İkimizin Yerine 14 Ağustos Sançi Başından Yaralanıyor

İkimizin Yerine dizisinde Jagdiş’in Ganga’yı görmeye gitmesi Iravat’yi endişelendiriyor. Durumu Menakşi ile paylaşıyor. Iravati Sançi neden oruç tutmadı biliyor musun diyor. Menakşi açlığa dayanamadığı için diyor. Iravati hayır diyor Jagdiş Ganga’yı görmeye gittiği için diyor. Menakşi yanlış düşünüyorsunuz diyor Jagdiş ona yardım etmeye gitti diyor. İkimizin Yerine 14 Ağustos Özeti devam ediyor.

İkimizin Yerine 14 Ağustos Özeti

Iravati aynı fikirde olmadığını söylüyor ve Şiv ile Anandi tanıştığında Ganga ile aynı durumdaydı diyor. Jagdiş’in Ganga’ya yakın olması doğru bir şey mi diye soruyor. Menakşi endişelenmemesini istiyor ve üzgün bir şekilde ayrılıyor. Bu sırada Anandi içeri giriyor. Anandi Jagdiş’in yanlış yaptığını düşünüyor. Ganga ve Jagdiş bir restoranda gitmişlerdir. Ganga iki şeyi merak ettiğini söyler.

Birincisi buraya neden geldik? Jagdiş yemek için der. İkincisi ise nasıl sipariş vereceklerini soruyor. Garson geliyor ve ne istediklerini soruyor. Ganga bir türlü derdini anlatamıyor. Jagdiş de dosa sipariş ediyor. Garson ayrılırken Ganga işte bunu demek istedim diyor. Onlar benim dilimden ben de onların dilinden anlamıyorum diyor. Jagdiş telefonundan Ganga’nın isteyeceği yemeğin çevirisini yapıyor ve bu şekilde yemeği istemesini söylüyor. Garson gelince Ganga Jagdiş’in söylediği kelimeleri söylüyor. Garson anladığını belirtiyor. Giderken kahve içer misiniz diye soruyor. Ganga anlaştıklarını belirterek mutlu oluyor. 11 16

Anandi Şiv’e Sançi’nin neden erken ayrıldığını ve Iravati ile Menakşi arasında geçen konuşmayı anlatıyor. Şiv nişandan önce Jagdiş ile konuştuğunu ve onun dürüstlüğüne inandığını söylüyor. Bu yüzden Jagdiş ile bir şey görüşmeyeceğini söyleyerek evden ayrılıyor. Iravati Jagdiş’in evini arıyor. Telefonu Sumitra açıyor. Iravati direk Jagdiş’in nerde olduğunu soruyor. Sumitra biraz sessiz kalınca Iravati Ganga’nın yanına gitti değil mi diye soruyor. Sumitra Ganga ve oğlu için Jagdiş’in sorumluluğu vardı diyor ve onların iyi olup olmadıklarını görmek için gitti diyor.

Iravati başkasının iyiliğini düşünmek iyi ama oğlunuz şu anda birisiyle nişanlı diyor. Bu durum yanlış anlamalara sebeb olmaz mı diyor. Jagdiş döndüğünde onunla konuşacağını söylüyor. Bu şekilde Sançi’nin daha fazla incinmeyeceğini belirtiyor. Sumitra sessiz kalıyor. Jagdiş doktor arkadaşlarıyla konuşuyor. Ganga da yanlarında ve Jagdiş’i izliyor. Arkadaşları Jagdiş’in pazar günü gideceğini öğreniyor ve daha fazla kalmasını istiyorlar. Jagdiş hastanedeki işlerinden bahsediyor.

22 17

Doktorlar gidince Ganga şaşkın şaşkın Jagdiş’e bakıyor. Jagdiş sana ne oldu diyor. Ganga doktorlarla konuşurken hiçbir şey bilmediğimi düşündüm diyor. Onlarla ingilizce konuşuyor ve her şey hakkında çok rahat konuşuyorsunuz ben ise sadece kabul yapıyorum diyor. Jagdiş ona Kannad diliyle bir şeyler söylüyor. Ganga anlamadığını söylerken Jagdiş Manu ile oynamaya gidiyor. Ganga sözlüğe bakıp Jagdiş’in söylediğini öğreniyor. Ganga seni hayal kırıklığına uğratmayacağım doktor diyor.

İkimizin Yerine 341. Bölüm Özeti

Chanda Anandi’ye bazı erkeklerin içkiyi bıraktıklarını ancak çoğunun hala içtiğini söylüyor. Anandi parayı nerden buluyorlar diyor. Chanda kadınların çalıştıkları paradan aldıklarını söylüyor. Kadınlar parayı saklasalar bile kocalarının bulduklarını söylüyor. Anandi Chanda’ya bankada hesap açtırmayı öğretiyor. Sançi nişan fotoğraflarına bakarken Sumitra onu arıyor. 33 15

Sançi Jagdiş’in Mangalor’a gittiğini yanlışlıkla söylediğim için özür dilerim der. Sumitra özre gerek olmadığını ve Jagdiş’in yanlış yaptığını söyler. Jagdiş gelince onunla konuşacağını söyler. Anandi sosyal sorumluluk projesi için kapılarının önünde kadınlar için bir pazar yeri açtırmıştır. Ertesi sabah Anandi çok heyecanlıdır. Şiv onu sakinleştirirken Anandi pazardaki kadınlarla tektek ilgilenir. Chanda ve kocası da pazar yerindedir.

Chanda paraları sayarken  bir kısmını yere düşürür. Kocası onu alır. Anandi onları izliyordur. Kocası parayı Chanda’ya verince Anandi mutlu olur. Sançi de meyve suyuyla pazar yerine gelir ve böyle varoş insanlarıyla ne işim var diye içinden geçirir. Yakında sahte davranışlarının sona ereceğini düşünür. Bu sırada pazara kılıksız herifler gelir ve kendi aralarında kavgaya tutuşurlar. Adamlar tüm tezgahları bilerek dağıtıyorlardır. Birbirlerine taş fırlatırken SAnçi kafasından yaralanır. 44 15

Şiv gelir ve adamları etkisiz hale getirir. Adamlar kendilerini bir bar sahibinin gönderdiğini söylerler. Anandi daha önce tartıştıkları ve polisin barı kapattığı adamı hatırlar. Iravati Anandi ye tepki gösterir. Neredeyse Sançi gözünden olacaktı der. Bundan sonra senin istediğin her şeyi yapmana engel olacağım der ve Sançi’yi alıp gider. Evdekiler Anandi’yi neşelendirmeye çalışırlar. Anandi ise oldukça üzgündür. İkimizin Yerine 341. Bölüm Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 341. Bölüm Özetini Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz

İkimizin Yerine 14 Ağustos Fragmanı

Yorum yaz

İkimizin Yerine 14 Ağustos Sançi Başından Yaralanıyor (1 Yorum)