Mucize Doktor Devam Edecek mi? Kaç Sezon Yayınlanacak?

Mucize Doktor dizisi için kesin karar verildi. Mucize Doktor dizisi bu sezon bir daha sete çıkmayacak ve temmuz ayında 2. sezon için çekimlere çıkacak ve Mucize Doktor dizisinin 29. bölümü ikinci sezon olarak yayınlanacak. İşte o resmi açıklamalarMucize Doktor Yeni Sezon açıklaması

Mucize Doktor Yeni Sezon Fragmanı 29. Bölüm

Mucize Doktor dizisi için 2. sezon onayı geldi. MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Mucize Doktor dizisi 17 mart haftasında yeni tip Corona Virüs nedeniyle çekimlere ara vermişti. Bu sezon Fox Tv ile 36 bölüm sözleşmesi olan Mucize Doktor dizisi ancak 28 bölüm yayınlanabilmişti. MF Yapım Mucize Doktor  dizisi için mayıs ayında tekrar sete çıkmayı planlasa da Türkiye de artarak devam eden Korona Virüs vakaları nedeniyle sete çıkma ihtimali yok.

Mucize Doktor Devam Edecek mi?

Mucize Doktor dizisi 2019 2020 sezonunda perşembe akşamları Atv’nin Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile birlikte en çok izlenen dizisi oldu. Bu nedenle de Mucize Doktor dizisinin 2. sezon sözleşmesi Fox Tv ile MF Yapım arasında imzalandı. Eğer çok özel bir durum olmaz ise bölüm başı 1.2 milyonun üzerinde bir rakam ile Mucize Doktor dizisi 2020 2021 sezonunda Fox Tv ekranlarında perşembe akşamları yayınlanmaya devam edecek.

Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncuları Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hazal Türesan, Özge Özder ve Fırat Altunmeşe ile Mucize Doktor dizisinin 2. sezonu için sözleşmeler imzalanacak. MF Yapım başka yapımcıların oyuncularının akıllarını çelmeden yeni sezon sözleşmelerini imzalamak istiyor. Mucize Doktor Devam Edecek mi

Mucize Doktor Kaç Sezon Yayınlanacak?

Mucize Doktor dizisine benzetilen Efsane dizi Doktorlar 4 sezon 97 bölüm yayınlanmıştı. Her ne kadar Mucize Doktor dizisi çok başarılı bir dizi olsa da her efsanenin bir sonu vardır. Bitmeseydi Doktorlar dizisi bitmezdi; Diriliş Ertuğrul bitmezdi. Mucize Doktor dizisinin de bir sonu olacak tabi ki; ancak MF Yapı şuan için Mucize Doktor dizisine bir son düşünmüyor. Mucize Doktor dizisi reyting aldığı sürece yayında kalacak. Mucize Doktor dizisinin bir senaryo sorunu yok. Bir çok efsane dizi kötüleşen senaryoları nedeniyle izleyici kaybettiği için final yapmak zorunda kalıyor. Mucize Doktor dizisinde senaryo da bitmez hastalık da bitmez. Dizinin hikayesi de çok basit ve sonsuza kadar sürdürülebilir. Bu nedenle de Mucize Doktor dizisinin en az 3 sezon devam edeceğini tahmin ediyoruz.

Mucize Doktor’da Ali ve Nazlı Evlenecek mi?

Mucize Doktor dizisinde Ali ve Nazlı arasında başlayan aşk izleyiciyi oldukça mutlu etti. Bir çok izleyici öncelikle Beliz ile Ferman’ın evlenmesini sonrasında da Ali ve Nazlı’nın evlenmesini istiyor. Mucize Doktor dizisinde Ali ve Nazlı’nın evliliği için izleyici daha çok beklemek zorunda kalacak ancak Mucize Doktor da Ali ve Nazlı’nın düğünlerinin olacağını bizde düşünüyoruz.  Mucize Doktor dizisi Arka Sokaklar gibi uzun soluklu olabilecek nitelikte bir dizi; Mucize Doktor dizisinin önünde ki tek engel başrol oyuncularının diziden ayrılması olacaktır. Eğer Mucize Doktor’dan Ferman, Ali veya Nazlı karakterleri ayrılırsa Mucize Doktor  dizisi erken final yapmak zorunda kalacaktır.

Mucize Doktor kaç sezon yayınlanacak

Mucize Doktor Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Mucize Doktor dizisinin 2. sezonun 29. bölümü ile eylül ayının 2. haftasında başlamasını bekliyoruz. Mucize Doktor tahminimize göre 10 eylül 2020 perşembe akşamı 29. bölümü ile yayında olacaktır.