Masum 466. Bölüm Özeti 1 Temmuz Gopi’nin Bir Oğlu Daha Var

Masum 466. Bölüm Özeti 1 Temmuz‘da Kokila tapınağın parasını almak üzereyken Sita’ya yakalanır. Sita hırsız diye bağırır. Koki kafasını açar ve hırsız olmadığını söyler. Sita onu daha önce resimlerden gördüğünü hatırlar ve kendisinin de Modi konağında kaldığını söyler. Koki o zaman Modi ailesini bilgilendirmesini ister. Pandit Koki’nin paraları çaldığını duyunca polisi bilgilendirir. Kokila kaçarken Sita da onu takip eder.

Kokila hem polis hem de Gora’nın adamlarından kaçıyor. Sita onunla buluşur. Gopi’yi arar ve Koki ile birlikte olduğunu ve bir ağacın altında olduklarını söyler. Gora’nın adamları sonunda Koki ve Sita’yı bulur. Adamlardan biri bıçağını çıkarıp Koki’yi öldürmek ister. Jagi tam zamanında müdahale eder ve Koki’yi kurtarır. Aynı adam sopayla Jagi’ye vurmak üzereyken Koki araya girer ve başına darbe alır. Gopi Koki’yi hastaneye götüreceklerini söylerken Jagi polislerin orada olacağını söyler. Sita babasının bitkisel ilaçlarından  hazırlayacağını söyler.11 33

Bu arada Bavani ve Gora buluşurlar. Modi ailesini yok etmek için güçlerini birleştirme kararı alırlar. Kokila Modi evine getirilir. Sita ona bitkisel ilaçlardan uygular. Eve gelen doktor ilk müdahalenin doğru olduğunu söyler ve ilaç yazıp ayrılır. Gopi Koki’nin uyanması için dua ederken Sita yakında uyanacağını belirtir. Bir süre sonra kapı zili çalar. Parag kapıda polisleri görünce şok olur. Polis Koki’nin nerede saklandığını sorar. Polis Koki’yi karakola götüreceğini söylerken Jagi son anda kefalet belgelerini getirir. Kokila’nın iyileşene kadar evde kalacağını söyler.

33 27

Gopi telefonuna bakar ve 20 cevapsız çağrı olduğunu görür. Arayan numarayı tekrar arar. Anatra denen bir kadınla konuşur ve şok olur. Kokila kendine gelir ve Gopii le konuşmak istediğini söyler. Ayağa kalkar ve Gopi’nin odasıan gider. Kendi derdine düşen Gopi Koki’yi görünce acilen Singapur’a gitmesi gerektiğini söyler. Koki onu dinledikten sonra hak verir ve Singapur için izin verir. Jagi de gitmekte ısrar edwer ancak Koki onu susturur ve bu olayı kimsenin açmamasını ister ve Gopi’nin yalnız gideceğini söyler.44 14

Gopi Singapur’a ulaşınca Koki’yi bilgilendirir. Jagi de kılık değiştirip Gopi’yi takibe başlar. Bir genç Gopi ile çarpışır. Genç adam Gopi’ye çantasını verirken yüzünü göstermez. Genç adam polisi görünce kaçmaya başlar. Gopi taksi beklerken Jagi bir taksinin önüne atlar ve durmasını sağlar. Adının Jeki olduğunu söyler ve Gopi ile tanışır. Aynı otelde kaldıklarını söyleyen Jaki Gopi ile birlikte gider. Kokila tüm aileyi toplar ve Gora’nın pisliklerini anlatır. Parag Ahem’i Gora’nın öldürdüğünü duyunca çok sinirlenir. Masum 466. Bölüm Özeti 1 Temmuz sona erdi.