Masum 71. Bölüm Özeti 1 Haziran Raşi Krizi

Masum dizisinde Koki’nin Ahem’i sert bir şekilde eleştirmesi sonunda Ahem Gopi’ye karşı yumuşar. Koki Ahem’in Gopi ile tapınağa gidip poja yapmasını isterken Raşi onların bir araya gelmesini istemiyordur. Tapınağa gitmek istediğini söyleyen Raşi Gopi’yi Ahem’in gözünde küçük düşürmek için elinden geleni yapar. Gopi Ahem karşısında komik hareketler yapsa da şimdilik işler yolunda gidiyor. Masum 1 Haziran Özeti başlıyor.

Masum 71. Bölüm Özeti

Gopi’nin pojası uzayınca Raşi ayakkabıların çıkarıldığı yere gelir ve Gopi’nin ayakkabısına inek gübresi sürer. Ahem arabasıyla gelir ve Raşi ile Gopi’yi alır. Arabada giderken bir de klima açılınca gübre küfül küfül kokmaya başlar. Gopi’nin ayağına bulaştırılan gübrenin koktuğunu anlayan Ahem arabayı deli gibi kullanmaya başlar ve Gopi’yi eve bırakır. Gopi ağlarken Koki ne olduğunu sorar. Raşi Gopi’nin ayağındaki gübreden bahseder.

O sinirle ofise gelen Ahem Dawal’ı görünce burada ne yaptığını sorar. Dawal buraya Şirag’ın izni ile geldiğini ve çalışmak istediğini söyler. Ahem yöneticiyi çağırır ve ona uygun işler vermesini ister. Ahem ofisine geçer ve Urmila’yı arar. Urmila telefonu Kinjal’e verir. Ahem Dawal’ın iş için ofise geldiğini söyler. Kinjal bunu ben istedim diyerek Koki’nin haberi olmamasını ister. Urmila onu gizlice dinliyordur.

Koki Gopi’ye Ahem için özel bir yemek yapmasını ister. Raşi onları kapıda dinlerken bir şeyler yapması gerektiğini düşünür. Tam mutfağa girecekken Jigar arkadan onu tutar. Ona aldığı elmas yüzüğü gösterir. Raşi çok sevinirken Jigar Ahem’i arar ve hesabına bir miktar para yatırmasını ister. Ancak Ahem bu duruma çok sinirlenir ve telefonu Jigar’ın yüzüne kapatır. Jigar Raşi’ye yüzüğün çok pahalı olduğunu söylese de Raşi Ahem’i suçlar.

Gopi yaptığı yemekleri getirir ve Ahem’in çok sevdiğini görür. Ahem biraz daha yemek istediğini söyleyince Koki onları Gopi’nin yaptığını söyler. Ahem yemeyi bırakır ve odasına gider. Koki Gopi’den endişelenmemesini ve yemeği Ahem’in odasına götürmesini ister. Raşi Urmila’yı arar ve Ahem’in Gopi’ye nasıl davrandığı hakkında bilgiler verir. Urmi biraz daha uğraşmasını ister. Yakında Ahem Gopi’yi evden atacak diye pis pis sırıtır.1 2020 05 19T225117.553

Ertesi gün Ahem ofise geldiğinde Kinjal ile karşılaşır. Kinjal Dawal’ın işe ihtiyacı olduğunu bu yüzden burada çalışmak zorunda olduğunu söyler. Dawal ile ayrı bir eve çıkacakları için paraya ihtiyaçları olduğunu söyler. Ayrıca Dawal’a kızmamasını ister. Ahem onu iş hayatında görmeden ne kadar para vereceğini bilmediğini söyler. Ona kızmayacağına söz verir.2 2020 05 19T225118.277

Raşi İsviçre’de yaşadıklarından dolayı Koki’ye sinirlidir. Acısını Hetal’den çıkarır. Hetal’e annesi ile görüşmek istemesinin bu kadar büyütülmesine şaşırdığını söyler. Her zaman suçlandığı için sabrının kalmadığını belirtir. Koki onları dinler ve Raşi diye ortaya çıkar. Annen ile böyle konuşmaya nasıl cesaret edersin diye bağırır ve ondan özür dilemesini ister. Raşi bu net tavır karşısında ağzını bile açamaz ve Hetal’den özür dilemek zorunda kalır.

3 2020 05 19T225118.955

Nani Koki’yi arar ve Gopi’yi vermesini ister. Nani onunla bir süre konuştuktan sonra Koki ile konuşmaya devam eder. Nani ondan Gopi’yi bir süreliğine yanına göndermesini ister. Koki Raşi’nin bir işe yaramadığını düşünerek evdeki düzen bozulmasın diye reddeder.4 90 1

Kinjal Modi evine gelir. Raşi bu durumu annesine haber verir. Urmila oraya geleceğini bu süre zarfında Kinjal’İn Koki ile buluşmasını engellemesini ister. Raşi Kinjal’in üzerine bilerek su döker. Kinjal Koki’ye bir şey anlatamadan kapı çalar. Kapıda Urmila vardır. Koki bu şekilde kapıyı neden çaldığını sorar. Urmila bu gün işlerinin hep kötü gittiğini söyleyerek doğruca Raşi’nin yanına gider ve onu kolundan sıkıca tutarak Koki ve Hetal’den özür dilemesini ister. Kinjal Urmi’nin Dawal hakkında konuşacağını düşünürken şoktadır. Masum 1 Haziran Özeti sona erdi.

Masum 71. Bölüm Fragmanı