Payitaht Abdülhamid Devam Edecek mi? 2020 Yeni Sezonda Yayınlanacak mı?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezon başlama tarihi açıklandı. Payitaht Abdülhamid  dizisi 9 ekim 2020 de yeni sezona başlayacak ve Abdulhamid’in sürgün dönemini ele alacak son sezon

Payitaht Abdülhamid’e 5. Sezon Onayı Geldi

Payitaht Abdülhamid dizisi için Trt 1 bir kez daha yeni sezon onayı verdi. 4 sezondur izleyicisi karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid dizisi 5. sezonu ile de cuma akşamları izleyicisi karısında olacak. Payitaht Abdülhamid Dizisi son olarak Korona Virüs nedeniyle 10 Nisan 2020 Cuma günü 116. Bölüm İzleyici karşısına çıkmıştı. Payitaht Abdülhamid dizisi senaristi Uğur Uzukok sosyal medyada yaptığı canlı yayında bu sezon sadece sezon finali çekeceklerini Payitaht Abdülhamid  dizisinin yeni sezonda devam edeceğini açıkladı. Payitaht Abdülhamid dizisinin sezon finali çekimleri bayram sonrası başlayacak.

payitaht abdulhamid 5. sezon

Trt 1 yetkilileri Payitaht Abdülhamid dizisinin 2019 2020 sezonunda aldığı yüksek reytinglerden memnun kaldı. Payitaht Abdülhamid dizisinin senaristleri de 5. sezon senaryosunu hazırlayınca Trt 1’den de yeni sezon için onay geldi. Payitaht Abdülhamid dizisinin 5. sezonu eylül 2020 de ekranlarda olacak.Payitaht Abdulhamid’in 2020 2021 sezonunda yayınlanacak sezonu ise son sezonu olabilir.

Payitaht Abdülhamid 5. yeni sezon

Güncelleme 24 Ağustos 2019

Payitaht Abdülhamid 2019 2020 yeni sezonuna 13 eylül 2019 cuma günü başlayacak. Açıklama Bülent İnal’dan geldi. Ayrıca Payitaht Abdülhamid dizisi kadrosuna 3. sezon 89. bölüm itibari ile Ceyhun Mengiroğlu (Mehmet) Gülsim Ali (Gülcemal) Alp Akar (Şehzade Nureddin Efendi) karakateri ile yeni sezonda dahil oldu. Payitaht Abdülhamid 89. bölüm

Güncelleme 8 Temmuz 2019 Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni yönetmeni Doğan Ümit Karaca dizinin yeni sezon çekimleri için 19 Ağustos’ta sete çıkacak. Bu durumda Payitaht Abdülhamid  dizisinin yeni sezonu 4 ekim 2019 cuma günü başlayacak en az 5 bölüm stok çekilerek yeni sezona başlanacaktır.

Güncelleme 10 Mayıs 2019

Payitaht Abdülhamid dizisi erkek başrol oyuncusu Bülent İnal Payitaht Abdülhamid  dizisinin 2019 2020 yeni sezonunda devam edeceğini açıkladı. Payitaht Abdülhamid dizisinin 88 bölüm sezon finali çekimleri ise 10 mayıs 2019 cuma günü tamamlandı. Payitaht Abdülhamid dizisi 88. bölümü ile 31 mayıs cuma akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Payitaht Abdülhamid  dizisi 89. bölümü ile 13 eylül 2019 da ekranlarda olacak.Payitaht Abdülhamid 89. bölüm yeni sezon

Es Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Serdar Akar’ın yönetmenliğini yaptığı Payitaht Abdülhamid dizisi 24 Şubat 2017 Cuma gününden beri Trt 1 ekranlarını şenlendirmeye devam ediyor. 3 sezondur izleyicisi ile aralıksız buluşan Payitaht Abdülhamid dizisine Trt 1 2019 2020 yeni sezonu için de onay verdi. Böylelikle Payitaht Abdülhamid dizisi sevenleri dizilerinin 4. sezonunu da izlemiş olacak.

3. sezonunda ortalama her hafta 4.5 milyon izleyiciyi ekran karşısına kilitlemeyi başaran Payitaht Abdülhamid dizisi 3. sezonunda adeta izlenme rekorları kırmaya başladı. İlk iki sezonunda aldığı düşük reytingler ile ve çok yüksek maliyetleri ile büyük tepki toplayan tarihi dizi 3. sezonunda kendisine güvenen TRT yetkililerinin yüzünü kara çıkarmadı.

Payitaht Abdülhamid Devam Edecek mi?

İzleyici Sultan Abdulhamid Han’ı tanıyıp verdiği büyük mücadeleyi görünce Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının son 13 yılını anlatan Payitaht Abdülhamid dizisine daha fazla destek olmaya başladı ve dizi cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başardı.

Payitaht Abdülhamid dizisi Sultan Abdulhamid Han’ın gerçek hayat hikayesini ve liderliğini anlattığı içinde belli bir senaryo ve gerçeklik üzerinden devam etmek zorunda kalıyor; bir çok otorite sezon başında Payitaht Abdülhamid dizisi için 3. sezonu senaryonun bitmesini bahane göstererek son sezon iddialarında bulunmuştu; ancak bize gelen bilgilere göre Payitaht Abdülhamid dizisi 4. sezonunda da Trt 1 ekranlarında olacak.

Payitaht Abdülhamid Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Payitaht Abdülhamid dizisi çok yüksek ihtimal ile Ramazan bayramı sonrasına kalmadan ekranlara veda edecek; yani tahminlerimize göre Payitaht Abdülhamid dizisi 88. bölümü ile 31 mayıs cuma akşamı yayın hayatına veda edecektir. Özel kanallar Ramazan bayramı sonrası yaz dizileri ile ekrana dönerken Trt 1 de Tek Yürek dizisi ile muhtemelen cuma akşamları yaz sezonunu dolduracak.

Payitaht Abdülhamid sezon finali 2019

Payitaht Abdülhamid Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 4. Sezon 2019 2o20

Payitaht Abdülhamid dizisinin 4. sezonu bize gelen kesin bilgiye göre 13 eylül 2019 cuma akşamı yine kendi gününde ve kendi saatinde izleyicisi karşısında olmaya devam edecektir; ancak tarihi diziler biraz olsun sezona geç başlıyor sezon içinde yaşanan aksaklıklar çok olduğu için stok bölüm çekiyor. Mesele Payitaht Abdülhamid  dizisi 3. sezonuna 5 Ekim 2018 de yani diğer dizilerden tam 2 hafta sonra başlamıştı. 2019 2020 yeni sezonunda da yine 4 ekim 2019 cuma tarihi yeni sezonun başladığı tarih olabilir.

Payitaht Abdülhamid’in Yeni Sezonunda Yeni Oyuncular Kadroya Girecek.

Payitaht Abdülhamid’in 3. sezonunda dizinin kadrosuna öyle çok ve bğyüğk oyuncular girdi ki Payitaht Abdülhamid dizisi kadrosuna yeni gelen oyuncular ile yeni bir dizi bile çekilebilirdi. Payitaht Abdülhamid kadrosuna 2018 2019 yeni sezonunda Ekin Mert Daymaz, Cem Uçan, Ece İrte, Serdar Deniz ve Gürkan Uygun gibi önemli isimler dahil oldu.

Payitaht Abdülhamid dizisinden bazı isimler senaryo gereği ayrılırken 2019 2020 yeni sezonunda Payitaht Abdülhamid dizisi kadrosunda yeni oyuncular da dahil olacak ve dizinin hikayesi çok daha merak edilir şekilde yazılacak. Payitaht Abdülhamid devam edecek mi 4. yeni sezon

Payitaht Abdülhamid Dizisi Tüm Reytingleri

Payitaht Abdülhamid dizisi reytinglerine ve grafiği bakıldığında Payitaht Abdülhamid dizisinin 4. sezonunda da ekranlarda olmayı hak ettiği görülebilir.

Payitaht Abdülhamid dizisi aldığı reytingler ile yapımcısı Es Filmin de elini güçlendirdi dizinin yurt dışına satışı konusunda. Trt 1 Türk dizileri ile doğru şekilde hem halkına tarihini öğretmek istiyor hemde öğrenmek isteyen yabancılara.Payitaht Abdülhamid reytingleri resmi

Payitaht Abdülhamid Devam Edecek mi? 2020 Yeni Sezonda Yayınlanacak mı? (2 Yorum)

  1. Çok güzel diziydi ya kıymetini bilemedik şimdide youtubeden izliyom amk lanet olsun yetkililere sesleniyorum lütfen kadroları toplayın devam edin bu projeye ben destekçinizim sonsuza kadar

  2. Ne yazıkki diziden hiç bir şey anlayamamış. İstanbulun başına gelenler abdulhamid in başına da geliyordu