Mahkum 12. Bölüm Özeti 3 Mart Fırat Yeniden Savcı

Mahkum 12. Bölüm Özetini sitemizde sizler için paylaşacağız. Peki Mahkum 12. Bölüm Özetinde neler var? Mahkum 3 Mart özetinde neler olacak. İşte Mahkum 3 Mart fragmanı ve Mahkum 12. bölüm Fragmanı

Fox TV’nin sevilen dizisi Mahkum’da sona çok yaklaştık. Gerçek Mahkum dizisi böyle mi devam eder bilmiyoruz ama ilk beş bölüm birebir aynen çekilmiş ancak toplamda Mahkum dizisi 13 bölüm yayınlanmış Türkiye’de daha uzun süre devam etmesi için çalışmalar var buradan sonra Defendant dizisi ile farklıklar gösterebilir.

Mahkum 12. Bölüm Özeti

Başsavcı Ali’nin polis nezaretinde ölmesini araştırır ama hiç bir şey bulamaz. Kamera kayıtları da; mahkumların başında duran poliste olayın intihar olduğunu göstermektedir. Mahkemeye çıkan Fırat Bulut’da ancak özgür olursa Barış Yesari ile mücadele edebileceğini anlar ve yeniden yargılanma da tüm suçu ölü ola Ali’nin üzerine atar. Böylelikle Barış Yesari ve Fırat Bulut hapis yatmaktan kurtulur.

Mahkum 12. Bölüm de savaş yesari artık sona gelmiştir.

Diğer taraftan Zahit Yesari oğlu Barış’ı hapse göndermek için uğraşırken Barış babasına karşı gelir ve senin için şirket için hapis yatmak istemiyorum der. Babası Barış’ı gerçekleri anlatmak ile tehdit eder; ancak Barış’ta durmaz bi cesaret ile sende işin içindesin diyerek onu tehdit eder. Bu arada bir Zahit Yesari’ye bir telefon gelir ve şirketten bilgileri savcılığa veren kişinin Büge Yesari olduğunu öğrenir. Zahit Büge’ye sağlam bir tokat atar ancak Barış karısına babasının vurmasına engel olur.

Sonunda Büge Yesari hedefine ulaşmıştır. Yesari holdingte artık çatlaklar büyümüş Barış ve Zahit karşı karşıya gelmiştir. Büge odadan ayrıldıktan sonra Barış ile babası tartışır ve Zahit Yesari kalp krizi geçirir. Babası Barış’tan yardım istese de Barış babasını da aynı Savaş gibi ölüme terk eder. Zahit Yesari ölür Barış Yesari ise Yesari holdingin başına geçer.

Mahkum 3 Mart Özeti

Fırat Bulut hapisten çıkar 2 ay görevi geri iade edilmeyi bekler ancak bu süreçte hem Ali’nin hem de eşi Zeynep’in intikamını almak için çalışır. Fırat Bulut Barış’ın kara kutusu Sasha’nın peşindedir.

Göreve dönen Fırat Bulut ilk olarak Ferda cinayeti üzerine odaklanır ve medyaya Ferda’nın cesedinin bulunduğu haberini gönderir. Sasha Ferda’yı ormana gömmüştür; nasıl olur da polis bulabilmiştir. En iyisinin gidip bakmak olduğuna karar veren Sasha Ferda’yı gömdüğü yere gider; peşinde ise Hacı ile Fırat vardır.

Orman da Sasha’yı yakalayan Fırat ile Hacı Ferda’nın da cesedinin üzerinde durmaktadır. Fırat Bulut 2 aylık sürede boş durmamış Zahit Yesari’nin eski sağ kolunu kendi tarafına çekmiştir; çünkü Zahit Yesari’nin sağ kolu da onun Barış olmadığını bilen bir kaç kişiden biridir. Barış seni de öldürecek gel iş birliği yap diyen Fırat Bulut Zahit Yesari’nin en yakın adamını da kendi tarafına çeker ve Fırat böylece artık Barış’ın attığı her adımdan haberdardır