi. Bu sezon başlayan Gönül Dağı ve 2021 de yayına giren Kardeşlerin dizisinin gerisinde kalan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi için final kararı verildi.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi içi alınan final kararının arkasında dizinin senaryosunda yaşanan sıkıntılarında etkili olduğu konuşuluyor.

Kuzey Yildizi Ilk Ask final 60. bolum

Kuzey Yıldızı Yaz Sezonunda Tutunamadı

Güncelleme 26 haziran 2020 Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yaz sezonunda gösterdiği başarısız performans sonucunda Kuzey Yıldızı yapımcısı Süreç Film ile Show Tv sadece yeni sezonda 6 bölümlük sözleşme imzalayabildi.

Show TV yetkilileri Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yaz sezonunda gösterdiği başarısız performansın devam etmesi durumunda sözleşme ile bağlı kalmamak adına böyle bir kısa süreli sözleşme imzaladığı söyleniyor.

Bu durumda eğer Kuzey Yıldızı dizisi 37. bölüme kadar düşük performans göstermeye devam ederse Kuzey Yıldızı  İlk Aşk dizisi 38. bölümü görmeden ekranlara veda edecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2. Sezon Onayını Aldı

Süreç Film ve Show Tv yetkilileri sonunda anlaşmayı imzaladı. Atılan imzalar ile Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 2. sezonu ile de Show Tv ekranlarında yayın hayatına devam edecek. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 31. bölümü ile son olarak 27 haziran Cumartesi günü izleyici karşısına çıkmış daha sonra da sezon finali yaparak ekranlara veda etti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2. Sezon

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Korona Sonrası Tekrar Sete Çıkıyor

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Ordu’ya seyahat yasağının kalkmasının ardından 20 mayıs 2020’de tekrar yeni bölümleri çekmek için sete çıkacak ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile 6 haziran 2020 cumartesi günü yayında olacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları ve set ekibi her an için sete çıkabilecek gibi beklemekteydi ancak özellikle büyük şehirlerde alınan ulaşım yasağı ve 65 yaş üstü insanlarının sokağa çıkamaması yasakları nedeniyle bir türlü set yeniden başlayamamıştır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi eğer haziran ayına kadar sete çıkamaz ise ağustos ayından itibaren yaz dizisi olarak izleyicisi ile buluşmaya devam edecekti Korona Virüs Ordu’yu terk edince yapımcı da haziran sonuna kadar yayında kalmayı tercih etti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Çok İyi Başladı

Kuzey Yıldızı dizisi ilk bölümü ile 14 eylül cumartesi günü ekranlara geldi. Zayıf bir gün olan cumartesine konulabilecek en güzel dizi olmuş Kuzey Yıldızı dizisi. Senaryosunu Ersoy Güler’in yazdığı başrollerini İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Zeynep Kankonde, Toygan Avanoğlu ve Aslıhan Kapanşahin gibi çok başarılı isimlerin paylaştığı Kuzey Yıldızı dizisi ilk bölümü ile beklenin üstünde bir başlangıç yaptı.

Kuzey Yıldızı dizisi ilk bölümü ile 3.82 reyting alarak ilk üçte kendine yer buldu. Erkenci Kuş dizisinin final yapması ile yeni sezonda cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi de Kuzey Yıldızı dizisi olacakmış gibi görünüyor.

Özellikle geçen sezonda çok beğenilen tarzı ile Yeni Gelin’e benzeyen Kuzey Yıldızı dizisi en az Yeni Gelin kadar eğlenceli olacak ve içinde çok daha fazla aşk barındıracak. Kuzey Yıldızı dizisinde akıllanan Kuzey ile Yıldız’ın aşkının yanında Ömer ile Feride aşkı ve Kamer Poyraz aşkı da çok sevilecek. Kuzey Yıldızı final

Kuzey Yıldızı Reytingleri

Kuzey Yıldızı dizisi ilk bölüm sonunda 3.45 reyting ile dördünce AB de ise 3.82 reyting ile 3. oldu. Kuzey Yıldızı  dizisinin ilk bölümü sosyal medyada da çok sevildi ve çok konuşuldu. Genelde olumsuz yorumlar içerse sosyal medya Kuzey Yıldızı  dizisinin reklamını çok iyi yapacak ve Kuzey Yıldızı  dizisi 2. bölümünde çok daha yüksek reytingler alacaktır.

Kuzey Yıldızı Dizisi Çok Eleştirildi

Özellikle sosyal medyada izleyici Kuzey’in üç kızı olmasına çok şaşırdı. Daha 1984 doğumlu olan ve 35 yaşında olan bir adamın nasıl üç kızı olur diyen izleyici daha çok 34 yaşında olan bir adamın 21 yaşında kızı olmasına şaşırdı ve izleyicinin aklı ile dalga geçildiği yazıldı. Bende Kuzey’in bu kadar büyük kızı olmasını doğru bulmadım ama senaryo da Kuzey’in kızları ile Ordulu oğlanların aşkı da anlatılacağı için mecburen yaşlar bu kadar büyük tutuldu. Özellikle dizi de kızların senaryo da ki etkisi ve kızlar sebebiyle gelişecek olaylar düşünülmüş ve kızların yaşı büyük tutulmak zorunda kalınmıştır.

 

Kuzey Yıldızı kaç bölüm yayınlanacal

Kuzey Yıldızı dizisinde Ordu çok öne çıkarıldı. Hal böyle olunca izleyici Ordu’nun ağzını bekledi; özellikle Ordulular Ordu’nun ağzını bekledi oyunculardan ama daha çok Rize ağzını görünce çok şaşırdılar. Kuzey Yıldızı dizisinde en çok eleştiri alan bir diğer konu da Yıldız’ın 20 yıl beklemesi oldu. 20 yıl gerçekten uzun bir süre bence abartılmış da. Aradan 20 yıl geçmiş ama Kuzey ve Yıldız daha dün sevgiliyken kavga ediyorlarmış gibi samimi. Kuzey ve Yıldız’ın ilk bölümden büyük bir patlama yaparak yüzleşmesi bana çok inandırıcı gelmedi. Öfkelerini biraz daha içinde yaşasalardı daha iyi olurdu.

Her ne kadar Kuzey Yıldızı dizisi çokça eleştirilse de Karadeniz’in yeşilliği havası böyle güzel gösterildikçe Kuzey Yıldızı dizisinin tutmama gibi bir ihtimali yok. Kuzey Yıldızı final

Kuzey Yıldızı Ne Zaman Final Yapacak?

Kuzey Yıldızı dizisi çok uzun ömürlü olarak planlanan bir dizi. Şuana kadar 7 – 8 bölümün çekimi yapıldı. Ordu’nun yaylalarına kar yağana kadar 10 15 bölüm daha çekilecek. Sonrasında Ordu’nun doğası ve havası düzelirse çekimler mümkün odluğu kadar kapalı alanlarda devam edecek. Tahminimce Kuzey Yıldızı dizisi 33 bölümden sonra sezon finali yapacaktır. Ben Kuzey Yıldızı dizisinin erken final yapacak bir dizi olacağını düşünmüyorum

Kuzey Yıldızı Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı 60 bölüm yayında kalacak. Kuzey Yıldızı dizisi hem Show TV de yayınlanması hemde düşük maliyetli olması sebebi ile 4 reyting bile alsa hayatını devam edecek bir proje. Zaten Kuzey Yıldızı cumartesi akşamı çok dişli bir rakip gelmezse ki gelmez gün birinciliğini elinde tutacaktır.

Kuzey Yıldızı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak? (33 Yorum)

 1. Yeni gelini bitirdiniz saden kuzey yildizi ilk aski ne olur bitirmenin ben o filmi çok seviyorum mine , gökçe , feride, yıldız ,nadide , kuzey, sefer sizi çok seviyorum

 2. Lütfen bitmesin final da yapmasın çünkü çok güzel filim tam 100 kadar yüz daha fazla bölümü olsun nolur bitmesin o kadar güzelki anlatamam

 3. Lütfen Bitmesin çok güzel bir film o kadar güldürüyor ka50. bölümünde bile Bitmesin

 4. İnşallah bitmez kuzey yıldızı benim en sevdiğim dizi ve güzel gidiyor kuzeye yıldız barışıp sevgili olur inşalah

 5. Kuzey Yıldızı çok komik ve eğlenceli insanı kendinden alıyor bence final olmamalı olmasın da sevgiler saygılar

 6. İnşallah en yakın zamanda final olur herkes arka sokakları seviyor kuzey yıldızı aşk meşk ama arka sokaklar uyuşturucu adam yaralama tecavüz gibi bazı şeyler yaparsan sonun bunlar gibi olur kuzey yıldızını bırakın arka sokakları izleyin hafa içi 16 30 da kanal dede yeni bölümler cuma günü 20 15 te kanal d de tavsiye ederim şimdi arka sokaklarmış yoksa kuzey yıldızı ilk aşk boşuna uğraşmayın hiçbir kişi sizi izlemiyor içimden bir ses en yakın zamanda final olur şimdi kararınız nedir söyleyin sizde boşu boşuna uğraşmayın herkes arka sokakları izliyor aşk meşk büyüklere göre arka sokalar ise de her yaş şimdi bakalım hangisi arka sokaklar 553 bölümü kuzey yıldızı ilk aşk ise de 28 arka sokakları izlemenizi tavsiye ederim birde eşkıya dünyaya hükümdar olmaz da tavsiye ederim o da salı günleri 20 00 geçe ATV de daha yeni dediğim gibi tavsiye ederim arka sokalar ile eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

 7. İnşallah final yapar da kurtulurum sezon finali yapmasın final yapasın haha

  • Irmak çiçek kuzey yıldız çok güzel bir dizi san hiiiiiiiiiiiiç katılmıyorum kuzey yıldızı dünyanın ennnnnnnnnn güzel filmi Allh bütün ömür versin aminnnnnnnnnnnnnnnn

 8. dizide kuzeyin kızlarını oynayan karekterlerin anne ve babalarıyla girdiği diyolakları tekrar gözden geçirilmesi gerekli, ortanca
  kız gökçenin babasına karşı yapmış olduğu hareket ve davranışlar türk aile örf ve adetlerine hiç uygun değil. genç nesil bunları izlerse geleceğimiz ne olur yorumu sizlere. hayırlı seyirler.

 9. Kuzey yıldızı gerçektende çok güzel ve komik bir dizi cumartesi günleri kuzey yıldızı sayesinde daha güzel umarım hic bitmez…

  • Mükemmel ötesi bir dizi ben de Ordu’luyum ve Çiseli de çekim yaptılar çok güzel dizi. Bitmesin mükemmel

   • Lütfen final olmasın filmdeki kimsede çıkmasın Aslıhan Güner çıkıcak diyorlar ama kimse çıkmasın muhteşem bir dizi