Mucize Doktor

Mucize Doktor Neden Final Yapıyor? Neden Bitiyor? İşte Gerekçe
Mucize Doktor Neden Final Yapıyor? MF Yapım sevilen dizisi Mucize Doktor için final kararı aldığını açıkladı. Mucize Doktor  dizisi izleyicileri ve fanları ise sosyal medyadan final kararı alan MF Yapım’ı..
Mucize Doktor Nazlı Ölecek mi? Nazlı Gülengül Diziden Ayrılacak mı?
Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor 53. bölümü ile 11 mart 2021 de  izleyicisi ile buluştu. Mucize Doktor’un son bölümünde Nazlı’nın başına inanılmaz talihsiz bir olay geldi. Nazlı sevdiği adam..
Reha Özcan Mucize Doktor’dan Neden Ayrılıyor? işte Cevabı
Reha Özcan Mucize Doktordan neden ayrılıyor sorunun cevabı belli oldu. Reha Özcan Mucize Doktor dizisinde MF Yapım’ın aldığı küçülme kararı nedeniyle ayrılıyor. Mucize Doktor Adil Hoca Ölecek mi? Mucize Doktor..
Güneş Mucize Doktor’dan Ayrılacak mı? Korhan HERDURAN Neden Ayrıldı?
Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosunda önemli bir ayrılık yaşanacağı kulislerde en çok konuşulan konu; peki Korhan HERDURAN Mucize Doktor’dan ayrılacak mı? Güneş Mucize Doktor’dan Ayrılacak mı? Mucize Doktor dizisinde Güneş..
Mucize Doktor Ezo Kimdir? Ali Vefa’nın Komşusu
Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosu genişliyor. 2. sezonda oyuncu kadrosuna Doktor Ferda karakteri ile Seda Bakan’ı ve Doktor Doruk karakteri ile Hakan Kurtaş’ı dahil eden yapım şimdi de Ezo karakteri..
Mucize Doktor Nazlı’nın Babası Kimdir?  Edip Saner Kim?
Mucize Doktor dizisinde önce Ferman hocanın hasta kardeşini görmüştük; sonra Demir’in babasını sonra da Ali Vefa’nın babasını izlemiştik; bunların hepsi konuk oyuncu olarak dizi de yer almış sonra da ayrılmıştı...
Mucize Doktor Adil Hoca Ölecek mi? Reha Özcan Ayrılacak mı?
Reha Özcan Mucize Doktor dizisinden ayrılma kararı aldı. Peki Reha Özcan Mucize Doktor’dan neden ayrılıyor? Reha Özcan Mucize Doktor’dan Neden Ayrılıyor? Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca karakteri ile yer alan..
Mucize Doktor Doruk Kimdir? Doktor Doruk’un Büyük Sırrı ne?
Mucize Doktor dizisine yepyeni bir doktor daha geliyor. Bilindiği üzere dizinin kadrosuna son olarak Merve Dizdar doktor Damla olarak dahil olmuş hem Ali Vefa’ya hemde Nazlı’ya rakip olmuştu; ancak doktor..
Özge Özder Mucize Doktor’dan Neden Ayrıldı? İşte Son Bilgiler
Özge Özder’in Mucize Doktor dizisinden senaryo gereği ayrıldığı açıklandı; gözler Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakteri ile çok beğenilen Özge Özder’e çevrildi. Özge Özder’in senaryo gereği diziden ayrılmadığını düşünen hayranları binlerce..
Mucize Doktor Devam Edecek mi? Kaç Sezon Yayınlanacak?
Mucize Doktor dizisi için kesin karar verildi. Mucize Doktor dizisi bu sezon bir daha sete çıkmayacak ve temmuz ayında 2. sezon için çekimlere çıkacak ve Mucize Doktor dizisinin 29. bölümü..