Özge Yağız’ın Yemin’den Sonra Hangi Dizide Yer Alacak? İşte Cevabı

Yemin dizisinde yıldızı parlayan Özge Yağız’a çok ünlü bir diziden teklif geldiğini daha önce açıklamıştık; ancak Atv de yayınlanacak bu dizinin ismi imzalar atılmadan saklı tutuluyordu. Sonunda Özge Yağız’ın Yemin dizisi ile sözleşmesi bitti ve Özge Yağız Yemin dizisinden ayrıldığını sosyal medyadan takipçilerine duyurdu.

Bir çok Yemin dizisi sever dizide Reyhan’ın ölecek olmasından ve Özge Yağız’ın diziden ayrılacak olmasına çok üzülse de Özge Yağız çok daha sevilen bir dizinin kadrosuna dahil olmak için imza atmaya hazırlanıyor.

Özge Yağız’ın Yemin’den Sonra Hangi Dizide Oynayacak?

Türkiye’nin dünyada aynı anda 30’dan fazla ülkede yayınlanan tek dizisi olan Kuruluş Osman dizisi Özge Yağız’ı kadrosuna kattı. Özge Yağız Yemin dizisinden sonra Kuruluş Osman dizisinde oynayacak. Özge Yağız’ı kadrosuna katan Kuruluş Osman dizisini yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ’a Özge Yağız’a sürpriz bir karakter de yazdı. zge Yağızın Yeminden Sonra hangi dizi de oynayacak

Özge Yağız’ın Yemin’den Sonra Kuruluş Osman Dizisinde Yer Alacak

Özge Yağız Yemin dizisinde hayat verdiği Reyhan karakteri ile milyonların sevdiği bir oyuncu olmuştu. Türkiye de her bölümü yaklaşık 12 milyon izleyici tarafından izlenen Kuruluş Osman dizisi dünyada ise 50 milyondan fazla izleyici tarafından merak ve dikkatle takip ediliyor. Özge Yağız kendisine gelen teklifleri değerlendirirken reyting sıkıntısı olmayan aynı zamanda da sadece Türkiye’de değil aynı zamanda da dünyada da bilinen ve sevilen Kuruluş Osman dizisini tercih etti.

Bir çok izleyici Özge Yağız’a Yemin’den ayrılamaması için adeta yalvarmış; sosyal medyada gündem bile olmuştu; ancak siz Türkiye’nin açık ara en çok izlenen dizisi Diriliş Osman dizisinde yardımcı başrol için teklif alsanız ve en az 4 sezon dizinin devam edeceği garanti olsa ne yapardınız?

Özge Yağız’da kendi kariyeri ve geleceği için doğru olanı yaptı. Kuruluş Osman dizisinin 5 sezon planlandığı biliniyor ve dizi daha birinci sezonda. Öge Yağız’ın Kuruluş Osman dizisi yapımcısı Bozdağ Film ile yaptığı sözleşmenin detayları ortaya çıkmasa da Yemin’den alacağı paranın en az 10 katını kazanacağı konuşuluyor.Özge Yağız'ın yeni dizisi belli oldu Kuruluş Osman

Özge Yağız Kuruluş Osman’da Hangi Karaktere Hayat Verecek?

Şimdi Kuruluş Osman severler Özge Yağız’ın nasıl bir rolle Kurluş Osman’a dahil olacağını soruyor; ancak Özge Yağız bu sezon değil 2020 2021 yeni sezonunda Kuruluş Osman dizisine dahil olacak. Şuanda Özge Yağız Kuruluş Osman dizisinde hangi karaktere hayat vereceği ise belli olmadı.

Özge Yağız Kimdir?

Özge Yağız menajeri Hasan Güngör ile Kanal 7’nin hiç bir sözleşme teklifini kabul etmemiş ve Kuruluş Osman dizisi ile sözleşme imzalamıştır. Bir çok yapımcıdan da çok önemli teklifler alan bu Özge Yağız kimdir?

10 Nisan 1997’de İstanbul’da dünyaya gelen Özge Yağız 23 yaşında başarılı bir dizi oyuncusudur. Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde ve  No10 Studios da oyunculuk eğitimleri alarak sete çıkan güzel oyuncu  ilk oyunculuk deneyimini  Adını Sen Koy dizisinde hayat verdiği Zeliha karakteri ile yaşamış ve dikkat çekmişti. Daha sonra Yemin dizisi ile anlaşan ve çok sevilen Özge Yağız Yemin dizisi ile iki sezon sözleşme imzalamıştı. Sözleşmesi biten Özge Yağız Yemin dizisinden ayrılmış ve Kuruluş Osman dizisi kadrosuna katılmıştır. Özge Yağız Yemin dizisinden partneri Gökberk Demirci ile aşk yaşamaktadır.

Etiketler

Özge Yağız’ın Yemin’den Sonra Hangi Dizide Yer Alacak? İşte Cevabı (4 Yorum)

  1. Admin Bey ne özge hanım ne Gökberk Bey biz sevgiliyiz diye açıklama yapmadı. Kesinliği var mı acaba sevgililer mi sahiden neyse Özge hanım doğru projeyi seçmiş Kuruluş Osman ile hayırlısı olsun inşallah

    • merhabalar Lale hanım. Evet öyle bir açıklama yapmadılar ancak birsen Altuntaş isimli büyük bir gazeteci açıklama yaptı sevgililer diye; onlarda yalanlamadı.

      • Fanların dikkatli takibinden anlaşıldığına göre zaten karantinada ayni evde kalıyorlarmış. Canlı yayında Gökberk ve Özge ayrı yayın açsa da Özgenin görüntüsünde arkadan Gökberk’in sesi duyuluyormuş. Yani bana göre eski HaZer gibi… biz birşey demeyelim ama fanlar hakli çıksın.. özelde de yani dizi dışında Gökberk’in ceketini giydiği de görülmüş