Masum 438. Bölüm Özeti 4 Haziran Naiya’nın Maskesi Düştü

Masum 438. Bölüm Özeti 4 Haziran bölümünde Jaggi, Kokila’ya meydan okumuştu. Urvasi onları gizlice dinler ve Koki’ye destek vermeyi düşünür. Naiya ve Parakaş konuşurken Vidya kulak misafiri olur. Parakaş neden kendi evinden para çalıyorsun diye sorar.

Naiya yıllar önce Mira gebeyken yere yağ döktüğünü ve Mira’nın basarak çocuğunu düşürdüğünü, Doktor Ritika’nın da sahte raporla herkesi kandırdığını anlatır. Şimdi Doktor Ritika’ya para verecekler ve Mira’nın bundan sonra asla çocuk sahibi olamayacağına inandıracaklarını söyler. Parakaş planı överken Vidya göz yaşları içinde dinlemeye devam eder.

Naiya ve Parakaş’ın düğü günü gelir. Gopi rahatsız olduğu için gelemese de Modi ailesi düğündeki yerini almıştır. Evlilik turları ve ardından Daram’ın sürprizi. Herkes sürprizin ne olduğunu düşünürken Daram videoyu açar. Naiya’nın Doktor Ritika’ya verdiği para ve Naiya’nın Mira ve Vidya’dan nasıl intikam aldığını anlattığı video herkesi şok ederken Mira yüksek sesle bağırır. Daram kızını tokatlar ve evden gitmelerini ister. Naiya herkesi tehdit ederek evden ayrılır. Mira ve Vidya birbirlerine sarılarak ağlarlar.1 77

Gopi Mira ve Vidya’ya divali hediyelerini bizzat vereceğini söyler. Jaggi, bir piknik ayarladığını ve Daram ve ailesinin de davet edeceğini söyler. Gopi bunun iyi bir fikir olduğunu söyler. Kokila Jaagi’ye yaklaşır ve Gopi’yi cezbetme planınını anladığını söyler ve Gopi’ye yaklaşmaması konusunda uyarır. Urvasi Jaggi’nin pikniğe gitmemesi için koltuk altına soğan koyar ve huzursuz bir şekilde oturur. Jaggi beden üzgünsün diye sorar ve Urvasi’nin alnına dokunur. Ateşi olduğunu söyler. Kokila bu durumda Jaggi’nin annesine bakmasını ister. Jaggi sinirlenir.

Mira doktora gider ve ağlayarak eve döner. Bir daha bebek sahibi olamayacağını söyler. Vidya onu teselli eder. Mira odasına gider ve ağlamayı sürdürür. Bir kutu uyku hapı içer ve yere düşer. Daram ve Şaravan ses çıkmayınca kapıyı kırarlar. Mira’yı yerde yatarken gören Daram hap şişesi görür ve Mira’yı kusturmaları gerektiğini söyler. Vidya doktoru arar.2 81

Gopi Koki ve Parag’ın 50. evlilik yıl dönümünü kutlayacaklarını söyler. Urmi bunun doğru olmadığını söylerken Gopi bir yanlış görmediğini söyleyerek herkesi bilgilendirir. Urvasi Jaggi’nin tepki göstereceğini düşünürken Jaggi gelir ve evlilik yıl dönümlerini kutlar ve selfi çektirir. Akşamında Urvasi Jaggi’ye bazı haplar verir ve bunları Gopi’ye vitamin için vermesini ister. Jagi hapları alır ve diğer haplarla karıştırıp Gopi’ye verir. Urvasi bilerek uyku ilacı vermiştir. Ertesi sabah Pari Gopi’nin henüz kalkmadığını söyler. Ardından Gopi’yi kaldırır.

Pari uzun zamandan beri uyuduğunu, bu sırada Mira’nın uyku ilacı ile intihar etmeye çalıştığını söyler. Gopi telefonuna bakar ve Vidya’nın sayısız aramasını görür. Bu sırada Jaggi selfi çektirdiği resmi çerçeveletip Gopi’ye gösterir. Gopi hiç bakmadan çerçeveyi yere atıp kırar. Senin yüzünden saatlerce uyudum ve kızlarımın en zor anlarında yanlarında olamadım der. Jaggi de sinirlenir ve karşıdakini dinlemeden karar veremeyeceğini söyler.3 77

Gopi Mira’nın yanına gider ve taşıyıcı anne olacağını öğrenir. Gopi bunun iyi bir fikir olduğunu söyler. Urmila sinirle odasına giden Jaggi’ye gider ve Gopi konusunda ona yardım edeceğini söyler. Masum 438. Bölüm Özeti 4 Haziran sona erdi. 

Yorum yaz