Masum 378. Bölüm Özeti 4 Nisan Sona İle Tolu Evlendi

Masum dizisinde Tolu ve Sona pandit eşliğinde ritüellere uygun olarak evlenirler. Mira ve Daram içkinin etkisiyle yakınlaşırken Gopi Gora’nın evine ulaşır. Mira Daram’ın çok fazla yaklaşmasından rahatsız olur ve kendisinden uzak durmasını ister. Gopi üst kattaki sesleri duyar ve kızına yardım etmek için su borusundan tırmanarak eve girer. Masum 4 Nisan Özeti devam ediyor.

Masum 378. Bölüm Özeti

Gopi pencereden içeri girer. Daram ile Mira’yı yerde yatarken görür. Beynine kan sıçrayan Gopi Mira’yı kaldırır ve yerde sızmış bir şekilde yatan Daram’a sopayla saldırır. Daram’ın kafasından kanlar gelirken tepki vermiyor. Gora evden uzaklaşmış bir sokak satıcısından yemek yiyecekken evi arar. Hizmetçi Gopi’nin geldiğini ve Daram’ı cezalandırdığını söyler. Gora önce sinirlenir ancak daha sonra annesine karşı çıkan Daram’ın bu şekilde cezalandırılmasını ister.2 34

Gopi Mira’yı kolundan tuttuğu gibi dışarı götürür. Mira gitmemek için direnirken Gopi’den iyi bir tokat yer. Gopi annesi olduğunu ve burada kalmasının tehlikeli olacağını söyler ve onu arabasına sürükler. Modi ailesi Gopi’nin gelmesini beklerken Sona ve Tolu boyunlarında çelenk ile çıkagelirler. Koki bunu Madu’nun planladığını söyleyerek ona tokat atmak ister. Tolu onu durdururken Sona bütün her şeyi kendisinin planladığını kabul eder.

Urmi eline geçirdiği vazoyla Sona’ya vurmak ister. Sona elini tutar ve ona dokunması durumunda kafasını kıracağını söyler. Koki Urmi ile nasıl konuşursun diye bağırır ve Sona’ya tokat atmak ister ancak Sona onun da elini tutar ve elini kıracağını söyler. Torunuyla evli olduğu için ona hiç bir şey yapamayacaklarını belirtir. Gora eve gelir ve Daram’ın odasına girip onu kaldırmaya çalışır. Seni bu hale kim getirdi diye sorar. Daram Mira’yı sorar. Gora evde olmadığını anlatır.

3 30

Tolu büyüklerine bu şekilde davranan Sona’ya kızar ve özür dilemesini ister. Sona Urmi ve Koki’nin ayaklarına eğilerek özür diler. Birisi bağırdığında zıvanadan çıktığını söyler. Koki bu dramayı durdurun diye bağırır. Tolu Sona  ile kendi isteği ile evlendiğini söyler. Sona yanlışlıkla Molu’yu kaçırdığını itiraf eder. Bu sırada Gopi ve sarhoş Mira eve gelirler. Gopi Mira’yı bir şey söylemeden odasına çıkarır. Modi ailesi peşinden gider. Gopi Daram’ın Mira’yı taciz ettiği sırada yetiştiğini söyler. Ahem sinirlenir ve Daram’ı öldüreceğini söyler.

Koki Tolu’nun evliliği ve Mira’nın taciz edilmesinden kendini sorumlu tutar ve kendini odasına kilitler. Israrlara rağmen kapıyı açmaz. Sona şimdi onun yalnız kalması gerektiğini ve kendilerinin de yeni evli olduklar için bugünün tadını çıkarmaları gerektiğini söyler. Hetal seni asla gelinim olarak kabul etmeyeceğim diye haykırır. Ertesi gün Ahem ve Gopi Gora’nın evine polisle giderler. Polis Daram’ı tacizden tutuklayacağını söyler. Daram hiç bir şey hatırlamadığını ancak Mira’yı çok sevdiğini söyler.4 17

Gopi şehvet ile sevginin farklı olduğunu söyleyince Daram şaşırır. Polis Daram’ı tutuklayıp götürür. Gora planının ters teptiğini düşünerek sinirlenir ve Daram’ı çıkarıp intikamını alacağını söyler. Masum 4 Nisan Özeti sona erdi.