Mucize Doktor Damla Kimdir? Gerçekte kim? Amacı Ne? -Merve Dizdar-

Mucize Doktor dizisinde Berhayat hastanesine yeni bir asistan gelecek. Mucize Doktor dizisinin yeni asistan 5 mart 2020 perşembe akşamı ekranlara gelecek 25. bölümünde Merve Dizdar Asistan Doktor Damla olarak diziye dahil olacak. Merve Dizdar Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Mucize Doktor dizisine kalıcı olarak dahil olduğu için hem heyecanlı hemde çok mutlu; zira Merve Dizdar için de kendisini ve oyunculuk yeteneklerini Türkiye’ye ve dünyaya duyurmak için büyük fırsat. Son dönemde zaten Eltilerin Savaşı filmi ve Alice Müzikali ile beğeni toplayan Merve Dizdar Mucize Doktor dizisinde de kötü kadını oynayacak.

Merve Dizdar Mucize Doktor dizisinde hem güzelliği ile hemde oyunculuk yeteneklerini ile izleyiciyi büyüleyecek bir isim. Mucize Doktor dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncuların listesi için tıklayınız Yeni Gelen OyuncularMucize Doktor Damla

Mucize Doktor Damla Kimdir?

Mucize Doktor dizisinde Damla 3 yıllık deneyimli bir asistandır. Uzmanlığını Amerika da yapmıştır. Çok zeki bir insan olan Damla aynı zaman da oldukça kıskanç ve hırslı bir kızdır. Asistanlıkta gösterdiği üstün başarı ve CV’sinin kabarıklığı ile İstanbul’un en iyi hastanelerinden birine kabul edilen Damla aslında bir projedir. Damla Tanju’nun adamı olmayı kabul edecek ve Tanju’ya bölümde neler oluyor tek tek anlatacak ve ekibi satacaktır. Damla ekipte ise çok sevilmeyecek.

Mucize Doktor Damla Gerçekte Kim

Kıvılcım hastanede güçleri eline almak ve hastaneyi Beliz’in kötü yönetimine bırakmak istememektedir; bunun için ölen eşinin spermleri ile yetim bir çocuk dünyaya getirmek için hamile bile kalmıştır. Kıvılcım’ın hastanede kontrol altında tutamadığı tek bölüm ise her hastanenin bel kemiği olan cerrahi bölümüdür. Cerrahi bölümünü karıştırmak isteyen ve içeri de olanlardan bilgi almak isteyen Kıvılcım yeni asistan Damla’yı da yanına çekmek istemektedir. Yani Mucize Doktor dizisinde Damla gerçekte Kıvılcım ve Tanju’nun ajanıdır. merve dizdar kimdir 2020

Mucize Doktor Damla’nın Amacı ne?

Mucize Doktor dizisinde Damla’nın tek amacı vardır; Kıvılcım ve Tanju’nun gözüne girmek. Kimse bilmese de Damla’nın Kıcılcım’ın planlarından yani hastanenin başına geçecek olmasından haberdardır. Şimdi de Mucize Doktor dizisinde Damla karakterine hayat veren Merve Dizdar’ı tanıyalım?

Merve Dizdar Kimdir? Merve Dizdar Wikipedia

25 Haziran 1986 da İzmir’de dünyaya gelen Merve Dizdar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Kadir Has Üniversitesinde ise yine oyunculuk bölümünde yüksek lisans eğitimi almaktadır. mucize doktor doktor damla

Semaver Kumpanya ile ilk olarak üniversite eğitiminden sonra tiyatroya giren ve deneyim kazanan Merve Dizdar daha sonra Kavak Yelleri ve Geniş Aile dizilerinde küçük rollerde yer almıştır. Merve Dizdar Vatanım Sensin dizisinde de Efsun karakteri ile yer almıştır.

Beş Kardeş dizisiyle ilk defa önemli bir rolde yer alan Merve Dizdar dizinin tutmaması ile şok yaşar ancaj 2015 de Kertenkele dizisi ile dikkat çekmeyi başarır ekranlarda. Merve Dizdar’ı Mucize Doktor dizisine kadar yükselten performansı ise 2020 yapımı Eltilerin Savaşı filminde gösterdiği performans olmuştur.

Merve Dizdar Kaç Yaşında?

25 Haziran 1986 doğumlu olan Merve Dizdar 34 yaşının içindedir.

Merve Dizdar Kaç Kilo?

1.67 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.

Merve Dizdar’ın Sevgilisi Kim?

Merve Dizdar Gürhan Altundaşar ile evlidir.Merve Dizdarın Sevgilisi Kim

Mucize Doktor Damla Geliyor