Masum Değiliz Emir Kimdir? Aras Aydın Biyografisi

Atv’nin Koliba Filme yaptırdığı yeni dizisi Masum Değiliz’e yeni bir ünü isim daha dahil oldu. Masum Değiliz dizisi kadrosuna Emir Soykan karakteri ile Aras Aydın dahil oldu.

Aras Aydın Masum Değiliz dizisinde Soykan ailesinin oğullarını canlandıracak. Atv’nin yaz sezonu için en çok güvendiği yapımlardan olan Masum Değiliz dizisine daha önce de Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Ushan Çakır ve Sercan Badur dahil olmuştu.

Masum Değiliz dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakater listesi için tıklayınızmasum değiliz dizisi set fotoğrafları

Aras Aydın Kimdir?

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aras Aydın 29 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Aras Aydın 1.84 boy ve 74 kg’dır. N’olur Ayrılalım dizisinde Ulaş karakterine hayat verip başrol oynarken; Kiraz Mevsimi adlı dizide de Emre karkateri ile önemli bir yan rolde yer almıştır.

Aras Aydın gösterdiği oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmiş ve aranan bir oyuncu haline gelmiştir. İlk olarak Şefkat Tepe dizisi ile ekranlarda yer almıştır. aras aydın resimleri 1

Masum Değiliz Emir Soykan Kimdir?

Emir Soykan zengin bir aile olan Soykan ailesinin biricik oğludur.  Bakalım Emir zengin ailesinin şımartılmış çocuğu mu olacak yoksa gerçekçi oğlu mu? Masum Değiliz dizisi konusu açıklandığında sizlere net bilgi vereceğiz.

Aras Aydın