Masum 120. Bölüm Özeti 20 Temmuz İşler Yoluna Mı Girdi

Masum dizisinde Raşi’nin aldığı oyuncak ayıyı Gopi paketlerken kapı zili çalar. Kapıdaki adam Ahem için bir hediye paket getirmiştir. Gopi Jigar ile aynı olan hediye paketini odaya koyar. Raşi Gopi’den hediyesini sorar. Gopi masanın üzerinde diye onu gönderir. Raşi de yanlış hediyeyi alarak odasına gider ve Jigar’ın valizine hediyeyi koyar. Masum 20 Temmuz Özeti başlıyor.

Masum 120. Bölüm Özeti

Ahem, Şirag ve Jigar eve gelirler. Ahem çıkmak için yarım saatleri olduğunu söylerve hazırlanmalarını ister. Jigar odasına gider ve valizinin üzerindeki paketi alıp ilgilenmeden kaldırır. Ahem de odasına gider ve hediye paketini açar. Seni seviyorum yazılı ayıcığı görünce şaşırır. Gopi’nin bunu aldığını düşünür ve mutluluk ve sinir arası bir ifade yapar. Raşi hediyesini neden açmadığını sorar. Jigar onu bir kere daha uyarır. Raşi hediyeyi Jigar’ın karşısında açar. Jigar ve Raşi kül tablasına benzer hediyeyi görünce şok olurlar. Jigar Raşi ile dalga geçer.

Ahem de Gopi’ye ayıcık hediyesini neden aldın diye tepki gösterir. Gopi hediyelerin karıştığını anlamıştır ve Ahem’e gelen paketten bahseder. Ahem başkalarının işine karışmamasını söylerken Gopi başkaları dediğin ailemiz diye tokat gibi söz söyler. Ahem düşüncelere dalar. Gopi Jigar gitmeden önce onunla konuşur ve Raşi’ye kulak vermesini ister. Jigar başka biri olsaydı kalbini kırardım ancak Raşi ile konuşmak istemiyorum diyerek sözü keser.

Ahem bir adamla konuşuyor. Hetal yaptığı yiyecekleri almadan gitmemesini isterken Ahem iş gezisine Jigar’ın gitmesine gerek kalmadığını söylüyor. Raşi gülümserken Jigar şok oluyor. Ahem adamların aradığını ve toplantının iptal olduğunu belirtiyor. Gopi Tanrı’ya şükrederken Ahem arkasında beliriyor ve Raşi ile Jigar’ı birleştirme zamanı geldi diyor. Ahem Gopi’nin sözleri sonrasında onlara yardım etme kararı almıştı.

Raşi ve Gopi tapınağa gitmek için Koki’den izin alırlar. Onları Jigar bırakacaktır. Gopi Raşi’den arabanın önüne oturmasını isterken Jigar ondan arka tarafta oturmasını ister. Raşi bozulur. Ahem Gopi’yi arar ve tapınağa gittiklerini öğrenir. Gopi ve Raşi tapınağa geldiklerinde Ahem de gelir. Ahem Gopi’yi alır ve Raşi ile Jigar’ı yalnız bırakır. Ancak plan işe yaramaz. Koki Gopi’yi merak eder ve onu arar. Telefona Ahem cevap verince Koki şaşırır.

Urmila piyango biletine bir bebek gibi davranıyor. Biletin kendisine çıkacağından emindir. Onunla yatıyor, onunla geziyor. Bileti çantasına bağlayıp çarşıda gezerken hırsızın biri çantayı çalmaya çalışır ancak Urmi onu yakalar ve dövmeye başlar. Kimse benden biletimi alamaz diye bağırırken kalabalık hırsızı bir güzel pataklar. Ardından polis gelir.11 92

Onlar eve dönerler. Koki Ahem’i görünce neden işte değilsin diye şaşırır. Ahem bir dosya unuttuğunu söyler. Jigar’dan dosyayı getirmesini ister. Jigar dosyayı getirir ve birlikte çıkarlar. Koki Gopi’den dinlenmesi için odasına gitmesini ister. Raşi hemen Gopi’ye sarılır ve onu odasına götüreceğini söyler. Koki bir şeylerden şüpheleniyor ancak adını koyamıyor. Raşi odada planın işe yaramadığını söyleyerek üzülüyor. Ardından aklına rüyasında gördüğü piknik geliyor.22 90

Pikniğe gitmelerini ve yağmur yağması gerektiğini söylüyor. O esnada Jigar ile baş başa kalıp romantik bir birleşme olmasını hayal ediyor. Gopi bu mevsimde yağmurun yağmayacağını söyleyerek Raşi’nin hayalini çökertiyor. Raşi o zaman sinemaya gidelim diyor. Orada patlamış mısır yerken Jigar ile yan yana oturacağını söylüyor. Gopi sinemaya hiç gitmediğini söyler ve patlamış mısırın ne olduğunu sorar. Raşi ona ayrıntılı bir şekilde anlatır.

Raşi sinemaya Koki’nin izin vermeyeceğini söyler ve Gopi’den onu ikna etmesini ister. Gopi Ahem’e Raşi’nin fikrini söyler. Ahem fikri beğenir. Gopi Koki endişesini dile getirir. Ahem onu bana bırak diyerek salona iner ve ailecek sinemaya gideceklerini söyler. Koki nerden çıktı şimdi diye şok olurken sinemaya gitmeyeceğini söyleyerek herkesi şok eder. Büyük anne devreye girer ve onu ikna eder.33 90

Gopi sinema için bir şeyler hazırlarken Hetal dışardan yiyecek götürmenin yasak olduğunu söyler. Urmila biletini kontrol eder ve bir şey çıkmadığını görünce şok olur. Modi ailesi sinemaya gelirler. Ahem biletleri Jigar ile Raşi’nin birlikte oturacağı şekilde ayarlamıştır. Jigar ve Raşi birlikte otururken Şirag Jigar’a bir şey danışır. Koki Raşi’den kalkmasını ve Şirag ile Jigar’ın konuşmasına izin vermesini ister. Raşi memnun değil.44 74

Jigar mısır ve içecek almaya kalktığında Raşi tam sırası diyerek onun peşine gider. Jigar mısırları aldığında bazı adamların Raşi’yi bakışlarıyla rahatsız ettiğini fark eder. Jigar Raşi’nin elinden tutar ve salona getirir. ahem ve Gopi onları bu şekilde görünce mutlu olur. Sinema Jigar ve Raşi’yi birleştirmek için ayarlansa da Gopi ve Ahem’i yakınlaştırır. Masum 20 Temmuz Özeti sona erdi.

Masum 120. Bölüm Fragmanı