Beni Bırakma 14. Bölüm Özeti 25 Ocak Tüyoları

Beni Bırakma 14. Bölümü ile 25 ocak perşembe günü izleyicisi karşısına çıkacak. Beni Bırakma dizisinde Tarık izleyiciyi çok kızdırdı. Belki o Sıla’yı sıkıntıdan kurtarmak için Ankara’ya getirdi; ancak Meltem’e yaptığı ayıbı tüm izleyiciler kınadı.

Tarık Sıla’yı Ankara’ya getirdi ve annesine söz verdiği günü onu Ankara’da bırakmayacak tüm sıkıntısını çözecek. Tarık Sıla’nın köyden geldiğinin ve Ankara gibi büyük bir şehre ve insanlarına kolay kolay alışamayacağının da farkında. Tarık Sıla’ya adeta şuanda zarar veriyor. Sıla’nın sıkıntılarını hep parası ile çözmeye çalışıyor. Sıla ne zamana kadar otelde kalacak?  Sıla’yı çok pahalı mağzalardan alış veriş yapmaya özendiriyor ama Sıla sizin vereceğiniz bursla geçinmek zorunda kalacak. Her ne kadar Sıla Tarık ile evli olsa bile bu evlilik gerçek bir evlilik değildir. Tarık’ın şuanda kafasında ki plan Sıla rahata erene kadar evliliğe devam etmek; Sıla kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenince bu sembolik evlilik bitecektir. beni bırakma 25 Ocak 1

Tarık’ın şuan görünen durumu şu; Sıla ile nikahlı Meltem ile nişanlı. Tarık Sıla’nın yanında bulundukça Sıla’nın güzelliğine ve iyi niyetine kapılıyor. Tarık her geçen gün Sıla’ya aşık oluyor ve Meltem’den uzaklaşıyor. Bakalım Meltem bunu ne zaman fark edecek. Diğer taraftan Bekir’de Sıla’yı bırakmamaya niyetlidir. Bekir Sıla’yı Tarık’tan geri almak için hain bir plana gireşecektir. Bekir’in yaptığı bu plan sonrası Tarık ve Sıla’nın evliliği mi ortaya çıkacaktır.

Cansu’nun tek amacı Emre’nin gözüne girmektir bu nedenle de Emre’ye iyi görünmek için Emre ve Zenyep’i buluşturur. Bu hareketi ile Cansu Emre’ye yaklaşma konusunda iyi bir mesafe kat etmiştir; ancak Zeynep ve Emre arasında çok büyük bir başlamıştır ve Cansu bu durumdan çok rahatsızdır.

Beni Bırakma 14. Bölüm 1

Beni Bırakma 14. Bölüm Fragmanı

Beni Bırakma 14. Bölüm Özeti 25 Ocak Tüyoları (1 Yorum)