Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ Yasak Elma’dan Neden Ayrılıyor? Alihan ve Zeynep Geri Dönecek mi?

Onur Tuna 27 Mayıs’ta Ağır Romantik isimli yerli sinema filminin çekimlerine başlayacak; ama bu film çekimlerinin Yasak Elma dizisinden Onur Tuna’nın ayrılması ile bir alakası yok zaten yaz sezonu için planlanmıştı bu film.

Güncelleme 15 Mayıs 2019

Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ Med Yapım’ın 2019 2020 yeni sezonunda ekranlara getireceği yeni bir dizi de başrol olarak yer alacak. Bu iddia bu ikiliyle ileride başka bir projede tekrar beraber olacak. Bu iddia Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu tarafından ortaya atıldı. Dizinin ismi konusunda ise şuanda kesin bir bilgi yok.Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ yeni dizisi

Fox TV’nin 3. sezona hazırlanan sevilen dizisi Yasak Elma’da yeni sezon öncesi çok önemli ayrılıklar yaşanacak.  Alihan ve Zeynep senaryo gereği İstanbul’dan ayrılarak Yasak Elma dizisine veda edecek.

Yasak Elma dizisi ekranlara gelecek 47. bölümü ile 27 mayıs pazartesi akşamı ikinci sezonuna nokta koyacak. Yasak Elma dizisi sezon finali yapmadan bir hafta önce düğün yapan ve artık mutlu olan Alihan ve Zeynep çifti İstanbul’dan ayrılma kararı ile sevdiklerinin karşısına çıkacak.

Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ Yasak Elma’dan Neden Ayrılıyor?

Yasak Elma dizisi senaristleri yeni sezon öncesi yapılan üçüncü sezon senaryo çalışmalarında yeni ve dikkat çekici farklı konular bulmakta çok zorlandılar. Bu durum karşısında radikal bir karar alan Yasak Elma senaristler Melis Civelek ve Zeynep Soyata Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ’nin hayat verdiği Alihan ve Zeynep karakterini senaryo dışında tutarak yepyeni karakterler ile yola devam etme kararı aldılar. Özellikle Yiğit karakteri ile dahil olan Doğaç Yıldız’ın Şahika karakteri ile diziye dahil olan Nesrin Cevadzade’nin ve Yağmur karakteri ile dahil olan Ege Kökenli’nin Yasak Elma’nın yeni sezonunda önemli roller de yer alacakları konuşuluyor.

2019 2020 yeni sezonunda Yasak Elma dizisine yeni gelen ve Yasak Elma dizisinden ayrılan oyuncular listesi için tıklayınız Ayrılan OyuncularOnur Tuna ve Sevda ERGİNCİ Yasak Elmadan Neden Ayrıldı

Eğer Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ’nin hayat verdiği Alihan ve Zeynep karakterleri yine mutlu olamasalar ve ayrılsalardı bu sefer Yasak Elma izleyicisi de kazan kaldıracaktı; çünkü iki sezondur Alihan ve Zeynep’in mutlu olmasını bekliyor Yasak Ela izleyicisi. Alihan ve Zeynep’te mutlu iken bu güzel giden ilişki de entrikalar dizisi Yasak Elma’ya senaryo çıkmıyor.

Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ oldukça maliyetli oyuncular ve yeteri kadar senaryo da yer almadıkları dizide onları tutmak akılsızlık olurdu. Zaten Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ de başrol olarak kalamayacakları dizilerde yan rol olarak kalmak yerine başka dizilerde başrol olarak yer almak isterler.

Alihan ve Zeynep Geri Dönecek mi? Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ Yasak Elma’ya Geri Dönecek mi?

Yasak Elma dizisinde Alihan ve Zeynep’in geri dönmesi gibi bir durum söz konusu değildir; bunun nedeni ise hem Onur Tuna hemde Sevda ERGİNCİ’nin 2019 2020 yeni sezonunda yeni diziler ile anlaşacak yeni projelerde yer alacaklar; eğer Onur Tuna veya Sevda ERGİNCİ’nin Yasak Elma’ya geri dönmesi için dizilerinin sezOnur Tuna yeni dizisi 2019 2020on içinde erken final yapması gerekir. Bu durumda eğer Yasak Elma senaristleri de bu karakterler için yeni sahneler yazar diziye dönebilirler. Hatırlanacağı üzere Diriliş Ertuğrul dizisinde senaryosu biten Kaan Taşaner diziden ayrılmıştı. Sonrasında iki sezonda iki farklı dizi de yer alıp tutunamayan Kaan Taşaner Diriliş Ertuğrul senaristlerinin yeniden rol yazması ile diziye iki sezon sonra geri dönmüştü.

Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ’nin hayat verdiği Alihan ve Zeynep karakterleri de ölmedikleri için Yasak Elma’ya geri dönme ihtimalleri var; ancak şuanda bu yönde planlanan bir takvim yok.

Onur Tuna’ya Teklif Yağıyor

Daha önce Filinta ve Cesur Yürek gibi bir çok projede başrol olarak yer alan ve çok sevilen Onur Tuna’ya 2019 2020 yeni sezonunda yer alması için bir çok diziden teklif gitti. Onur Tuına ise muhtemelen üç aylık bir aranın ardından kendisine gelen bir teklifi kabul ederek yeni bir dizide yer alacağı gelen bilgiler arasında; şuanda Sevda Erginci’nin yeni sezon planı ile ilgili kulağımıza gelen bir bilgi yok. Onur Tuna’ya Med Yapım’da bir teklif sunmuş.

sevda erginci yeni dizisi 2019 2020

Yasak Elma Alihan ve Zeynep Gidiyor Fragmanı 46. Bölüm

 

Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ Yasak Elma’dan Neden Ayrılıyor? Alihan ve Zeynep Geri Dönecek mi? (2 Yorum)