Mucize Doktor Açelya Kimdir? Hayal Köseoğlu Kimdir? Sevgilisi Var mı?

Mucize Doktor dizisinin en güzel doktoru Hayal Köseoğlu  oldu. Üniversite de Konservatuvar eğitimi alan Hayal Köseoğlu Mucize Doktor  dizisinde doktor Açelya olarak izleyici karşısına çıkacak.

Hayal Köseoğlu  son dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de de polis komiseri olarak izleyici ile buluşmuştu. Ali isimli Savant Sendromu ve Otizm sendromu hastası olan bir doktorun hikayesinin anlatılacağı  Mucize Doktor dizisinde Açelya Ali’nin hastahane den doktor arkadaşı olacak.

Mucize Doktor Açelya Kimdir?

Mucize Doktor dizisinde Açelya 22 yaşında çok zeki ve güzel bir hemşiredir. Güzelliğinin farkında olan Açelya yakışıklı bir doktor ile evleneceğinden emindir ama o adamın Doktor Demir olmasını çok istemektedir. Açelya’nın en yakın arkadaşı Nazlı’dır. Doktor Nazlı ile aynı evde kalan Açelya en çok da Nazlı’yı kıskanmaktadır zira Demir Nazlı’ya Nazlı’da doktor Ferman’a aşıktır. Açelya doktorlar ve hemşirelerin arasında bir statü farkı olmasına çok kızmaktadır; önemli olan iki insanın bir birini beğenmesidir. Statünün bir önemi yoktur; ama Açelya elinden gelse lise yıllarına dönüp doktorluk için çalışmayı bile istemektedir. Açelya en büyük eksiklğinin doktor değil hemşire olduğunun farkındadır. Bu nedenle de Demir’e deliler gibi aşık olsa da bunu ona itiraf edemez.

Mucize Doktor Açelya 1

Hayal Köseoğlu Kimdir?

1992 de İstanbul da doğan Hayal Köseoğlu 27 yaşındadır ve oyuncu – modeldir. 1.70 cm boyunda ve 50 Kg ağırlığında olan Hayal Köseoğlu Aydın da Tiyatro eğitimi almıştır. Hayal Köseoğlu  önce reklam filmlerinde oyuncu olmuş sonra da tiyatro oyunlarında kendini geliştirmiştir. Hayal Köseoğlu’nun ilk dizi deneyimi ise çocuk oyuncu olarak yer aldığı Ruhsar dizisi olmuştur. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer alan ve güzelliği ile yapımcıların dikkatini çeken Hayal Köseoğlu Arkadaşlar İyidir dizisi ile izleyiciye kendini beğendirmiştir.

Dizi de hayat verdiği Merve karakteri çok inandırıcı olan Hayal Köseoğlu  ödüller almıştır. 2018 de ise Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Polis Derya olarak yer alan Hayal Köseoğlu’nun ilk başarol deneyimi ise Aras Bulut İynemli ile 7. Koğuştaki Mucize filmi olmuştur. Yine 2019 da Sesinde Aşk Var filminde de Burak Tozkoparan ile başrolleri paylaşmıştır. mucize doktor hayal köseoğlu

İstanbullu Gelin dizisinde de yer alan Hayal Köseoğlu  aynı zamanda ses sanatçısıdır.

Hayal Köseoğlu ilerleyen yıllarda dizi sektörünün en ünlü isimleri arasında yer alabilecek kadar üstün bir oyunculuk yeteneğine sahiptir.

Hayal Köseoğlu Kaç Yaşında?

Hayal Köseoğlu 1992 doğumlu ve 27 yaşındadır.

Hayal Köseoğlu Sevgilisi Kim?

Hayal Köseoğlu’nun bilinen bir sevgilisi yoktur.Mucize Doktor Açelya

Ameliyathane de doktor olarak görev yapan doktor Açelya güzelliği ile hem hastaların hemde doktor arkadaşlarının dikkatini çekecek. Doktor Adil’in ekibinde yer alan Açelya büyük ve tanınmış bir cerrah olma hayali ile işe gidip gelecektir. Açelya Ali’nin zekasının farkındadır. Bir gördüğünü bir daha unutmayacak kadar zeki olan Ali’nin bazı konularda ki aşırı beceriksizliği ve iletişim konusunda ki yetersizliği Açelya’yı şüphelendirecek.