Özge Yağız Yemin’den Ayrılacak mı? İşte Detaylar (Yeni Dizi)

Özge Yağız ile ilgili medya gündemini sarsacak iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Karamel Filmden çıkan bu haberler ne yazık ki gerçek. Özge Yağız 2020 2021 yeni sezonunda Yemin dizisinde yer almayacak. Yemin’in 3. sezonunda Özge Yağız olmayacak ve Reyhan bebeğini dünyaya getirip kendisi bu dünyadan ayrılacak.

Özge Yağız Yemin’den Neden Ayrılıyor?

Özge Yağız’ın Yemin dizisi yapımcısı Karamel Film ile mayıs 2020’ye kadar sözleşmesi vardı; ancak Yemin dizisi nisan ayında Korona Virüs nedeniyle erken sezon finali yapınca Özge Yağız’ın Yemin dizisi ile sözleşmesi nisan 2020 de tamamlandı. Karamel Film şubat ayından beri Özge Yağız’ı elinden tutmak için büyük çabalar harcamıştı ancak ne yazık ki olmadı. Özge Yağız ve menajeri Karamel Filmin sözleşmesine imza atmadı. zge Yağız Yeminden Neden Ayrılıyor

Özge Yağız’a Show Tv ve Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizilerden yardımcı başrol teklifi geldi. Özge Yağız iki projeye de çok sıcak bakıyor. Özge Yağız 2020 2021 yeni sezonunda yeni bir prime time dizisinde yardımcı başrol olarak yer alacak. Özge Yağız’ın Yemin dizisinde ki partneri Gökberk Demirci 2020 2021 yeni sezonunda Yemin dizisine devam edecek.

Özge Yağız Yemin’den Ayrılacak mı?

Özge Yağız’ın kesin olarak Yemin’den ayrılacağını anlayan Karamel Film Özge Yağız’ı elinde tutmak için yeni dizisi Emanet için Özge Yağız’a teklif götürdü ancak Özge Yağız kabul etmedi ve prime time dizisinde oynamak istediğini belirtti.

Günlük diziler her ne kadar yüksek reytingler alsa da günlük dizilerin yayınlandığı saatlerde saniye başı reklam fiyatları çok ucuz olduğu için günlük dizi oyuncularının ve yapımcıların da kazançları kısıtlı oluyor.

Karamel Film ise daha fazla kazanmak için hazır çok sevilmiş bir kadın başrol oyuncusu bulmuşken bir günlük yayınlanan bir prime time dizisi hazırlamaya karar verdi; zaten biz Özge Yağız’ın 2020 2021 sezonunda Yemin dizisinde devam etmeyeceği belliydi. Güzel oyuncu Özge Yağız’ın Yemin dizisi ile ünü ülke sınırlarını aşmışken Özge Yağız’ın Yemin’de devam etmesini bekleyemeyiz. Özge Yağız sadece Türkiye de bile fan kitlesi 100.000 binleri aşmıştı. zge yağız yeminden ayrılıyor

Eğer Kanal 7 bir Prime Time dizisi hazırlamasa ve Özge Yağız’a yüksek ücretler teklif etmeseydi Özge Yağız bu kadar ünlenmişken bu ücretlere günlük dizi çekmezdi. Kanal 7 yetkilileri de Karamel Filmin bu planını onaylayınca Özge Yağız ile görüşmeler başladı. Eğer Özge Yağız yapımcı Karemel Filmin bu teklifini kabul ederse 2020 2021 yeni sezonunda Kanal 7’de yayınlanacak Emanet dizisinde kadın başrol olarak devam edecek.

Özge Yağız’ın Kanal 7’den gelen Emaner dizisi teklifi kabul etmedi çünkü Özge Yağız Kanal 7’de değil de Atv, Star Tv ve Fox Tv gibi kanallarda yayınlanacak Ay Yapım O3 Medya gibi büyük şirketlerden de teklif aldı; görünen o ki kesin olan Özge Yağız’ın 2020 2021 yeni sezonunda Yemin dizisinde yer almayacağı.

Reyhan Yemin’den Ayrılacak mı?

Yemin dizisinde iki sezondur Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız’ın 2020 mayıs ayına kadar Karamel film ile sözleşmesi var yani dünya yansa Reyhan 2. sezonun sonuna kadar Yemin dizisinden ayrılamaz; Tabi Özge Yağız’ı avucunda tutan Karamel Film bir dalavere çevirip de Emanet dizini nisan 2020 de başlatmaya karar vermezse.

Özge Yağız Yemin’den Sonra Hangi Dizi de Yer Alacak?

Aslında biz Özge Yağız’ın Yemin dizisinde yaşadığını Hazal Subaşı’nın Adını Sen Koy dizisinde yaşadığına çok benzetiyoruz; Adını Sen Koy dizisi 2. sezondan sonra  Hazal Subaşı’nı eline tutamamış; Hazal Subaşı önce Kanal D’nin Bir Umut Yeter dizisinde başrolde yer almış dizi tutmayınca Trt 1’in Halka dizisine son olarak da Show TV’nin Çukur dizisine geçmişti. Hazal Subaşı şuanda Türkiye’nin en çok sevilen kadın başrol oyuncularından biri haline geldi.

İlerleyen yıllarda eğer Özge Yağız’da günlük dizi de kalmaz ve ufkunu geniş tutarak eline geçen fırsatları iyi kullanırsa Türkiye’nin kadın başrol oyuncularından biri olabilir; bunun içinde artık Yemin’i tadında bırakıp farklı ve büyük projelere adım atarak daha geniş kitlelere hitap edebilmeli. Şuanda Özge Yağız’ın Yemin dizisinden sonra Emanet dizisinde yer alacağı söylense de bu bilgi imzalat atılmadan kesinlik kazanamaz.

Yemin Özge Yağız Fragmanı

Emanet dizisinin Yemin gibi günlük bir dizi değil Prime Time da yayınlanacak haftalık 120 dakika bir dizi olacağı biliniyor.

Bilindiği üzere Yemin dizisinin yapımcısı Karamel Film Emanet isimli yeni bir dizi hazırladığını açıklamıştı. Emanet dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Dizi Oyuncuları

Yemin ve Emanet dizileri yapımcısı Karamel Film 2020 de hazırlamayı planladığı Emanet dizisine kadın başrol oyuncusu arayışı içinde ancak elinde uzun süreli sözleşmesi bulunan Özge Yağız’dan da daha iyi bir alternatif bulamadı.

 

Yorum yaz

Özge Yağız Yemin’den Ayrılacak mı? İşte Detaylar (Yeni Dizi) (5 Yorum)

 1. Özgem canim kızım yeni projeye geçeceksen Özberg’im ile beraber calisin sizi ayrı izlemek istemiyoruz ikinizi de cok seviyoruz yemin diziyi dizi değilde gerçek gibi bizlere hissettirdiniz yolunuz açık olsun Hollanda’dan selamlar çocuklarım

 2. Admin nerede görülmüş ki oyuncu dizi devam ederken başka diziden rol alsın bu dizinin çekimleri başlamış bile özge yeminde devam ediyor. Bu söylentiler yalan hem o dizinin oyuncuları farklı.ve Özge çok iyi kalpli sevenlerini bırakıp gitmez yemin 3 sezon olacaksa bu özge Yağız olmadan olmaz.

  • Ne yazık ki bilgileriniz yanlıi dizinin çekimleri başlamadı. Şuanda Özge Yağız da kararını vermedi ama Özge Yağız’ın devam etme ihtimali yok Yemin’de

   • Devam edip etmeyeceği hakkında siz mi karar veriyorsunuz yoksa karar verirken yanındaymıydınız nasıl bu kadar kesin konuşa biliyorsunuz

    • Bakın Özge Yağız’a bir çok diziden teklif geliyor. Bir dizinin teklifini bizzat duydum. Siz olsanız ne karar verirdiniz? Bunu ancak temmuz ayında öğrenebiliriz. Oraya da yazdım zaten.